Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

ellysium

Komediální podání filmu není přesvědčivé,ale rockově laděné etudy jsou vynikající..Jedinou komediální sekci tvoří kreslený úvod.Krátký ,ale dobrý výkon Meata Loafa coby tatíka vyplácejícího nehodného synka.Vrcholem byl metalový výkon Satana,který vypadal nejlépe ze všech filmových vyslanců pekla.5 hvězdiček za hudební výkony.... ()

Mišuge

Jóóóó, je to úchylárna, ale fakt dost dobrá...začátek super, prostředek možná trošku slabší (i když např. koupání v jahodové řece mě odrovnalo :-), ale závěr vše náležitě vynahradí - ten ďábel je prostě dokonalej!!! Hudba skvělá, nikdo se tam s ničím nepáře...to mi sedí, já jsem se skvěle pobavila. ()

u.mojitko

Hmm, zpitvořený sound "rocku" má své konkrétní označení, a sice hard rock, škoda, že si to hoši dovolili hodit do jednoho pytle třeba s The Who. ()

Legi36

Prvních 15.minut maximálny odvaz-skvělá hudba texty a herectví Jacka Blacka-co dodat-super!!Tenhle film mě totálně rozsekal:))Jestli myslíš ,že je čas hrát kurva rock a kurva rock roll -je to prostě dábel!!! ()

Venus7

...rocking and fucking rolling and fucking rocking and fucking rolling.... nebo tak nějak :-) chtěla jsem dát tři hvězdy, protože jsem od tohoto filmu přece jen čekala víc, ale po třetím zhlédnutí musím především kvůli hudbě jednu přidat. ()

zekon

Tenhle film že mě minul a potkal jsem ho až v roce 2012?? To není možné toto!!! Kromě nehorázných frků je film plný naprosto geniálního bigbítu a suprovních textů, pardon, supravních......to je víc než suprovních :) Skvělá hudba, a to že zpívá a hraje sám Black?? NO TO JE NEUVĚŘITELNÉ!!!! ()

marien1039

Tento film se vždy bude líbit jen pravým rockerům a metlařům. A i ti musí přelouskat poněkud dementní příběh, aby se dostali k jádru celého filmu, kterým je kvalitní hudba a skvělé herecké, muzikální a komediální výkony Jacka Blacka a Kyla Gasse. Kdokoliv jiný tento film neocení, nepochopí a automaticky ho zařadí mezi odpad. A asi to tak má být, nevím...já zase nikdy nepochopím, co jiní vidí na Moulen Rouge a nevadí mi to. Jsem prostě asi jiná skupina. Toto je úžasné, ale kdo se nevyzná v hudbě by se na to ani neměl koukat, protože ten film prostě odsoudí a nebude se mu líbit. ()

Reddman

Pro fanoušky Jacka Blacka a Tenacious D je tahle komedie nutností. Kromě skvělého humoru dvojice JB a KG má film nezapomenutelný soundtrack a celý je téměř muzikálem prošpikovaným skvělými hity. Třešničkou na dortu jsou malé role Tima Robbinse, Bena Stillera a hlavně Davea Grohla v roli satana, který svede s hlavní dvojicí velkolepou rockovou bitvu. !!NÁŘEZ!! ()

pogoman77

Tohle má být pocta Rock'n'rollu? To snad nemyslíte vážně, je to nudné, nevtipné, bez jakékoli gradace a písničky stojí za h***o. ()

P@\/EL

Svým způsobem je film pořádná blbina, zato však blbina, u které se člověk dobře pobaví. Holt, je třeba brát děj a celkově film s pořádným nadhledem a odstupem. No a závěr filmu rovná vrchol všech dosavadních absurdit v podání Jacka Blacka. Nakonec na filmu je nejzájimavější všudypřítomná rocková muzika. ()

Fenk

Kártmen s Kajlem si založej skupinu a chtěj se stát prezidenty akustickýho metalu. Nic pro katolíky. ()

oskiii

Zřejmě nejsem na intelektuální výši jako většina recenzentů, ale Králové ro(c)ku patří k mým nejoblíbenějším komediím. Jack Black je nejen vynikajícím komikem, ale taky muzikantem. ()

Mistr119

4. hvězdička za dávku humoru a pořádné dávky rocku. Master exploder a rockový duel s ďáblem si budu zpívat ještě dlouho! :) ()

BabyB

Tento film mám veľmi rada, vždy mi zlepší náladu a dobre sa pri ňom nasmejem. Je to oslava skutočného priateľstva a rockovej hudby podaná prostredníctvom špecifického humoru Jacka Blacka, ktorý buď máte radi alebo je pre vás trápny a od toho bude závisieť váš celkový dojem a hodnotenie filmu. Za mňa skvelé. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf