Novomanželé John a Jenny Groganovi se stěhují na Floridu. Oba jsou novináři, přičemž články Jenny vycházejí v listě, který ji zaměstnává, na první stránce, zatímco John začíná u konkurence psaním nekrologů. Jenny začínají tikat biologické hodiny, John se zatím na založení rodiny necítí, a tak jí v útulku vybere roztomilé štěně labradora. Pejsek dostane jméno Marley a brzy se ukáže, že je nezvladatelný, nevytrénovatelný a absolutně pomilováníhodný. Po celý svůj další psí život se od svých pánů neodloučí, a i když působí neustálé potíže, je součástí jejich světa. Sleduje, jak Jenny přijde do jiného stavu a pak potratí, jak si John pomalu buduje kariéru a stává se oblíbeným sloupkařem (Marley je tématem jeho sloupků), jak se narodí první dítě, pak druhé, pak neplánovaně i třetí, jak Jenny vzdává kariéru, aby se mohla plně věnovat dětem, zatímco John dostává nabídku, aby se stal reportérem, po čemž vždycky toužil, a rodina se stěhuje do Pensylvánie. Ale protože psí život je kratší než lidský, Marley stárne, onemocní, a nakonec přichází i to nejsmutnější. Rodina se s ním musí rozloučit. (TV Nova)

Gabri-ela

V rámci daného žánru se mi dostalo toho, co jsem očekávala - předvídatelný příběh o tom, co to vlastně znamená "být rodina". Líbily se mi docela nevtíravé, vtipné situace a emocinálně dobře podchycený příběh dvou manželů a jejich děcek. Nevychovaný pes mě strašně štval. Owen Wilson mě taky strašně štval (jako vždycky). Na začátku filmu byl děj tak rozvleklý a nikam nesměřující, že jsem si říkala, že by to klidně mohlo už za 5 minut skončit. Pak se ale příběh začal celkem uspokojivým tempem odvíjet a až na hodně srdceryvný konec mi vcelku padl do noty. Kdo by nechtěl mít takovou spokojenou rodinku - sice žít jen z jednoho platu sloupkaře a z mateřské dovolené, ale mít několik aut a stěhovat se do nejskvělejších čtvrtí města, živit 3 spokojené, zdravé děti a mít věrnýho psa. Idylka, ale proč ne? ()

Kinderr

Hezký příběh o lásce a jak pes může kazit vztah, ale zábavně,.Owena a Jenifer mám jako herce ráda takže mně se to líbilo. ()

valinka

Komedie,která je však hodně ze života....hlavně pro nás co jsme si nejeden ve filmu Marlyho kousek prožili na vlastní kůži.Já mohu přidt orvané čalounění dveří,zvládla to malá kříženka..Závěr však bez pláče nedám ,je to horší ted když mi v náručí umřela naše špiclinka Pustila bych povinně všem co jsi jedou pro roztomilou kuličku :-)) ()

Pa.ja

Výborný film, který si těch 80% zaslouží. Zpočátku jsem se obávala, jelikož mi to přišlo jako typická komerční komedie bez příběhu, bez duše, ale jak film postupoval dál, nabyla jsem jiného dojmu. Skvěle se zde skloubily komické prvky s těmi dramatickými, všechno to do sebe pasovalo, člověk se nenudil, nedíval se na hodiny, kdy už to skončí. Hlavním postavám, tedy Owenu Wilsonovi a Jennifer Aniston, jsem vše skutečně věřila. A konec byl opravdu hodně emotivní. Jedná se rozhodně o milé překvapení. ()

chicotomas

Hezký romantický film o milovnících psů, kteří jsou schopni trpět utlačování tímto tvorem. Přestože v podstatě změnil jejich život podle svých představ, ještě ho milují. A scénárista se zase zhlédl v tom, že z toho udělá doják. Ve finále to nebylo zas tak špatné, proto tři hvězdičky. A pokud máte psa, přidejte si další tři. Tak. ()

Anette3

Upřímný a skutečný příběh o člověku a jeho nejlepším příteli - psím příteli. Příjemná rodinná komedie, kterou ráda shlédnu znovu. ()

Pythonator

Povinnost pro všechny pejskaře. Vytěžit z toho tématu takový doják, to chce kumšt. Owen Wilson i Jennifer Aniston hrají nečekaně jinak (tj. jako profesionální herci) a celé je to tak usoplené, ulepené a přeslazené, že už to nikdy nechci vidět. Ještě bych u toho mohl začít bulet. ()

Lucyyk

Příjemná a milá rodinná komedie, která řekne něco víc hlavně milovníkům psů... Tak jako mě, ptž Marley se chováním tak podobal mému "nezvladatelnému" labradoru, že jsem tomu nemohla až uvěřit :-) a v mnoha situacích jsem se naprosto našla... Prostě fajn film, když chcete vypnout a nic neřešit :-) ()

DK197

Vytýkat něco tomuto filmu já prostě nemůžu. Dvě hodiny mě naprosto příjemně pohltil. Miluju filmy ala jak jde život. A pes tomu dodal komické prvky. Emoční závěr vymáškl slzy (nemůžu si pomoct). Jen škoda, že aspon nevíme, co bylo s hrdiny dál... ()

pichta

Príjemný romantický rodinný film, kde sa riešili bežné denne veci, bez toho aby bol príbeh nejako kopírovaný. Skončilo to ako to naozaj v živote končí. Oddychovka ()

JITY

bolo mi cťou pozrieť si tento film, cítila som sa pobavená, niekedy smutná...najmä ten záver ale na konci bola podstatá ako všetkých poznačila smrť psa, ktorý im robil len starosti....láska, nenávisť, sranda a všetko spolu do seba zapadalo...Owen Wilson skvelý herec a obsadenie bolo zohraté... ()

Tr0nic

Tento film hovorí všetko naraz, ale pritom vlastne nič. Všetko sme už videli v nejakých iných filmoch. Bál som sa hlavnej dvojici, ale pozerá sa na nich viac než dobre. Wilson nie je otravný a od Aniston je to už taky štandard. Rodinná komédia s kúskom drámy, ktorá sa drží šablony. ()

AVS-MAN

4 hvězdičky to ze mě dostává proto, že soužití s labradorem znám. Scény opravdu jako ze života :) Až moc silné citové naléhání jsem pociťoval tak od půlky filmu. Na konci jsem se hodně držel, ale plačící většina slušně obsazeného kina mi v tom pomohla, nemám rád davovou psychózu v tomhle směru... U mě za 70%, zaokrouhlím nahoru z důvodu, že představitel mladého Marleyho byl opravdu velmi podobný tomu našemu :) Ještě jedna věc mě zamrzela a to vzezření Jennifer v současné době... ()

maat.re

Jo, tak to se mi nelíbilo. Velmi stručně. Bylo to vtipné, ale mohlo to končit jinak. Na toto budu mít asi hodně osobní názor. Vyloženě nemám ráda, když se ve filmech něco děje zvířatům a hlavně psům. A ničeho jiného mi tak nevadí, ani u lidí. Takže proto takové hodnocení filmu. Film se dá hodnotit jako celek nebo jeho jednotlivé části. Jednotlivé části u filmu jen když mají smysl a nějakou hloubku. "Marley a já" hodnotím jako celek. ()

SmoKe911

Film o psu o rodině a o dětech, práci a normálních životních věcech. Narvaný rádoby vtipnými scénkami kdy pes cupuje gauč. Film na konci je jako ždímadlo na city. Myslím že až moc přehnané a nevtipné 45% ()

bad_seed

Podle traileru jsem čekal něco úplně jiného, klasickou situační (možná až přiblblou) komedii. Na místo toho jsem dostal dvouhodinový mix několika žánrů. Zasmál jsem se, nad něčím i zamyslel a ke konci mě to fest dojalo.Děti bych na to do kina nevzal. Citové vydírání, které je zmiňováno v některých komentech, jsem ve filmu nenašel. Je to příběh jednoho psa a každý musí jednou odejít. Nic víc, nic míň. ()

Pes, nejlepší kámoš novináře

Pes, nejlepší kámoš novináře

08.03.2008

Owen Wilson se po loňském pokusu o sebevraždu vrací zpátky před kamery. V Miami se už za několik dní začne natáčet komedie Marley & Me, což je adaptace stejnojmenných memoárů známého amerického… (více)