Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

Acrux

Nijak zvlášť originální, ale zato maximálně zábavný (hlavně díky Simonu Peggovi) film o tom, jak se i nejjednodušší plán, jak lehce přijít k pěknému balíku peněz, může zvrtnout v situaci, o které by se vám ani v nejhorší noční můře nezdálo. ()

Carbo

Ač jako citlivá duše nesnáším filmy s podobným námětem, tak tenhle film je pro mne pecka. Neskutečně dobře vymyšlený scénář, který vrší všude dokola samé mrtvé je spolu s hlavními představitely asi hlavní předností tohotu filmu. Ač jsem si předem myslel že se vůbec nezasměju tak opak byl pravdou. Černý humor tohotu snímku je nastavený na nejvyšší úrověň. A tak zvrhle scénaristicky ulítlej konec jsem fakt v živoťe neviděl. ()

TaanStari

Thrillerová složka podobná jako ve Smrt přichází v bílém a zároveň komediální složka typická pro Peggovi filmy. Dokonalá kombinace. ()

Rehooo

Je to taková zajímavá černá komedie. Ze začátku se tváří tak nemastně neslaně a nakonec je to okořeněné tolik až budete žasnout. Líbilo se mi zakomponování více záběrů do jednoho, příjemně to zpestřilo děj a navíc ho to nenarušilo. Zaujala mě ztřeštěná Alice Eve, která hraje úžasnou naivku. A palec nahoru si zaslouží i můj oblíbenec David Schwimmer. ()

PanPes

Klasická krimi/komedie , která je právě tak typická pro dnešní dobu - sázka na kvalitní herce a baviče. Příběh je postaven na originalitě a mnohdy i pohnuté minulosti jeho hlavních protagonistů. Zmatený děj a kolotoč nešťastných náhod diváka neustále přesvědčuje , že to co jste viděli před chvílí tak vlastně vůbec nebylo. Je fascinující kolik se může na pár metrech čtverečních sejít masových vrahů , hledaných zločinců a jiných pochybných individuí - a přesně o tom je "Big Nothing". ()

KosiR_ksr

Přišlo mi to mírně nesourodé a místy trochu neslané nemastné. Překvapivé bylo ovšem finále, které bylo zcela mimo zaběhnuté hollywoodské konvence. 70% Předchozí film Jeana-Baptisty Andrea - Smrt přichází v bílém - mě ovšem nadchl o dost více. ()

sNeDy

Úchvatná černá komedie s výborně vymyšlenou zápletkou, správně cynickým happy-endem a výbornými postavami. Diamant, který se povedlo českým distributorům a dramaturgům utajit. ()

molcan2

Tento film je celkom slušná "podivana". Rozhodne to nie je bomba a nie je vrcholom kariéry niektorých hviezd, ale je to zaujímavý film a osobne si ho ešte raz niekedy pozriem. ()

Voloda737

Zaujímavá čierna komédia, ktorú držia nad vodou herecké výkony dvoch hlavných mužských postáv a pár podarených vtipov, ktoré ale naozaj stoja za to. Od čiernej komédie šlovek nemôže čakať príbeh plný zvratov, ale scénáristi mohli predsalen trochu viac zapracovať... Čiernejší koniec si už ani neviem predstaviť. "Děláš si legraci? Právě jsem utopil faráře v sračkách!!!" :) ()

PDcz

3*** bodyMasakr :-) Dneska ani nevím co psát.. Líbilo se nám, že jsme to neviděli dabované a slyšeli hlas "Rosse" v reálu. Při psaní scénaře se museli hodně bavit a trumfovat se zvrácenostmi :-D [X] Minus 1* bod Hezké, ale nebyli jsem zcela polapeni do soustředění a vychutnání. Trocha šťávy nám chyběla. [X] Minus 1* bod Nebudu si tenhle film za pár dní pamatovat. Už teď si nevybavím všechny mrtvé :-D [X] Různé mp3 přehrávače mají konkurenci. Sekerku v hlavě ;-) ()

merigieren

Je to taková necro komedie točící se okolo těl. Kdybych to hodnotil jako komedii asi by to 3* nepřelezlo, i když tam je mnoho zajímavých nápadů, jako třeba plačící ježíš. Na druhou stranu to má i nějaký děj, který nenudí a stále se něco děje. Ke konci ty zvraty už i mírně nudí. I přes to oceňuji schopnost spojit komedii s příběhem a dám 4*. ()

mala_kea

Všechno tak nějak fajn do sebe zapadá, člověk se zasměje. Jen těch okatých a zbytečně překombinovaných situací by nemuselo být tolik. Prostě jednoduchá a nenásilná oddechovka. ()

agassi68

Hm, ani komédia ani thriller. Aj keď snaha bola prenáramná. Záver ma trošku prebudil, inak som väčšinou sledoval Alice :) ()

Rázlik

Tak to je po dlouhý době hodně nadupaná komedie, kde se každou vteřinu něco děje a já se jen s otevřenou pusou a úsměvem na tváři nestačil divit co se ještě může stát. Simon Pegg a David S., kterého asi všichni znají z Přátel byla opravdu povedená dvojka a navíc celý film byl doprovázen bombovým soundtrackem, který jsem si ihned po shlédnutí musel stáhnout. Britové mají opravdu talent na komedie a tahle to opět jenom potvrzuje. ()

Gismo.kv

Když přežijete trochu nudný úvod, začne vás ta komedie nesmírně bavit. Jedna z nejlepších černých komedií, co jsem vůbec viděl, ten film mě tak bavil, že jsem si ho pustil už několikrát. První film, kde mi seděl Simon Pegg, který konečně neměl roli kladného hrdniny, ale hrál pěkného křiváka a ta role mu naprosto slušela. ()