Policejní skupina z Rena je neskutečný soubor pomatených policistů vedený seržantem Jimem Danglem. Ten vede sbor v naprosto neskutečných případech – například při odchytu slepice a pod. Jednoho dne přichází na velitelství pozvánka pro všechny policisty na sjezd US policistů do Miami Beach. Zájezd má být na tři dny a všichni se těší, jak si to v městě užijí. Po příjezdu se účastní slavnostního zahájení v místní konferenčním centru a když jsou posláni se ubytovat, zjistí se, že pro ně nemají pokoje. Dangle tedy vede své ovečky do města, kde si v levném hotelu najdou ubytování. Na druhý den se vracejí do centra, ale po příjezdu zjistí, že budova je celá v karanténě včetně všech ostatních policistů, kteří se účastní sjezdu. Řádí tam neznámá infekce a v celém městě není jediný policista, který by mohl nastoupit do služby. Snad jen velitel SWAT – Rick Smith, ale ten hned po příjezdu zemře. A tak zástupce starosty Jeff Spoder pověřuje řízením městského policejního oddělení skupinu Dangla. Ti se přesouvají na opuštěnou policejní stanici, která je na vysoké technické úrovni a všichni policisté si jí řádně užívají. Mají za úkol dostat město pod policejní kontrolu a vypátrat Mistra Biga, který je odpovědný za biologický útok na kongresové centrum. Jejich přístup k pořádku ve městě je naprosto zoufalý, ale i tak zaznamenávají úspěchy. Někteří z nich jsou stále unášeni zločinci a zase propuštěni, další se svou neschopností stále přibližují odhalení Mistra Biga. Chaos ve městě je více působen touto jednotkou, než samotnými zločinci... (TV Nova)

MáŠa

Bylo mi doporučeno jako film, který musím vidět, že je u toho děsná sranda... Tak jako sranda tu je, ale zas tak velkolepá taky ne... navíc humor tu často není nějak extra chytrý, takže já tady z toho nějakou komendiální událost roku 2007 dělat nehodlam ;-) ()

Terva

Scénář : Thomas Lennon, Ben Garant a Kerri Kenney. Policejní sbor z Rena jsou ti největší smolaři a nešikové, jaké kdy svět spatřil....... a to doslova, málem jsem dal odpad. ()

Dale odpad!

Debilnejšia a trápnejšia odroda Policajnej akadémie, kľudne to mohli pomenovať Policajná akadémia 8. Ani jediný vtipný moment, zato každých možno 20 sekúnd nejaká stupidita. Pre akých divákov toto točia? Najhorší film aký som videl za posledné 2-3 roky... ()

moviesfan

Tuhle komedii ani nevím jak hodnotit. Klidně by šlo dát 20%, nebo taky 70%. Z mého pohledu jsem se dobře bavil, protože ty různé situace stály za to. Délka je maximálně přijatelná. Takže spokojenost. Hodnocení: 40% ()

F.man

Co to proboha bylo? Film rozhodně ne, spíše souhrn, sem tam docela zábavných, gagů. Reno 911 je natočeno podobným stylem jako Borat - sekaná kamera, žádný příběh, jen fóry fóry fóry. Tvůrci se evidentně nechali Boratem inspirovat i co se týče děje - banda trotlů z místa které nenajdete ani na mapě se dostanou do velkého světa. Oproti Boratovi to ovšem nemá takový říz, fóry jsou slabé a většinou hodně ujeté. Dávám hvězdu za etudu s velrybou či co to bylo. ()

Kryton

Tak zas moc velká taškařice to není. Jenže není to tak zlé. Absolutní nuly mely nulami co kdy oblíkly policejní uniformu jedou na sjezd policistů a to jen , protože pozvali všechny policisty! No a dál to už znáte ne :D. Je tu pár príma gagů. Celé točené jako dokument do pořadu COPS. Nejvetší vtip je , ale cameo The Rocka. Sparodovaní sebe sama tak , že je to celé ultra drsné a vtipné se opravdu povedlo. Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou! ()

Korbitch

Nebetyčná zhovadilost téměř odpadní záležitosti, ale tak nějak se u toho občas až nečekaně docela nahlas zasmějete. ()

4daPeace

Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale. ()

tomeek

Pár dobrých momentů, jinak je to trapné a blbé, až si člověk říká, proč na to čumí až po titulky. :D ()

MiCM

Tak mi to přislo dost zajímavé a originální. Má to navíc takový ten surový nádech což taky celkem můžu. Moc lidí tady očividně komedie nemusí, mi třeba tohle naopak celkem sedlo.. Jinak ještě, že to IMDB je tak seriozní.. :-) ()

ywo666

Tri hviezdičky dávama za ultra našlapaný úvod. Potom to ide dole vodou. Ale stále to udržiava určitú hranicu humoru. Poteší aj The Rock, ktorého rola mi ale pripomínala inú z jeho postáv. Celkovo. Vtipných vecí je dosť, ale to čo ich delí od seba je gigantickí mega sračka. Preto sa neodvažujem film nikomu odporučiť. Lebo ak mu vtipy nesadnú tak sa bude mať chuť odstreliť. ()

Spock

Trapná záležitost, která je dějově a obsahově na nestravitelné úrovni, alespoň pro mě. Herci hrají tragédy bez charismatu, zamindrákované do svých osobních problémů. Celý děj pak je opravdu subtilní a to pozitivní, co ve filmu je, najdete v několika vtipných scénkách. ()