Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

Lyžař

Dobrá hudba dokáže film kopnout ještě o kus dopředu. David Schwimmer hraje co může, výkon Simona Pegga je však o dost lepší. No a příběh? Už od prvních minut vás příběh musí vtáhnout, jinak od tohohle filmu utečte. Jestliže vás vtáhne, vypustí vás až těsně před koncem filmu. Tam ale vidím velké zakolísání. To také zapříčinilo moje o dost nižší hodnocení. ()

Olík

Nápady nijak nevyčnívající, ale svojí realizací brilantní černá krimi komedie. Od přijetí nabídky stát se jedním z přátel, neudělal David Schwimmer lepší krok a infiltrace do Peggovsky ztřeštěného světa mu nečekaně svědčí. Poučení na závěr – nikdy se nepokoušejte vydírat tvrdé porno milujícího reverenda, mohlo by se Vám to vymknout z rukou :) ()

BOURQUE

Veľmi, ale veľmi čierna „komédia“. Simon Pegg opäť potvrdil, že patrí ku skvelým hercom. No ale samotný film (aj napriek nečakaného deja a konca) má svoje „veľké“ nedostatky. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

fisikk

Ironická komedie o tom, co se může stát, když se vydáte na dráhu zločince. Zasmála jsem se, ale pár věcí mi přišlo už přehnaných. ()

Hapretor

Chtěl jsem toto vidět kvůli Schwimmerovi. Hrát umí, v přátelích mě dycky skvěle pobavil. Ale ono je to celkově velmi zábavné, nabité zvraty, vtipy, hláškami a nápady. Takové komedie by se měly točit. ()

sadlokan

Američanka,běloška,věk 50 let,zatnutá mezi světla sekerou slyší Pink Floid.Agent FBI udolán obřím lízátkem.To jsou informace,které vyžaduji a vyhledávám! ()

anatheman

O kvalitě snímku svědčí i pouhý fakt, že byl natáčen na úžasně dokonalém ostrově Man. Kromě této zásadní informace se i tak jedná o výbornou černou komedii s poměrně netradičním příběhem a s tím souvisejícími zvraty. ()

Folky

Zábavná historka, která má tolik zvratů, že už nedokáže být předvídatelná. A na tyhle pravidla rád přistoupím. ()

illy.cz

velmi příjemné překvapení. Takový malý velký film...aneb jak se může všechno za jeden večer p****t. Skvělé obsazení a příjemná atmosféra jsou hlavní plusy tohoto dílka...Pegg je úplně skvělý a Schwimmer mu více než zdatně sekunduje...Doufám že jejich další počin bude podobně zábavný... ()

Rasle

Ja som sa nenudil, film, ktorý chvíľami rozosmeje a chvíľami drží diváka v napätí no a keď je dopĺňaný aj dobrou hudbou tak som proste musel dať 4*. ()

Karasman

Dobra cerna komedie s kvalitnim hereckym obsazenim. Opet si musim zanadavat na system hodnoceni na CSFD, protoze 4* jsou moc 3* zase malo :-) Zkratka 70% ()

Cruchot

Hravá, černá komedie přesně podle mého gusta. Kromě výborného Simona Pegga mě zaujala i roztomilá černá vdovička s placatkou rychle působícho jedu v podání nepříliš známé Alice Eve. ()

Shona

Pohodová, britská, oddechová jednohubka s podařeným hereckým obsazením. Pegg zahrál už i lépe, Schwimmer hraje svůj standart o to více tak vyniknou obě krásky - Alice Eve a Natascha McElhone. Film má rozumnou, kratší stopáž, což ho dělá poměrně koukatelným. Jednou však stačí :) ()

Torgal

Po tunajších komentároch som od tohoto filmu očakával čosi viac ako som nakoniec dostal. Je to vcelku v pohode, čierny humor väčšinu filmu funguje, ale myslím, že tvorcovia mohli na pílu pritlačiť ešte viac, prišlo mi to aj pri všetkých tých zvratoch pomerne fádne. Herecky nemám čo vytknúť, ale Pegga mám radšej v jeho komediálnejšej rovine. 6/10 ()

HappyDeath

Ano Ano Ano....Konečně něco krásně černého a měšného, jehož konec se nedá předpovídat už v půlce filmu. Obdobně černá komedie: Horší než smrt ()

Yomega

Nečekal jsem vůbec nic a dostal skvělou porci zábavy, plnou celkem překvapivých zvratů, napětí i srandy a navíc korunovanou výborným závěrem. Velice dobré byly také herecké výkony v čele s chladně pragmatickou Alice Eve a odporně nechutným Jonem Politem. Vše završuje hutný soundtrack a jako vždy skvělý i když poněkud obtloustlý Simon Pegg. ()

bolf!k

Celou dobu jsem si říkal, že tohle jsem už někde viděl. Navíc ten konec byl dost děsnej a křečovitej. Aspoň, že Pegg nezklamal. 60% ()

pepa3rd

Tak jsem si tu přečetl: "Výborná černá komedie, u které se neustále smějete." No a to byla asi chyba, protože jsem opravdu očekával výbornou komedii, u které se pobavím, ale ačkoliv celkově děj není vysloveně nudný, ten permanentní smích se nějak nedostavil, přesněji řečeno, on se nedostavil ani příležitostný, jako tomu bylo v často porovnávaném filmu V hlavní roli já, kde jsem se alespoň uprostřed z plna hrdla zasmál (ačkoliv zbytek zase nestál za nic). Celkově spíš lehké zklamání. 40 % ()