Adam Sandler je pro mě prostě zárukou zábavy! Rozhodně si raději pustím "Sandlerovku", než film s W. Ferrellem, R. Schneiderem, atd. (jsou to také skvělí komici, ale Sandler, s jeho jedinečným humorem, je jenom jeden) .... No abych jen nechválil - tahle komedie sice nebyla až tak světová, ale když jsem dal nedávno filmu ZBOUCHNUTÁ hodnocení 4*, tak tady musím dát totéž! = Jde o stejnou porci zábavy! ;-)(29.10.2007)

Jeden z mála Sandlerovych filmov, kde počet trápnych momentov nejako extra neprevyšuje počet tých vtipných. Bol som prekvapený, že sa to držalo na celkom solídnej úrovni a nezmenilo sa to na typickú Sandlerovskú taškařicu. Za Roba Schneidera opäť palec dole, no za Vinga Rhamesa palec hore a samozrejme aj za Jessicu. Na Buscemiho si už pomaly začínam zvykať v takýchto blbých úlohách. Páčil sa mi aj ten výchovný motív, pretože zadubenosť niektorých ľudí nepozná hraníc, snáď to padne na úrodnú pôdu.(20.7.2014)

Bláznivá komédia, ktorá si drží má svoj rámec inteligentnosti. Homosexuálna zábava a vtipy sa však striktne držali neurážlivého stupňa narážok, čo ja osobne, v dnešnej dobe a úrovni lacných vtipov na tieto témy, veľmi kvitujem. Odvážna minutáž príjemne prekvapí, náznak nudnejšej časti rýchlo osvieži nejaký vtipný moment, či príjemne a vkusne obohrané klišé, ktoré od Sandlera asi vždy znesiem. Spolu s Jamesom vytvorili naozaj vkusný pár k popukaniu a Kevin má ako komik celkom sľubnú budúcnosť. Neskutočne nápomocné a filmu percentuálne pridávajúce boli aj podporné vedľajšie role (Buscemi, Aykroyd a najmä Rhames boli parádni), no a samozrejme Jessica fyzicky, ktorú však svojou údernosťou vtipu (v českom dabingu) predbehol čínsky svadobný šéf. 75%.(23.12.2008)

Zprvu jsem se tomuto snímku tak nějak vyhýbal, a říkal jsem si, že to bude další nesmysl jako I love you, Phillip Morris, který měl v hlavní roli skvělého a mnou oblíbeného herce. Bohudík to tak nebylo. Když si Chuck bral Lerryho (aneb kvalitní český překlad) je náhodou hodně dobrá záležitost, u které jsem se ne jednou za břicho popadal. A ty dvě hodiny utekly jako voda. A k tomu super herci, s kterými jsem se "s předstihem" seznámil v Machrech. A samozřejmě nesmím zapomenout překrásnou Jessicu Biel.(29.3.2011)

Přiznávám, že komedie pro mě nemusí mít za každou cenu kdo ví jakou úroveň, když POBAVÍ. Není nic horšího než nudná, trapná nebo nevtipná komedie. Takže k čertu s úrovní. Nač si hrát na kritika, když mě tenhle film jednoduše pobavil a má velmi mnoho vtipných scén. A můžu tu sice vytknout i pár trapností, předvídatelnost, ale stejně... Může se někdo zlobit na morální ponaučení v typicky americké scéně v soudní síni? :) Jako celek se mi to prostě líbilo a Adam Sandler si ke mně na konto opět přidal další skvělou komedii, kde kašlu na recenze...(12.6.2011)