Typický Sandler a jeho humor. Infantilní a někdy až za hranicí hrubozrnosti, ale i tak to funguje. Oproti těm všem "intelektuálským" komediím (viz Zbouchnutá a tak), jsem se dost nasmál. Závěrečných 20 minut je ale pohroma. Jsem zvyklý u Sandlera na závěry s poučením doplněné tunami klišé (někdy i trochu té trapnosti). Bohužel tenhle konec je nejhorší ze všech předešlých filmů Sandlera. Škoda, jinak to by byli 4 hvězdy.(15.10.2007)

• jojinecko

Zo zamýšlaných *** musím ubrať predovšetkým za natiahnutú stopáž a predovšetkým (zas raz) za tú prílišnú snahu poukázať na vážne veci americky plytkým spôsobom (napr. dlhočizná scéna u súdu- bŕŕŕŕ)... Keby sa táto komédia držala len úmyslu pobaviť (čo sa jej viac-menej darí) a nič viac neriešila, vypálilo by to oveľa lepšie aj bez tých otravných patetizmov a "akože" moralitiek...Btw Jessica Biel je...ehm...naozaj sexi:)(26.7.2009)

Tak Sandler opet nezklamal, dalsi paradni komedie. Pribeh vcelku originalni, na to ze ma film 110 minut docela slusne odsejpa a nejaky vaznejsi kecy jsou jen ke konci a v prubehu filmu jen sem tam vykoukne myslenka, jako ze teplousi jsou vlastne fajn a lidi nemaj pravo je prudit a podobne. Navic tu jsou porad nejaky paradni vtipy a sem tam nakej naprosto brutalni. No a krome perfektni hlavni dvojky Sandler - James, ktery k sobe fakt sednou, tu je spousta vedlejsich zabavnejch postav. Za vsechny zminim naprosto giganticky teplyho Vinga Rhamese a ultra brutalni spomalovacku ve sprse s dvema mejdlama, pak tu je Schneider v roli cinskyho oddavajiciho a ani ne tak vtipna, jako sexy Jessica Biel, obzvlast ve scene s testovanim silikonu. Naopak treba takovej Aykroyd nebo Buscemi nejsou dvakrat vyuzity, minimalne Buscemi by zaslouzil vic prostoru. Celkove jsem se proste perfektne bavil, ale na uplnejch 5* bych to zas nevidel, tak jen lepsi 4*.(7.10.2008)

• Houbiczska

Taková neurážející oddychovka na zahnání nudy, Sandler a James si střihli film spolu už po několikáté a spolu jim to prostě sedí. Na “sandlerovku” mi to přišlo moc krotké a s humorem se drželi až moc při zemi, což je velké mínus, místy trochu přihlouplé, ale když není do čeho píchnout, tak to postačí. Nic intelektuálního od toho nečekejte, prostě jenom vypnout a bavit se. Btw číňan při svatebním obřadu byl úžasný, vtipný a český dabing byl bezchybný, povinně pustit!:D(11.2.2020)

Kdykoli se rád podívám na pořádnou "sandlerovku", protože pro mě znamená příslib kvalitní zábavu, i když občas protkané nějakým nechutným vtípkem. Když si Chuck bral Larryho se dobře rozjíždí a vydrží mu to až do druhé poloviny, poté se už uchýlí ke klišé a sálá z něj příliš američnosti. Přesto zůstávám příznivcem Adama Sandlera, Klik a Kurs sebeovládání u mě navždy zůstane v těch nejvyšších patrech.(7.3.2009)

• - Když se v čase 19:02 jedna s dívek ptá Chucka (Adam Sandler), zda má něco k pití, že má žízeň, můžeme vidět, že z pokoje vychází 5 dívek, ale o pár sekund později, když jsou dívky u lednice, jsou jen 4. V dalším záběru je však zase dívek 5. (DanielW94cz)

• - První velký film Adama Sandlera, který nevyšel u společnosti Columbia Pictures. (don corleone)

• - Adam Sandler sám o sobě tvrdí, že před natáčením strávil s Kevinem Jamesem noc, a dokonce měli pohlavní styk, aby byl v roli homosexuála přesvědčivý. (jonyyy)