Newyorští hasiči Chuck a Larry jsou už od školy ti nejlepší přátelé. Zatímco Chuck nemá vážný vztah a naplno si užívá mládeneckého života, Larry se po smrti manželky sám stará o dvě děti. Larry má kvůli rizikovému zaměstnáni uzavřenou výhodnou životní pojistku, po smrti své ženy však neurčil nového příjemce pojistky, a tak pojišťovna hrozí, že mu pojistku zruší. Larry přemýšlí, že od hasičů odejde, tíží ho myšlenka, že v případě jeho smrti nebude o děti postaráno, pak ale přichází s geniálním řešením. Uzavřou s Chuckem registrované partnerství, a pokud se s ním něco stane, bude Chuckovi vyplacena jeho životní pojistka a Chuck se pak postará o jeho děti. Jak ale přesvědčit vyšetřovatele sociální správy i okolí, že jsou Chuck a Larry homosexuálové? (TV Nova)

ZAUME

Klasická komedie s Adamem Sandlerem.. ten člověk se prostě narodil, aby hrál v komediích jinak si to nedovedu vysvětlit. Dokáže mě pobavit i naprosto hloupým vtipem a že jich ve filmu bylo dostatek. Naštěstí však ty chytré převládaly. ()

Pete1790

kamenujte mě, ale já mám prostě Sandlerovy filmy rád! Kevin James je jedinný svého druhu a kombinace těhle dvou je pro mě dokonalá! ()

rytir1

Netřeba mnoho dodávat, prostě výrobní linka fabriky Happy Madison s Adamem, režií Dennise Dugana a přátelskou výpomocí v menších rolích jako Roba Schneidera je prostě vždy záruka dobré komedie. A když se k tomu přidá dokonalá Jessica Biel, znamená to kroužek kvalitních herců tvořící kvalitní ztřeštěnosti.,, A prsten je přece kroužek...není to čtverec...:-DDD ()

TheMe

Skvělá zábava, možná si dovolím tvrdit, že i mírně podhodnocená. Adam Sandler tradičně nezklamal a Jessica Biel byl bonbónek navíc! ()

Enzo555

O 4% lepšie ako najnovší Sandlerov počin Jack a Jill. Rozmýšľam, komu bol určený, lebo heterošov nepobaví(až na Biel v podprsenke) a gejošov urazí. A nepobaví ()

Georgeo2

Celkom prijemna komedia, ktora je prvou polhodinkou cisto zabavna, v druhej sa uz miesaju city s vtipm a v tretej city s obranou homosexualnej komunity...-ach preco sa to len neda zmixovat neako rozumnejsie? Aj preto-chapem ze to niekomu po tej prvej polhodine nesadne, no ja som to po Clicku akosi cakal a po druhykrat mi to sadlo dobre...Dal by som mozno len 3*, ale Rob Schneider ako Japonsky knaz-to som musel na chvilu zastavit film..:))) ()

Honzac2

Tak tenhle film 100% splnil svuj ucel. Jde o komedii, a u te podle meho tolik nejde o kvalitu zpracovani, nebo praci kamery, jak si tady mysli jini. Kdyz si Chuck bral Larryho si dalo jediny cil - pobavit. Mozna take trochu upozornit na skutecnost, ze i pres respektovani homosexualnich svazku to porad jeste spolecnost tak uplne neprijala. A to se povedlo na vybornou. Smal jsem se temer cely film a jsem opravdu spokojen. Sandler opet nezklamal a Kevin James si rika o tu cest byt jednim z mych oblibenych hercu. ()

p.paja11

Parádní oddechovka, a sem tam i chvíle pořádného záchvatu smíchu. Dobré herecké obsazení, kde musím vyzdvihnout krásnou Jessicu Biel, která filmu dodala ,,něco navíc´´ .... ale i tak tento film nebude žádným trhákem, ale vždycky jenom takovým zpestřením na odpoledne nebo na večer, ale věta: táta říkal že jste teďkom zadkovej pirát mi zůstane dlouho v uších, tohle si budu pamatovat s téhle celkem povedené komedie pamatova, ale víc než na 3* to není takže něco kolem těch 60-65% ()

shinlove

Báječná komedie v čele s vynikajícím Sandlerem! :) Na Jessicu Biel se také kouká skvěle, už v Ilusionistovi mě dostala :) bavil jsem se jako málokdy :) 4* ()

P@\/EL

Skvělá komedie, která nabídla celkem dost sandovních scének a povedených hlášek. Už samotná myšlenka, kdy se dva heterosexuálové z jistých důvodů vezmou, mi příjde velmi nápaditá a originální. Film se hemží řadou zajímavých postav, které se předvádí v nepřeberném množství humorných situací. Závěr přinese trochu napětí, ale nakonec film končí happyendem. ()