Občas aj z prvoplánovane buranskej hollywoodskej komédie cítiť zápal pre spravodlivosť a zmysel pre úctu. Ja som to tak videl a čo je pre mňa hlavné, bol som dojatý a zároveň sa zabával, ako pri komédii už dlho nie. Sandlerovský humor má svoje dno, ale svoje vrcholy. Takže predstavujem Chucka a Larryho.(26.5.2018)

Chovají se jako gayové, uredně jsou gayové , dělají vše jako gayové , ale gayové nejsou. Sandler je tu , aby nám vtipnou formou dokazal , že gayové jsou normální, vzít si kamaráda kůli pojistce je normální a že Steve Buscemi je vždy (ne)normální. Sandler snad vyzrává? Jelikož jeho role je frajírek co nenechá žádnou sukni na pokoji a tak se chová stále i jako gay a i do konce filmu. Ale nepředbíhejme! Dvojice Kevin James + Adam Sandler má velké kouzlo a báječně se doplní jako Táta s Mámou (Proč musím bát pořád holka já?!). Do malých rolí se vtěsnali (není malých rolí...) Steve Buscemi (sakra takovýto úředníky na magistráty!!!) , Dave Aykroyd ( proč jen mi to sjiždění po hasičkých trubkách a sirény připomněli Ghost Busthers ) a podle nepsané dohody i Rob Schneider ( že jste nepoznali činana neustále opakující slovo Kruh ). Známé vtipy o gayích fungují celkem dobře , i když prostě nepřekvapí . Snad jen urostlý černoch , který si ve sprše tančí a zpívá bourá branice :D. Konec začne skřípat a pořad nechápu proč je nutné , aby se líbáním dokázalo , že je někdo gay. Morální ponaučení neni ani natolik morální jako spíše takové , že celý film se chová jako komedie a najednou se tam "chrstne kapka serioznosti". Na komedii málo blaznivé a na komedii o gayich málo "teplé". Plnou parou vzad u mě vede více :D. Slušných 70 procent si , ale další Sandlerovka zasluhuje. Proč jsem vždy ženská já? Piješ pivo brčkem. To , abych si nesmyl rtěnku!(26.10.2007)

Podobně jako v případě jeho komediálních kolegů Bena Stillera a Jima Carreyho, tak i u Adama Sandlera platí rovnice, že jejich poslední komedie jaksi pokulhávají za svými staršími sestřičkami, zkrátka už se u nich zdaleka tak nebavím a znovu a znovu raději sáhnu po starších věcech. Platí to i o tomto filmu, byť se to ještě dá skousnout. Ale Kevin James mi je prostě krajně nesympatický a když se na něj "musíte" dívat značnou stopáž snímku, je to pak docela problém... Ale čínskej Schneider byl masakroidní :-)(8.7.2012)

Předvídatelný syžet, pár dobrých fórků, spousta krásných ženských a neúnosné chvilky hrající na vážnější notu. Tohle jsou ingredience k nové komedii Adama Sandlera, kterému zde zdatně sekunduje jeho „partner“ Kevin James, jehož přednes je daleko přirozenější než oh(ř)rátý Sandlerovic humor. Najdou se však chvilky k zasmání, ale všechno stejně působí jako hrozně natahovaná a ke konci i značně trapná nuda, kterou okoření jen málokdy máloco. Z daného tématu se dal vytřískat daleko vtipnější kousek než je tento patvar, který se zastavil někde na půlce cesty a ne a ne se rozjet dál. [Přesná stopáž: 115 min](22.11.2007)

Sandler se odklonil od zajetého rodinného hašteření a mírně se vrátil zpátky ke svým trhlejším kouskům. Ačkoliv jsem si v průměru každých 5 minut říkal "what the fuck", bavil jsem poměrně dobře a bez zádrhelů jsem dojel k až příliš očividné pointě. Průměr každopádně zasloužený a mám pocit, že Sandlerem dokonce vítaný.(14.8.2007)

• - Během pochodu, když si Chuck a Larry vyměňují informace z osobního života, udají Sandler i James své opravdové datumy narození (don corleone)

• - Knížka, ze které čte Chuck (Adam Sandler) dětem před spaním se jmenuje „The Puppy Who Lost His Way“. Ze stejné knihy čte učitel Billa ve filmu Billy Madison (1995). V obou filmech hraje v hlavní roli Adam Sandler. (don corleone)

• - Adam Sandler sám o sobě tvrdí, že před natáčením strávil s Kevinem Jamesem noc, a dokonce měli pohlavní styk, aby byl v roli homosexuála přesvědčivý. (jonyyy)