Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

Shakers

Cely film je strašne Cool až mu to miestami škodí. Je to taký typický béčkový film s (prekvapivo) dobrými akciami, audiovizuálom, Robertom Patrickom a špatnými dialógmi.Hlavný hrdina alias John Stena bol fajn a hláška s terminatorom pobavila :-). Akčná jednohubka. 55% - 3* ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Akce 10/10/// +John Cena, divné jméno, ale dokážu si představit jeho jako akční ikonu, akce, spád, hlavní záporák, hláškující černoch... -opravdu jednoduchá zápletka, mohlo být delší, mohlo to být ještě velkolepjejší/// Totální akční výplach. Rozhodně však není stupidní, trapný a (ne)uvěřitelný, takže opravdu velká spokojenost. Od Komanda tu něco podobného chybělo a je zázrak, že to v dnešní době vůbec někdo natočil. Bezvadně jsem se bavil a bral bych další tucet podobných filmů, protože mám rád akčňáky z 80tých let./// Celkem 84%/// ()

HAL

Totální übermasakr. Ty dialogy, wrestleři předhánějící se v tom kdo bude víc přehrávat a tvářit se jako o něco větší magor, rulézní Robert Patrick, akce, výbuchy,...... Commando s Arnoldem je velmi zábavné Béčko, ale tohle, tohle už je úplně mimo realitu. 7/10 ()

mzss1

Tak toto je druhý film s Johnem Cenou v hlavní roli, který jsem dnes shlédl. A jsem za to rád. Akční filmy, at už áčkovité či béčkovité mám ve velké oblibě a toto rozhodně mezi povedené akční filmy patří. Nedávno jsem s Johnem Cenou viděl snímek 12 kol. Takže jsem byl opravdu nadšen a dal jsem 85% (4*) - něco málo chybělo k plnému počtu. Lepší finále, to, aby to hlavní hrdina neměl tak lehké a byla to trošku kopírka na filmy Nebezepčná rychlost a Smrtonosná past 3, ale nevadilo to moc. No a toto dílo je o něco slabší než 12 kol, ale ne nějak drasticky o moc. Úvod filmu je zajímavý - zásah marináka v akci. Takže zběsilé střílení, přehledné akční scény a jeden velký výbuch. Vytknul bych akorát to, že to byl velmi krátký úvod, takže se z toho mohlo vytěžit více, ale nevadí. Dále tu máme seznámení s hlavním zločinci, nějaké střílení jak přepadnou banku a tak dále. Takže po půl hodině filmu nastává už především jen akce, takže nuda ani náhodou nehrozí. Akčních scén je zde poměrně dost a jsou perfektně natočeny a jsou hodně a hodně přehledné. Krom toho mají akční scény neuvěřitelné množství nápadů, kdy například John Cena ve vzduchu padá z auta - na auto střílí nepřátelé, takže si každou akci divák rozhodně užije. Automobilová honička tu taky je a je výborná, především se mi líbilo zběsilé střílení na policejní auto, kde byl uvnitř John Cena. Když začnu záporama, tak třeba přehnanost byla ve filmu někdy dost troufalá. Třeba výbuch chatky a Cena hrdinsky letí vzduchem a přežil to. Výbuch benzínky a Cena to přežije, pokaždé se vrací, ale tak beru to s přehledem. Líbila se mi vtipně hláškující scéna, kdy jeden zločinec řekl, sakra ten parchant (hlavní hrdina) je jak terminátor, pořád se vrací. A na to se Robert Patrick zlostně zamračil. :-))) Chyběl mi lepší konec. Nemyslím tím akčnější, ale že hned po akci následovali závěrečné titulky. Nevysvětlilo se, jestli se diamanty našly, víc prozrazovat nechci. Příběh či děj film měl jednoduchý, spíš ho neměl, ale v tomto případě mi to vůbec nevadilo. Herecké obsazení je na tom výborně. John Cena jako hlavní akční hrdina určitě zaujme, neříkám, že mě extra nadchnul, ale žádný větší problém jsem s ním neměl - trošičku mi v obličeji připomíná ROCKa, ale jen trošičku. Robert Patrick jako hlavní padouch hrál opět velmi dobře, akorát jsem furt doufal, že se předvede v mnohem bláznivější poloze, ale nevadí. Zbytek herců ne třeba rozebírat. Zahráli všichni dobře. Hudba byla dobrá, normální, ničím nebyla významná, ale zase ničím nebyla pokažená, což je dobře. Technická stránka, režie a kamera na výborné úrovni. Konverzace zločinců mě ale moc nebavili, moc se mi ani nezamlouvala jedna scéna, kdy jeden zločinec odpráskne svého komplice bez nějakého důvodu a ostatním to je jedno, takže nějaké nelogičnosti se najdou. Tím pádem nekační scény mě tolik nebavili, v některých filmech jsou dobré, zde byly slabší. Takže jak to shrnout ještě stručněji ? Rozhodně se jedná o novější, modernější akčnák, který je opravdu nabitý akcí a perfektními akčními scény. Scény jsou neuvěřitelně dlouhé se super nápady. Jak už jsem ale řekl, byly přehnané, kdy hlavní hrdina opravdu byl terminátorem. Chyby se holt najdou, ale proč to tu pořád zdůraznuju ? Holt pečivě hodnotím film jako celek, všímám si kdejakých podrobností. Ale jako akční výplach to působé perfektně, takže nemám větší problém. Ale přeci mohl být lepší scénář. Trochu, ale jen trochu to zaostává k filmu 12 kol. Ale i tak jsem spokojen. Celkově hodnotím na dobrých 78% = **** () (méně) (více)

Smok

John Triton je mariňák (v tom slove je skryté viac ako som si myslel) a ctí svätosť manželstva. Pre záchranu svojej manželky by neváhal zobrať nôž na maslo a postaviť sa celému svetu. Keďže ako som spomínal, je MARIŇÁK, on nepotrebuje ani ten nôž, pretože nepriatelské údery ho nezraňujú (a ak náhodou áno, za tri sekundy už zase stojí na rovných mariňáckych nohách), 10 zásobníkov z útočnej pušky mu síce prevŕta auto ako sito na múku, ale jemu sa projektily nejakou zázračnou náhodou vyhnú. Z auta padajúceho do priepasti sa mariňáci vedia zachrániť zachytením o skalnú stenu a údery flašou, alebo hasiacim prístrojom do hlavy, ktoré by zabili slabšie stavaného býka mu len jemne a na malú chvíľku rozostria videnie. K tomu všetkému ešte trpí zvláštnym postihnutím, že keď vstúpi do objektu, v ktorom sa nachádza čo i len jedna plynová bomba, tá do pár minút sama od seba exploduje. O moc viac mi tým pádom bola sympatickejšia partička béčkovo humorných záporákov, z ktorých najväčší černoch nemal rád násilie a bonbóny :-) ()

oje

Člověk prý využívá zhruba 10 % své mozkové kapacity. Pro shlédnutí téhle akce ale postačí mnohem méně. Auta skáčou, semtam něco vybuchne, padouši hláškujou, ženský jsou krásný a hlavnímu hrdinovy tečou proteiny i ušima. Zápletka složitostí neohromí a čimkoliv nečekaným už vůbec ne. Přesto můžou mít takováto béčka svoje kouzlo v přímočaré akci a jednoduchosti, která vyloudí úsměv na tváři. Super zážitek v tom schovaný není, ale film se netváří na víc, než je a tak není důvod schazovat. Podobnou akcí je Arnoldova klasika Komando. Alternativa: Commando, District 13. ()

mil@n.fanatik

Ale jo, mě to bavilo. Sice průměrný béčkový akčňák", ale koukat se na to urcitě dalo. John Cena v roli nemsrtelného muže Terminátora. Zločinci na něho vytřelí každý nespočet ran a násobníku z auta do jeho. Na blízkost 3 metry, auto prostřílené centimetr vedle centimetru od kulek, ale ani jedna nezasáhne J. Cena. Sice nereálné, ale tak to v akčních filmech většinou bývá:-)) Ale svaly má J.Cena opravdu šílené, bicáky opravdu velké, tak jak celé jeho pracky.. 60% ()

klerik

Strašne jednoduchý scenár. Dobre natočená akcia. Cena nie je herec, ale jeho knockouty stoja za to. Všetko vybuchuje, stále sa niečo deje, Robert Patrick je skvelý záporák... Nadšenie pre akčné béčka sálajúce z tohto filmu je až neuveriteľné... Bavil som sa snáď ešte viac ako pri Rockovej KRÁČAJÚCEJ SKALE a VITAJTE V DŽUNGLI... ()

Crocuta

Už úvodní scéna, kdy hlavní hrdina namaškařený jak čertík na Mikuláše likviduje pseudoarabské rádobyteroristy naznačuje celkovou úroveň této podívané. Jedna laciná a směšná scéna střídá druhou a nedotažená erotika (jednou v podání blonďaté manželky, podruhé zločinné brunety) to už nezachrání, stejně jako honičky ala Kobra 11. Vrcholem jsou pak stupidní hlášky typu: NEMÁM RÁD POLICAJTY A BONBÓNY! ()

jojinecko

Srdce fanúšikov akčných "béčok" z 80 rokov musí zaplesať!!! Konečne sa podarilo natočiť ""kvalitné"" béčko podľa starých dobrých šablón..John Cena sa kľudne môže stať ďalším Arniem alebo Slyom, má na to všetky predpoklady (svaly jak sviňa, tupý výraz v tvári a jeho herectvo je parádne ťažkopádne:))). ()

honajz

Pár dobrých hlášek (Terminátor, přepadení Tiffany's, dva tři odkazy na podobné filmy) nedělají dobrý biják mlátičkového akčňáku 80. let. Většinou v tom řídkém ději lítá hodně vaty, některé fóry (větrové bonbony) jsou vyloženě pitomé, nesmrtelnost hlavního hrdiny až těžce neuvěřitelná (sedí v autě, do kterého šijou ze všech stran pistolemi a kulometem, ale stačí se skrčit za přístrojovou desku, abyste přežili). Ani Kelly Carson, známá z Plastické chirurgie, tady nemá co hrát, protože role děvky zde žádná není. Ale pan režisér má rád výbuchy a ohýnky, a když je má na pozadí toho, když někdo někam skáče, proskakuje, padá, letí, či skáče autem, takže si výbuchů a ohýnků užijeme. --- John Cena zkouší štěstí a po vzoru ostatních wrestlerů se snaží uspět i ve filmu. Naivní snímek jako kdyby ze 70. let má nakonec určitou poetiku a Cena v něm jde po krku únosci své manželky. ()

ARI50

John cena je druhá kráčející skála, příběh návratu vojáka který má dělat ochranku nemůžete brát vážně, tohle je stroj armády a ne ochranka. A pokud hodláte tomuhle borcovi vezmete něco co miluje máte se na co těšit. ()

Mgb21

Být mi o 10 let méně, tak jsem nadšen. Hrdina, který projde celý film s jediným škrábnuním, spousta výbuchů a střílení. Jenže už jsem asi starej a spíš než aby mě tenhle film bavil, tak jsem furt hledal chyby filmařů. Sice jich není tolik jak v Komandu, ale člověk se pobaví. Takže jediným kladem tohoto filmu je Robert Patrick a jeho záporák. A při narážce na Terminátora jsem se fakt pobavil :-) ()

Bauer

Do tohoto akčňáku jsem šel jsem s tím, že to bude béčko jak vyšité a taky že je. Ovšem jestli se jedná o poctu akčním filmům 80. tých a 90.tých let to bych docela i polemizoval. Navíc to není úplně akční filmy, protože já v tom viděl i prvky komedie. Svalovec John Cena, který je velice nesympatický, tak mu nemůžu upřít, že se nesnaží něco zahrát. Ale co ty padouchové? S takovými padouchy jsem se skutečně ještě nesetkal. To byla sebranka! V čele stojí vynikající Robert Patrick, kterého natačení Vojáka očividně bavilo a tak to davá dost najevo. A pokud jde o akční film, tak scénář je rutinní záležitost. Je pravda, že jsem se bavil poměrně slušně, ale budu hodně dlouho přemýšlet, jestli si to ještě někdy pustím! ()

Morholt

Celkem zábavné ultrabéčko plné bouchání, střílení a nejsem si tak úplně jistý, jestli chtěných komediálních vložek. Ale třeba hláška s Terminátorem mě docela uzemnila a ta určitě chtěná byla. Postava k pláči či k zasmání je ukecaný černoch, který místy působí tak trapně, až je vtipný. Pobaví i hlavní hrdina, nejspíš příbuzný Chaninga Tatuma, který naprosto a zcela postrádá mimiku a ze všech těch wrestlerů učinkujících ve filmech je jednoznačně nejlegračnější. Typický film na vypnutí mozku, ale cením si toho, že jsem i přes silnou ospalost (nezpůsobil jí film) vydržel až do konce. 50% ()

Genero

Jedna pumpa v americkém zapadákově, odkud už koleje dál nevedou, pětice hašteřivých lupičů, vysloužilý kádr od mariny s postavou zhruba středně velkého sešláplého rýče a rukama jako palcáty a dvojka mladých, podezřívavých a ambiciózních policajtů. To je situace úplně na hovno a hádejte, jak to musí dopadnout. Půvabně zábavným, zběsilým a především tupým akčním béčkem, kde kulky sviští, natural 95 hoří, káry rozstřílené na atomy frčí lépe než fungl nový Fiat Panda a obludně vymakané předloktí poslouží jako spolehlivá clona i proti plamenometu. Na sobotní večer úplná pohoda. Podle mě ani ten drsný Honzík není tak zoufalý neherec, jak jsem se tady dozvěděl, a i když ho Zlatý Glóbus protentokrát o chlup minul, až se konečně prowrestuje až do penze, může si v Ordinaci klidně střihnout nějakého toho komatického domovníka s novotvarem na žaludu, nebo tak něco ... ()