Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojťas
  ****

  Adam Sandler je pro mě prostě zárukou zábavy! Rozhodně si raději pustím "Sandlerovku", než film s W. Ferrellem, R. Schneiderem, atd. (jsou to také skvělí komici, ale Sandler, s jeho jedinečným humorem, je jenom jeden) .... No abych jen nechválil - tahle komedie sice nebyla až tak světová, ale když jsem dal nedávno filmu ZBOUCHNUTÁ hodnocení 4*, tak tady musím dát totéž! = Jde o stejnou porci zábavy! ;-)(29.10.2007)

 • Dale
  ***

  Jeden z mála Sandlerovych filmov, kde počet trápnych momentov nejako extra neprevyšuje počet tých vtipných. Bol som prekvapený, že sa to držalo na celkom solídnej úrovni a nezmenilo sa to na typickú Sandlerovskú taškařicu. Za Roba Schneidera opäť palec dole, no za Vinga Rhamesa palec hore a samozrejme aj za Jessicu. Na Buscemiho si už pomaly začínam zvykať v takýchto blbých úlohách. Páčil sa mi aj ten výchovný motív, pretože zadubenosť niektorých ľudí nepozná hraníc, snáď to padne na úrodnú pôdu.(20.7.2014)

 • genetique
  ****

  Bláznivá komédia, ktorá si drží má svoj rámec inteligentnosti. Homosexuálna zábava a vtipy sa však striktne držali neurážlivého stupňa narážok, čo ja osobne, v dnešnej dobe a úrovni lacných vtipov na tieto témy, veľmi kvitujem. Odvážna minutáž príjemne prekvapí, náznak nudnejšej časti rýchlo osvieži nejaký vtipný moment, či príjemne a vkusne obohrané klišé, ktoré od Sandlera asi vždy znesiem. Spolu s Jamesom vytvorili naozaj vkusný pár k popukaniu a Kevin má ako komik celkom sľubnú budúcnosť. Neskutočne nápomocné a filmu percentuálne pridávajúce boli aj podporné vedľajšie role (Buscemi, Aykroyd a najmä Rhames boli parádni), no a samozrejme Jessica fyzicky, ktorú však svojou údernosťou vtipu (v českom dabingu) predbehol čínsky svadobný šéf. 75%.(23.12.2008)

 • O´Neill
  *****

  Zprvu jsem se tomuto snímku tak nějak vyhýbal, a říkal jsem si, že to bude další nesmysl jako I love you, Phillip Morris, který měl v hlavní roli skvělého a mnou oblíbeného herce. Bohudík to tak nebylo. Když si Chuck bral Lerryho (aneb kvalitní český překlad) je náhodou hodně dobrá záležitost, u které jsem se ne jednou za břicho popadal. A ty dvě hodiny utekly jako voda. A k tomu super herci, s kterými jsem se "s předstihem" seznámil v Machrech. A samozřejmě nesmím zapomenout překrásnou Jessicu Biel.(29.3.2011)

 • Handle
  ****

  Přiznávám, že komedie pro mě nemusí mít za každou cenu kdo ví jakou úroveň, když POBAVÍ. Není nic horšího než nudná, trapná nebo nevtipná komedie. Takže k čertu s úrovní. Nač si hrát na kritika, když mě tenhle film jednoduše pobavil a má velmi mnoho vtipných scén. A můžu tu sice vytknout i pár trapností, předvídatelnost, ale stejně... Může se někdo zlobit na morální ponaučení v typicky americké scéně v soudní síni? :) Jako celek se mi to prostě líbilo a Adam Sandler si ke mně na konto opět přidal další skvělou komedii, kde kašlu na recenze...(12.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace