Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

Pepe1783

Průměrný béčkový horor, který nepřináší nic nového, spíše než na vizuální lekačky, sází na atmosféru, kdy parta žoldáků uvízne v bunkru, odkud není úniku. Podruhé bych se na to už nedíval, ale i přes to dávám slabé tři hvězdy. Celkové hodnocení filmu na CSFD odpovídá jeho kvalitě. ()

new4nomaly

Film je na hranici koukatelnosti, "já jsem od něj také více nečekal."....Chápu, že výběr hudby k filmu je těžký úkol, a téměř vždy je vyžadován perfektní cit, aby do sebe vše správně zapadlo, ale tohle. Takovýto paskvil, by snad dokázal složit i můj mrtvý křeček na piliny v akvárku. Co dodat 20% (s hudbou), 50% (bez hudby). ()

spawnxp

U béčka se zamozřejmě snese lecos. Ovšem zapomenutej německej bunkr s instalovanou wunderwaffe někde ve východní Evropě (patrně na Balkánu) o kterým nikdo neví? "Dramaticky" nasvícený noční nástupy ss-manů na okolních kopcích? To asi šlo vymyslet líp... Wolfensteinovsko-Hellboyovský exploatace 2.světový války jinak můžu, za to bod a další bod za důslednost ve smyslu, SPOILER že jatka "nepřežije" (mimo nemrtvých pochopitelně) nikdo... Podprůměr. ()

SNCF

Podle ukázek jsem čekal něco mnohem lepšího. Pro zvolené téma je stopáž 90 minut dost málo, takže potenciál příběhu jen vyprskl jako laciná prskavka. Vše je dosti uspěchané a to, že se tam občas mihne záhadný stín... no promiňte, ale to horor nedělá! To že tam nacpeme zombieky a pár krvavějších scén (popravdě mnohem lepší jsou i v "Mrtvém sněhu"), no nevím... ()

Ondrew

Hororik so slusnou atmosferou a relativne napaditou ideou. Netreba za tym vsetkym hladat nejaku extra hlbsiu myslienku, nakolko ta sa tu skutocne nenachadza. Lez, staby akcny horor to funguje dobre, nacisticka tematika tomu dodala dalsiu dimenziu zla, a tak vo finalne si nemozem pomoct, ale musim to ohodnotit na 70%. ()

Wally Mroz

Z velice nadějného témata se vyklubala tato ohavnost, prostě děs! V celém filmu byla jediná dobrá scéna. A tu jednu hvězdičku, ze mě vyloudil litr slivovice. ()

Pointed

Povedený námět, tohle téma mi opravdu imponuje. Ti "SS zombie" jsou opravdu super, nicméně herecké výkony nic moc, ale co taky čekat od nízkorozpočtového horroru. Podle mě super námět na film. Jinak je to jakési nemastné, neslané. Kdyby si s tím více "pohráli" mohl mít tento snímek ode mě více, než jen 3* ()

Mr.Lordi

Zezačátku jsem si říkal co to má znamenat, ale když se konečně film rozvinul a děj se stočil k tématu nacistických pokusů o vytvoří neporazitelného supervojáka, film mě zaujal více a vysloužil si krásné hodnocení 50% ()

Mrtvobog

Dosť nechutná a brutálna rezanica v starom nacistickom bunkri dakde vo východnej Európe. Našľapané, dynamické, temné, ponuré a slušne odvedené. Podľa mňa vynikajúco podarené, originálne, šedivo-temné a nápadité. Herci sú celkom fajn, prostredie je podľa mňa viac než dobre vybraté, námet zaoberajúci sa nacistom a ich pokusom slušný, postupná likvidácia členov jednotky je na kvalitnej úrovni. ()

lepinla792

Oceňuji rozumné dialogy, také to, že z vědce se nestal padouch jako v jiných filmech. Film mě sice nevyděsil, spíše bych ho zařadil jako thriller, protože napětí jsem cítil po celou dobu. Pokud jde o pár nelogických nedostatků, tak u tohoto filmu je lze odpustit a nesnižovat hodnocení. ()

roboroz odpad!

Neskutočne hlúpy bol už nápad so „zázračným“ zariadením na „výrobu“ nesmrteľných vojakov. Ak to mal byť horor, tak potom fakt „sorry.“ Zľakol som sa jedine, vtedy, keď som si myslel, že už je koniec, a film ešte chvíľku pokračoval... Hrozné výkony hercov, hrozný scenár, hrozné skrátka všetko. Ľutujem toho, kto išiel na to do kina – nuda, nuda, nuda!!! ()

Snakefinger

Steve Barker se tentokrát moc nepochlapil. Atmosféricky zdařilé ovšem dějově fakt bída. Pár pěkných scén a to je tak asi bohužel všechno. Nedokážu o tom více napsat. ()

Hawk4

Na začiatku sa to javil ako celkom dobrý film ,ale po niekoľkých minútach strávených v bunkru to začalo "padať dole vodou". Ten stroj a veci okolo toho nedávali príliš veľkú logiku a aj to zmýšľanie vojakov v posledných minútach nedávalo zmysel. K tomu sa ešte pridala až prehnaná zhoda nešťastí a divák si to už asi dvakrát nepozrie. ()

Filatov

Outpost je military horor, kterej tak nějak uplyne, ale moc dojmů ve vás nezanechá. Nemyslím si, že byste si našli hrdinu, kterému byste mohli držet palce, i když parta chlápků je docela drsná. Místo pro natáčení je také velmi syrové, ale to je asi tak vše, protože samotná zápletka je opravdu přitažená za vlasy. Přeci jenom nacisté uvěznění v jakémsi časoprostoru je trochu ulítlé, ale pravda pár zajímavých vražd se tu najde, takže to na průměrnej film stačí. ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008