poster

Marley a já

 • USA

  Marley & Me

 • Slovensko

  Marley a ja

 • Velká Británie

  Marley & Me

 • Nizozemsko

  Marley & Me

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min

Externí recenze k filmu (12)

 • Aktuálně.cz (Kamil Fila)

  "Za hlavní Frankelovo vítězství však pokládám, že dokázal natočit, jak Marley naposledy zavře oči, aniž to je laciné. Možná není správné prozrazovat konec, ale docela by stálo za to vyhlásit soutěž, s kým to poslední rozloučení nepohne." (více)

 • FanMovie.cz (David Chocholoušek) ***

  "Nesnášíte psy? Pak ovšem tenhle film není pro vás. V opačném případě tipuji, že by se vám mohl líbit…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ****

  "Na film som nešiel so žiadnymi informáciami ani s očakávaniami, jedine ak nerátam zaškatuľkovanosť hlavných protagonistov. Ale čo sa nestalo? Vžil som sa do toho, zabavil a veru aj poplakal…" (více)

 • Filmo.cz (Lucie Johanovská) ****

  "S jiným začátkem, s jiným koncem, nevznikl by tak ohromující rozdíl mezi tím, co člověk v určitých etapách života považuje za důležité a Marley a já by byl hned o něco víc obyčejnější a snadněji zapadnuvší. Což si v té finální podobě ani maličko nezaslouží." (více)

 • Gorilla.cz (Martin Kovařík) ****

  "Nebojte se dalšího prázdného a nablýskaného kýče, za odvahu budete odměněni velmi lidským příběhem ze života, který uteče jako voda. Navíc ještě okořeněným eskapádami s jedním neposedným, ale zatraceně sympatickým psiskem. Pro pejskaře naprostá povinnost, pro ostatní pohodový film na přivítání jara." (více)

 • Kinema.sk (Michal Korec) ****

  "Môžete si hovoriť, život je pes. Áno, neraz je sled predpripravených udalostí zaujímavý a s odstupom času aj ich zvládanie, čo môže John Grogan potvrdiť. A zároveň sa môže točiť okolo labradora s veľkým srdcom a zaujímavým príbehom o živote v strednom veku. Možno sa v ňom nájdete, inšpirujete či…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Hodně mu pomáhají herci - Owen Wilson v civilnější poloze skoro vůbec nepřipomíná klučinu, co před lety blbnul s Benem Stillerem (nepochybuji, že i dneska by to zvládal levou zadní) a Jennifer Aniston je, leze mi to přes jazyk pomalu, ale musí to ven,... uff... sympatická. Vážně to uhrála a i ve…" (více)

 • Playall.cz (Slávek Anlauf) ****

  "Velké překvapení. Film, který se na plakátech tváří jako obyčejná rodinná komedie o nezbedném psu, přináší problémy opravdového života, v němž je psí bestie jen jednou z mnoha součástí. Marley a já velmi uvěřitelně popisuje vývoj vztahu mladého manželského páru se vším, co k němu patří. A to, že k…"

 • Premiere.cz (Ilona Francková) ***

  "Škoda toho vyděračsky dojemného konce, kdy na vás film útočí těmi nejlacinějšími triky a v úsilí vás rozplakat nepoleví snad čtvrt hodiny, dokud není jisté, že jedno oko nezůstalo suché. Je to podlé a laciné, ale musím se přiznat, že i když jsem ty fígle prokoukla a z dálky je viděla přicházet,…" (více)

 • Recenzie.org (Ivan Kučera) ****

  "MARLEY A JA je ako najlepšie filmy o zvieratách (teda nie BEETHOVEN, ale napr. SEABISCUIT – DUPOT KONÍ resp. spriaznený psí kúsok MÔJ PES SKIP): je SO zvieraťom, nie O zvierati. Zviera slúži len ako prostriedok na vyrozprávanie príbehu. Ako skutočné zvieratá v našich životoch, aj Marley v tomto…" (více)

 • Studenti.ihned.cz (Jakub Wittka)

  "Podívejte se ven z okna. Co vidíte? Většinou je to chladné počasí, po polích se válí mlha a na okno dopadají kapky deště. Hledáte-li v těchto podzimních dnech film, který by vás zahřál u srdce, neprohloupíte, když sáhnete po příběhu o „nejhorším psovi na světě“ – Marleym." (více)

 • Tiscali.cz (Linda Winsh-Bolard)

  "Scény s Marleym jsou nejlepší, opravdu komické, nenásilné a veselé. Ale jsou tu také debaty plné rozporů mezi manželi, kde se ukazuje, jak velký komický talent mají Jennifer Anistonová a Owen Wilson. Škoda, že ho nemohou využít ve filmech častěji, opravdových komických herců je málo."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace