Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

Cracker

Jack Black je geniálny! To pochopí každý kto má rád šialené komédie a dobrú hudbu ;) Texty boli zábavné, smial som sa takmer na všetkom čo tým dvom vyšlo z úst. Škrt cez rozpočet mi ale spravil smer ktorým sa film uberal. Čakal som viac zábavných koncertov ale záver zo Satanom aj tak príjemne prekvapil ;) ()

los.negros

Tenhle film je pro mě prostě srdcová záležitos. Nemůžu si pomoc, ale kdyby tu byla možnost, dát tomu 6* tak jich dám 6! Jack Black a Kyle Gass je vážně ta nejbláznivější dvojka, jakou znám a jejich hudba je naprosto úžasná!! The Pick of destiny jsem viděl snad 10x za posledních 6 měsíců a vždy jsem se královsky pobavil :) Za mě 100% ()

ElizabethBay

Totálně ulítlá komedie, ve které Jack Black vytasil všechny své nejlepší trumfy. Film navzdory (nebo díky) primitivní zápletce s ohraným námětem, přináší spoustu nových, neotřelých momentů, které spolu s výbornými hudebními čísly táhnou film až k zcela jedinečnému vyvrcholení. Film bych doporučila každému, kdo chce na hodinu a půl úplně vypnout mozek a zároveň se u toho královsky pobavit. ()

Dargel

I fuckin love this movie. It is the best movie ever, period. Ladies and gentlemen... Tenacious D: The Pick of Destiny. ()

BlackTom

Zbesilá jazda ako z najšialenejších heavy-metalových snov. A sakramentská sranda. Fuckovanie v každej druhej vete, geniálne miniroličky (Dio, Meat Loaf, zdrhajúci Robbins) a perfektné texty a hudba Tenacious D. A vymyslieť takúto praštenú zápletku muselo pohltiť veľa jointov. Tleskám, pánové, splnil sa mi môj gitarový filmový sen. ()

noby

Ujetá komedie se stylem, který si člověk nemůže nezamilovat, se skvělou hudbou, která přesně zapadá do nálady filmy, a nadšenou hereckou eskápádou jedné zvláštní kapely. K tomu úžasné roličky Tima Robbinse, Bena Stillera a hlavně Davea Grohla. Mínusem je bohužel fakt, že se nepodařilo vyhnout několika záchodovějším vtipům, a smutná je (de)gradace - nejlepší je zkrátka začátek, pak už kvalita klesá. ()

xmozek

Lepší 4 hvězdičky. Pár dobrých narážek na některé filmy, celkem vtipné, ale hlavně vynikající muzika s vtipnými texty. ()

cab

Snimek lze zaradit do oddeleni pro prisprostle komedie, ale tim bych se aspon ja osobne dopustil kolosalni chyby, protoze hlavni devizou je, mimo (Jack Black), rockove sileni dvou skoro ctyricatniku a s tim spojene texty. Kdo nevidel neuveri a kdo videl porad nemuze uverit svym ocim. Film doslova sedne malemu mnozstvi lidi a tak davam 60% z duvodu prekroceni miry unosnosti v mem pripade ()

arexam

Nejlepší části filmu jsou začátek a konec. Úvodní rockování mladého JB a jeho mimika podobná Jack Blackovi jako mládě rodičovi, nasazují film vysoko. Bohužel hned jak se přestane zpívat film upadá a upadá.. Vytáhne ho zpět další hudební scéna. A takto to jde celým filmem až do konce. Konec je naprosto nářezový. Satan je trošku rocker.. "He rocks so hard cause he's not immortal man" Ty chvíle, kde se zpívá jsou luxusní, ale někdy se na ně musí bohužel dlouho čekat. ()

dopita

Komedie o dvou pitomcích, kteří se dozvědí, že existuje satanské trsátko, které jim zajistí slávu. A tak se ho rozhodnou ukrást ze síně slávy rocku. Nepříliš vtipnej film s několika světlýma místama. Jack Black je tradičně hyperaktivní, ale tentokrát to zas taková sranda není. Vulgární humor byl zbytečnej. Po závěrečných titulkách je ještě jedna scéna. ()

Rssa

Tuctový příběh je ozvláštněn netuctovou dvojicí rockerů KG a JB, kteří podniknou cestu do Rocknrollového muzea slávy pro ďábelské trsátko. Jejich hudba s vtipnými texty doplňuje celý příběh, který je rozhodně peprnější než se čeká. Navíc Satana hraje Dave Grohl z Foo Fighters, což rozhodlo o čtvrté hvězdě (závěrečný rockový souboj mezi Tenacious D a Satanem je parádní). 80 % ()

jakeer

Umelecká hodnota tohto filmu asi nie je veľmi vysoká, ale ja som sa náramne bavil. Prvý film, v ktorom mi bol Jack Black sympatický. Dokonca sa mi zdalo, že sa tvorcom podarilo docieliť faktu, že samotný film je rockovou jazdou - čo mi je veľmi sympatické, čoby milovníkovi rockovej hudby. Hodnotenie je ovplyvnené mojim vkusom, ale všetci sme subjektívni :) Výborný film. ()

Hanys_

Neskutečně zábavné texty a velmi silné melodie v jinak ne zas až tak vtipné komedii, kterou ale táhne právě ta hudební složka a podařené camea (Stiller,Robbins,Grohl). Samotný soundtrack by měl 5 hvězd, film pak lepší 3...takže průměr je 7,5/10 ()

Paity

Škola rocku, Králové rocku... je v tom nějaký rozdíl...? Jack Black dělá pořád ty stejně xichty a pořád nedokáže dosáhnout ničeho víc. Možná kdyby zhubnul deset nebo patnáct kilo, dalo by se na něj alespoň trochu koukat. ()

Rapikk

Taková kravina. Ale jo, docela jsem se i pobavil. Někdy člověk prostě potřebuje takto jednoduchou, až primitivní komedii. A docela dobrá hudba, asi si stáhnu nějaké jejich album. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf