Sandlarovky jsou vždycky zárukou kvality a dobré zábavy. I když mám poslední dobou pocit, že Adam Sandler hraje pořád jednu a tu samou postavu, kterou hází do čím dál podivnějších situací. A samozřejmě k sobě vybírá protějšky na které je slast se dívat (ehm myslím Jessicu Biel ne Kevina Jamese ;). Tentokrát se vrhl do světa gayů a zákona o registrovaném partnerství a vyšla z toho zase prohláškovaná, jemná satira na lidskou povahu. No a na ty se vždycky rád podívám.(16.11.2007)

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. Seven One Eight - Fannypack (3:29 ,2. For One Night Only - Bodyrockers (3:00) ,3. There's A Fire - Longwave (3:22) ,4. The Air That I Breathe - The Hollies (4:04) ,5. L O V E - Nat King Cole (2:33) ,6. Can't Help Falling In Love - Elvis Presley[*] (3:01) ,7. Anything You Can Do (I Can Do Better) - Doris Day & Robert Goulet[*] (3:33) ,8. Always On My Mind - The Pet Shop Boys (3:55) ,9. Dancing Queen - ABBA (3:52) ,10. The Rejection (Disco Mix) - Dangerous Muse (3:50) ,11. Groove Is In The Heart (3:53) ,12. Open Arms - Journey (3:19) ,13. Girls Just Want To Have Fun - Cyndi Lauper (3:50) ,14. Too Much Passion - The Smithereens (4:33)(22.5.2011)

Adam Sandler je vážne "zvrhlík". Chytil sa dosť chulostivej témy, ktorá mu však vyšla... Ide o príjemnú oddychovku, ktorá nikoho neurazí ani nepohorší. Za srdce ma to síce nechytilo, ale musím priznať - bavil som sa. Skvelý Adam Sandler a jeho tým + nezabudnuteľná Jessica Biel... 5/10(24.2.2008)

Příjemné jako komedie, příjemné jako drama. Sandler & James byli skvělou volbou.;-)(20.7.2012)

60%(15.3.2009)

• - První velký film Adama Sandlera, který nevyšel u společnosti Columbia Pictures. (don corleone)

• - Steve Buscemi, který ve filmu hraje, byl ve skutečnosti hasičem v New Yorku, než se stal hercem. (don corleone)

• - Během pochodu, když si Chuck a Larry vyměňují informace z osobního života, udají Sandler i James své opravdové datumy narození (don corleone)