Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

Opsha

H--G M-- . Vivat! Po,alý rozjezd ale je to maso! A ať žijou nemluvňata. Ale myslím že celovečerní verzi tohot filmu bych se svým slabým žaludkem nerozchodil. ()

mikulíšek

Přesně takhle jsem si představoval grindhouse, roztomile laciný, úchylně zábavný, rádoby drsný a tím vším možná docela děsivý. ()

Sdoom

Jelikož u většiny hororů mě sere demence postav, které dělají kroky vedoucí k jejich rychlé smrti, tak tahle parodie právě na takovéto chování mě fakt bavila. :-) Myslím, že Edgar Wright nevynechal ani jedno klišé, takže je vidět, že má nakoukáno. :-) (Blu-ray, orig.) ()

rozbris

Doooon't...příručka pro lidí na co se nedívat, ať se nebojíte a neocitnete se v takových situacích jako v hororech:-) ()

Schizeus

Trailer, který je pro sérii Grindhouse typický. Spousta ponurosti, špatné kamery, špatného zvuku, špatného všeho, a proto je to dokonalé. I když nejsem zrovna nadšencem těchto krátkometrážních snímků, do sbírky se mi určitě skvěle zapasíruje. 3*/5* ()

PfefferSalz

Nejlepší z fiktivních trailerů projektu Grindhouse. Na chvilku mě zamrzelo, že z toho není celý film, ale nakonec myslím, že přesně takhle by to mělo zůstat. Přestat se má v nejlepším. ()

borec999

Taká krátka etuda čo by ste nemali robiť ak by ste sa ocitli v hororovom filme. Vtipná maličkosť, u ktorej s hodnotením ale nemôžem ísť vyššie, pretože minútové filmy jednoducho nepovažujem za filmy. Preto len za 3* ()

Tydlidáš

8/10 - Je spousta věcí, který by člověk neměl dělat pokud chce přežít tuto zmatenou dobu...=) Jak řekl Korbitch, tenhle krátkometrážák je prdelní a neni se čemu divit, když to natočil ten kdo to natočil..... Jen ať si tenhle nápad ještě vemou na pracovní stůl poněvač Wright na režisérský židly a Pegg jako hlavní postava = parádní podívaná pro nás úchyláčky.... =P Tak jako tak skvělá část projektu Grindhouse. ()

iampatrik

50% Pokud jsem správně počítal, tak za necelé 2 minuty stihnout říct 30x "don't" je sice zajímavé, ale tím ta zajímavost snímku končí. Možná spolu s "Grindhousem" by to vyznělo lépe, tak je to nudné, tuctové nic ()

Prochy38

Proč? Nikdy jsem nepochopil, proč by toto vůbec vznikalo. Kdosi mi nějaké pseudovysvětlení dal, tak mlčím. Ano, film by to mohl být slušný. Určitě kvalitní napětí, rozhodně dobrá atmosféra. Ale na mě hrozně moc přehnané krvavosti a nechutnosti. Ale třeba by mě to chytlo. Pak jen říct, škoda, že jde jen o trailer. ()