Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man

  • USA The Amazing Spider-Man (více)
Trailer 3

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: A máš to nějak "akademicky" podložený, nebo se taky jen spoléháš na svůj úsudek? :)

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Ištván87: Mě Garfield připadal jako postava, která tento typ lidí, který si tu popsal, spíš šikanuje, než že by byl jedním z nich... :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Ramirez85: vidět to můžeš jak chceš a csfd to může taky hodnotit jak chce, ale nic to nemění na tom, že tenhle spiderman je mnohem věrnější předloze než raimiho spiderman :)

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Ištván87: Věc názoru, já to vidím přesně naopak a podle hodnocení (nejen tu) asi nejsem sám  ;-)

Každopádně by bylo zajímavé, kdyby Spideyho natočil v 90.-tých letech James Cameron s Arniem jako Doc Oc, jak se dříve spekulovalo...

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Jo a jen mimochodem, na americkejch školách je někdo loser dost často právě jen proto, že je inteligentní. A že netrousí nejapný poznámky o holkách na každým rohu. Stačí aby se málo bavil s děckama v první třídě a nálepka podivína mu zůstane.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

sankacoffee: panebože, tak jsem se přepsala, to je toho

Ok, možná máte pravdu. Já ten komiks nečetla, ale co se týče sympatií, tak u mě jednoznačně vyhrává původní Spiderman. Pokud mám kvůli tomu problém se samotným komiksem, tak tedy budiž.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Ramirez85: Možná že je jak zaseknutá deska, ale to nic nemění na tom, že má pravdu. Raimiovský Spider-Man je stejně tak populární hlavně proto, že spousta lidí předtím znala tak maximálně pár dílů animovanýho seriálu. Přeci jen Tobey nebyl ani trochu Spider-manovský. Vzhledem, chováním, ničím. Byl to jen herec, který hrál postavu jménem Peter Parker a občas se proháněl v tom kostýmu. Ale fakticky ze Spideyho tam nebylo vůůůůbec nic.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

nirvanafan: ano, přesně kvůli tomu je tenhle spiderman víc spiderman než raimiho spiderman :)

proto tvůrci vystihli parkerův charakter úplně přesně :)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

nirvanafan: loser se píše s jedním o

Tobey je mega schizofrení...když je CGI nebo v obleku tak je sebejistý, děti/stařenky/MJ zachraňující hrdina, rve se s každým nečestným plantážníkem a občas vytrousí hlášku. V civilu je to stejný trouba jako před pavoučkem, chová se vskutku hloupě, je suchar...a nebo pláče jak děcko.

Já si Spidermana/Parkera představuji takhle: nerd, spíše introvert, který odhodí své zábrany v masce, anebo v soukromí...kde je sám sebou. Ve společnosti, nebo s neznámou dívkou už má samozřejmě zábrany, celkově je odtažitější a proto si ho lidi trochu dobírají...ale není čistokrevný loser. Je prudce inteligentní a má jisté ambice i jako Peter Parker.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.: Podobnější komiksovému Parkerovi je Garfield možná tak vzhledově, ale charakterově je mu bližší postava Tobeyho, protože Parker rozhodně nebyl namachrovanej fracek :)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Tvorcovia Amazing Spiderman vykreslili charakter Petra Parkera ovela vernejsiei. Akceptujem kritiku typu ze ide o zbytocny film, alebo kritiku slabsieho zaporaka alebo aj to ze niekomu Toby Marguire moze sediet viac ale  charakterovo je proste Garfield ovela blizsie Spidermanovi a kto s tym ma problem, ma problem so samotnym komiksom...

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Asi jak to říkají v tom traileru. Peter Parker, kterého představoval Toby, byl normální kluk tak trochu looser, který se stal hrdinou. Andrew Garfield je od začátku docela pohledný, sympatický a v pohodě a se svými schopnostmi podle některých hláškuje, podle mě se spíš čas od času chová jako kretén. Toby představuje hrdinu, se kterým se může ztotožnit snad úplně každý. Zatímco ten Garfieldův občas sklouzává k namachrovanému frajírkovi, který ovšem koktá před svou přítelkyní. Tak nějak mi přijde, že tvůrci v amazing spiderman nedokázali moc s jistotou vykreslit Parkerův charakter. A o záporákovi mi ani nemluvte. Přerostlá ještěrka je fakt děs a je mi docela líto, že tak dobrý herec jako Rhys Ifans se k tak blbé roli upsal.

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

Ikdyž Raimi stvořil vpodstatě svého spidermana, tak byl více komixovější, než tenhle..a nemyslím komixovější jako v porovnání s původním spidermanem, ale komixovost obecně...

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

hm říkám asi jsme každej viděli jiného Spider-mana...... toho Raimiho mám rád, ale tenhle více komiksovější se mi líbí o dost více, než ten Raimiho, u kterého se mi hlavně líbili první dva záporáci, ano ti byli lepší než Lizard, ačkoliv tenhle záporák mně nikdy moc nezaujal......... a Soundtrack byl v Raimiho Spider-manovi lepší.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

jurama525: jako podle raimiho :)

proto spiderman neměl udělátko na střílení sítí, nehláškoval, nebylo tam nikde že ve skutečnosti byl dost chytrej i bez toho že by byl spiderman a podobně :)

a navíc i andrew garfield vypadá víc jak spiderman :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

nirvanafan: proč by to uchopovali jinak, když stačilo to konečně poprvé uchopit jako spidermana? :)

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

peto9110: Jo, takhle. No to máš rozhodně pravdu, ale zamezit se tomu asi stejně nedá. Dneska už je to v komiksech především Disney (Marvel) vs. Warner (DC Comics).

peto9110

peto9110 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: Ja netvrdim ze Disney by to natocilo urcite horsie....len sa mi nepaci to kam s tymi filmovymi studiami smeruje....v sestdesiatych rokoch bolo mozno (uvadzam len priklad) 30-40 filmovych studii a teraz ich je stale menej a menej (myslim ze sa daju spocitat aj na prstoch dvoch ruk)...

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

peto9110: Tak jsem to nemyslela. To, že Disney vlastní Marvel, vím. Spíš se podivuju nad tím, proč si myslíš, že je lepší, když Spidermana točí Sony? Poslední filmové Marvelovky podle mě dokázaly, že patří ke komiksové špičce, tak nevím, proč by i Spiderman neměl pod taktovkou Disneyho dopadnout výrazně lépe než teď.

peto9110

peto9110 (hodnocení, recenze)

jurama525: v tom videu to mas jasne povedane ze Sony by prepadli prava tak inu moznost vlastne nemali....Webb potom ten film musel spravit narychlo....teraz vraj Sony Webbovi az tolko do toho hovorit nebude tak snad tou dvojkou Marc potvrdi ze je dobry reziser...neostava nic ine len dufat

peto9110

peto9110 (hodnocení, recenze)

inac ludia budte radi ze to nataca Sony hoc to podla mnohych nie je bohvieco....je to vsak stale lepsie nez by to malo natacat Disney ktore vlastni Marvel :D

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Sattiens: Na Upřímných trailerech je nejlepší, jak jsou vždycky trefné :D Na videacesky jsou ještě hodně dobrý třeba na Promethea nebo Avengers.

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama