Superbad je varujícím příběhem dvou dospívajících chlapců, které čeká maturita. Jsou na sobě obrovským způsobem závislí, ale teď by měl každý z nich jít na jinou vysokou školu a čeká je odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a stydlivý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý děvčaty. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit během jedné bláznivé noci na osoby, po kterých touží... během jediné příšerné, potupné noci, na kterou po zbytek života vděčně vzpomínáte. (oficiální text distributora)

campix

Typický příběh dvou amerických středoškoláků Setha a Evana, kteří mají pouze půl roku než se dostanou na vysokou a snaží se najít si svou prázdninovou "lásku". Apatowova produkce slibovala mnoho, ovšem já ze Superbad nejsem nijak výrazně nadšen. Několik velmi vtipných okamžiků zde bylo např. potrhlý strážci zákona (Rogen a Heder), ale jinak se ve mě nijak moc hluboce tento film nezakořenil a konec vyšuměl tak nějak do ztracena. Rozhodně příjemný film se zajímavým obsazením, na to jsem od Apatowa zvyklí, ale teď už bych prostě chtěl něco víc. ()

epicek

1* si zasloužil McLovin,tu druhou retardovaní policajti no a ta třetí je za Emičku <3 ale jinak super oddychovka :) "Promiň Mclovine, že jsem byl kazišuk" ()

Juto

Je to vtipná, dobromyseľná komédia zameraná na veci nemorálnej povahy. Ak máte radi, keď sú vaše komédie otrhané a hrubé, toto je presne vaša šálka čaju. Po zhliadnutí tohto môžete byť tiež McLovin. 9/10 ()

zette

Ani nevim, zda je v dnesni Americe mozne, natocit podobny film, jako je tento?! Nametem i vekove to jde uplne mimo me, ale misty to zabavne a vtipne bylo. ()

PavelVanekArt

Viděl jsem to poprvé už dávno, ale neměl jsem k tomu vztah. Teď už to bylo jen nostalgický ohlídnutí za počátky Hilla a Emmy Stone, ale má to feel good momenty a dobrou kameru. Ceru ale nemusím v ničem, paradoxně jsou ale jeho filmy u mně za 4* většinou. Zde je to také tak. 4* a.k.a 75% ()

emo

Celkom pohodová mládežnícka blbina so správne týpkovským hlavným duom a dosť explicitným slovným prejavom... Aj policajti vedia byť cool :-)) ()

c.tucker

Výborně nadupaná komedie, která se jen tak nevidí. Smál jsem se od začátku do konce. To byly naprosto geniální 3 typové a ještě geniálnější policajti. Bez chybyčky, nejlepší komedie letošního roku. ()

fars

Tenhle film je jeden velky ulet. Dva nerozlucni pratele si chteji uzit posledni a zaroven pro ne vlastne prvni mejdan na stredni skole. Maji za ukol pro dve slecny sehnat spoustu alkoholu. Naberou tedy trtiho do party, kvuli falesnemu prukazu, a jdou do akce. Zacina slet gagu, hlasek a neuveritelnych situaci, jedna velka parba, a vubec uz nepisu, jdu se ven taky opit :-) ()

BoXBe

Nelze nesrovnat se Zbouchnutou. Prolíná se tu obdobný druh humoru, ale oproti zbouchnuté už je tu trochu nadsazený děj a některé "fuck" vtipy už nejsou vtipné, už je to jen vata. Navíc, nechci Jonahu Hillovi (tomu kudrnatému tlouštíkovi) upírat talent, ale ta jeho uřvanost filmu ubrala jednu hvězdičku, kterou jsem chtěl dát za ty dva dokonalé policajty a za to, jak sympaticky film končí. Neříkám, je to vtipná komedie, ale mohla být ještě lepší. ()

Jim_Beam

Bejt to o 35 - 40 minut kratší, mohlo to bejt celkem fajn. Takhle je to jen film slabšího průměru, ve kterým mě některý momenty pobavily a jiný zase naštvaly. ()

Maty85

Kluci se neberou žádný servítky a solej to tam všechno tak jak jim to přijde na jazyk. Na mladý kluky herecky taky velmi podařilý. Ale až zase tak moc sem se nebavil no. Nebýt dvojice těch poldů, kteří toho dost z té zábávné stránky filmu zachránily, asi by to celkově nebylo nic moc ..... ()

Noviik

Na teen komedii velmi dobré. Opravdu, za posledních několik let se to v tomto žánru hemží totálníma slátaninama ve stylu "videoprciček", kdy víc sprosťáren, nechuťáren a uchyláren se rovná "lepší film". V tomhle se autorům Superbad povedla změna, ano, je to sprosté, ale velmi dobré. Velmi slušné výkony hlavní trojice kluků, většinou zábavné, ovšem trochu zdlouhavé. V tomto žánru bych tedy dal čtyři hvězdičky, při celkovém srovnání to ovšem nemá takové kvality, takže lepší průměr. ()

tom88

Neviem prečo sa mladým tak lúbia teenagerovské komédie tohoto typu, ja som za podobnými kúskami nikdy nebažil. Táto komédia je isto jedna z tých lepších, ale mne opäť neprišla nijak výnimočná. Je pravda, že som sa sem tam zasmial, ale to je nič, jediné na čom som sa fakt poriadne smial sú dvaja trhnutí policajti, ktorí sa tu vyskytli. Smial som sa na každej ich scéne, fakt policajti nemali chybu, mali by natočiť vlastnú komédiu bez trápnych skazených teenagerov, na to by som možno šiel aj do kina. Inak táto komédia nemá vlastne čím zaujať, herci, hudba, kamera, dej všetko je priemerné. Keby nebolo dvoch bláznivých polišov tak dám maximálne 2*. 65% ()

tomeek

Skoro dvouhodinová komedie, které není nic svaté. Celý film jsem se smál jak idiot, proto plný počet - jako komedie svůj účel splnila dokonale. McLovin! ()

Sabrewulf odpad!

Vydržel jsem to asi 30 minut. Tlusté nadržené prase se slovní zásobou "šukat, pták, vykouřit" přijde někomu legrační? Nesmál bych se tomu ani v pubertě. 68% je mi záhadou. ()

HorrFi

Hrozně jsem přál všem třem, aby se dostali pod kalhotky :)Jedna z nejlepších komedií co jsem za poslední 2roky viděl. Zasmál jsem se a nenudil jsem se. Doporučuju! ()

URBAN

Mám rád pubertácký komedie, ale toto mě neoslovilo bylo to jen takový ten průměr u kterého jsem se sice nenudil, ale neodlnilo mě to . ( 17.10.15/MAC ) ()

panMartin

Bavil jsem se. Prdlá, ale nijak zvlášť špatná komedie to nebyla. Překvapivě celkem povedený a úsměvný film na tisíckrát ohrané téma. Takhle si představuji film pro mladé ročníky, ač Prcičky budou nejspíš navždy nejlepší. Úžasná trojice hlavních hrdinů doplněná rozkošnou Emou. Ti policajti byli senzační. ()

Kjůkíí

O ztrátě panictví už se natočilo mraky filmů, tohle je jeden z dalších. Vadilo mi, že Jonah Hill nepoužil snad jediné jiné slovo než F word, ale když se na plac dostavil McLovin, začalo to celé mít grády, ve spojení s poldama jsem se začal bavit. Jestli mu chtěli dokázat, že nejsou jen nudní a přiblblí, že se umí i bavit, tak tohle se jim povedlo. Ještě by mohli víc času strávit na té párty a pořádně to tam rozjet, ne se totálně ožrat. Po zvážení a zamyšlení zvyšuju počet hvězdiček, protože jak jsem si ze začátku říkal, co to jako je?, tak na konci už jsem chtěl být jak McLovin. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)

Náš kámoš Marťan

Náš kámoš Marťan

15.11.2008

Simon Pegg a Nick Frost jsou zpátky. Po hororech (Soumrak mrtvých) a akčních kriminálkách (Jednotka příliš rychlého nasazení) si chtějí utahovat (samozřejmě láskyplně) z žánru science-fiction.… (více)