Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Celá debata je tu ujetá furt se řeší jedno a to samé jeden stím přestane a druhý zase začne. Vždycky se najdou lidi co ten film shazujou a jiní co ten film chválý.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Terminator Salvation je spatnej a dukazem toho je take i zdejsi diskuze :-) Do Cameronovych Tcek takova individua dikybohu nezabrouzdala.

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

No a co že to vychází? Na takovouto sračku bych nedal ani padesátku za papírák co vychází v trafice :-(

marek.stone

marek.stone (hodnocení, recenze)

oki je to super film pre vas ale pre mna je do hovadina!!! a netlacte mi vas nazor do mojej "kotrbe"!

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

bože Majo, keby to bola sprostosť ako HROM, tak to nemá 70%, už to pochop v tej kotrbe! ;)

Zeebonk

Zeebonk (hodnocení, recenze)

majo: tak se radši podívej na vážnou debatu do diskuze na The Expendables a pak říkej, že tady píšu sprostě :D, ale i tak promiň a dík za to, že mojí blbost svádíš TS :D

marek.stone

marek.stone (hodnocení, recenze)

macekblab: pocuvaj ale ty si s tohoto filmu naprosto zmagoreni!aspon vidim co dokaze urobit medialne kampan a pritom je to sprostost ako HROM!!!! Malina, malina a este raz malina to je to prave pre terminatora. a trojka bola lepsia ako toto odraza sa to aj nad hodnotenim Terminator 4 - 70% a Terminator 3 - 72% nie sice velmi ale hej!

Hurley

Hurley (hodnocení, recenze)

No vidíte, a třeba tak rok zpátky už by se tu vášnivě spekulovalo, kolikátej to je Twinlynchův mulťák.

Zeebonk

Zeebonk (hodnocení, recenze)

ty denver seš tupec, páč ti nestačí když tě DOPRRDDEELLEE pošlu jednou, ae začneš se do mě srát i v jiných diskuzích... pak Němi tomu neříkám že je tupec, ae aby se do mě taky přestal srát... nepopírám, že sem debil, podívejte se na Erica Cartmana, to sem celej já... a co se týče tý politiky, tak mi stačí, že se ponižuju anonymě, že ano LastWalk?

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Vysvětli nám, proč jsme tupci, prosím. Udělej ze sebe blbečka znovu :-)

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: Jo, máš pravdu. Nejvíc mě štve, že kdyby stejná diskuze, se stejnejma lidma probíhala třeba někde u piva, tak takovejhle sráč ani necekne, prože by mu za ty kecy brzo jedna přilítla. Spousta lidí tu v profilu ani nemá napsaný svoje jméno, protože se se pod svůj názor bojí podepsat - budiž. Ale takový sráči jako je tenhle... A zase se zbytečně rozčiluju... :-) Sorry.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

když se každej den najde další debil, kterej napíše to samý
Vsak jsi jednim z nich. Dokonce z tech nejaktivnejsich.

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

macekblab: Koukám, že ty najdeš živnou půdu kdekoliv. Nechceš se už na ty svoje nesmysly vykašlat a začít diskutovat, až budeš mít co říct a nebude ti chybět úroveň? Meleš všude, ale dohromady neřekneš vůbec nic.

Zeebonk

Zeebonk (hodnocení, recenze)

němi: já už to mam v komentáři ňákej ten den a budu dokola komentovat každej příspěvek o tom že TS stojí za hovno, páč už ste s tim fagt trapný, když se každej den najde další debil, kterej napíše to samý...

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Třetí díl a Salvation si zaslouží tak akorát spláchnout do záchoda!

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

macekblab: Hod nam sem nejake tve definitivni stanovisko o TS (nejlepe do komentare, jak to ma byt) a uz prosim nekomentuj vsechno, co sem kdo napise, dik.

Zeebonk

Zeebonk (hodnocení, recenze)

neouhlas, říkali ste tohle při třetím dílu, kterej byl ještě horší? jestli ne, tak běžte s tou Malinou do hajzlu

marek.stone

marek.stone (hodnocení, recenze)

Zlatá malina ako najhoršie pokračovanie tohto roka je to pravé pre tento hlúpy film!

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

Klenotka: taky rozumim ze se to nekomu nelibi. ;-) Nadavat za jine ztvarneni sveta, ktery mam ve fantazii jinak staveny, je take mimo :-p Jedine ceo nedavam, ze na logicke chyby nadava kazdy druhy a vyzdvihuje je, presto si nikdo neuvedomuje, ze logika je stale cesta k vyvozovani vlastnich zaveru, ne obecne pravdy. Takze nekomu neco doporucovat, atd je zcestne... ;-) (to neni mysleno samozrejme na tebe osobne) - bavim se nejen o diskuzi...

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Kaneda: Nadávat za jiný názor je mimo a bohužel nadávky obsahuje velká část dnešních diskuzí. Ale já se tady té debaty o tisíci příspěvků neúčastnila ;-) Já rozumím, že se to někomu líbí. A taky je mi jedno, jestli to zvojtil režisér, scénárista, a ani jsem pořádně neviděla předchozí filmy (trojku vůbec). Mně se to prostě a jednoduše vůbec nelíbilo ;-)

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama