Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Uživatel Shadow4511 smazal svůj příspěvek.

OliverNezst

OliverNezst (hodnocení, recenze)

Už jen co je vidět z traileru. CGI je zde o tolik vyspělejší než hobiti (Agog  a spol., to byla prostě hrůza).

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Poslední strážce je parádní kniha, ale šla by jenom hodně těžko natočit, a ještě hůř navázat..

na příspěvěk reagoval Arbiter

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Mi Nü-Chai

Těžko říct, jak fantasticky bude vypadat za sto mega... Já spíš doufám v trochu méně generický plot, protože Duncan od začátku dost hystericky zdůrazňuje, že chce především akcentovat aktérský pohled na to, co je dobro a zlo a problematizovat strany konfliktu. Další věc, tkerá mě naplňuje nadějí, jsou dějové linky, o které se scénář opírá. Poslední strážce je podle mě nejméně braková kniha z lore warcraftu a má v sobě zradu na každym rohu. 

Floweenka

Floweenka (hodnocení, recenze)

Třeba Poslední strážce (kniha) má podle mě super příběh.. tohle mi příliš připomíná všechny ty trailery, jak v něm prozradí veškerou zápletku "ty, jeden z nás, nás zrazuješ" atp., vidíme konec i začátek..(lehký si domyslet) jak říkáte, budu se těšit na zpracování.. ale po těch osmi letech od první zmínky (nebo kdy), to hold mohlo dopadnout líp. Třeba to ale hrozně překvapí, snad jo.. zrovna já bych si to fakt přála.

Mi Nü-Chai

Mi Nü-Chai (hodnocení, recenze)

Floweenka

Jak to říct...Blizzard vyniká spoustou věcí, ale originalita mezi ně fakt nepatří. Já čekám generic fantasy plot (bílý), který ovšem bude bombasticky vypadat a bude zábavné ho sledovat.

na příspěvěk reagoval Arbiter

Kriegel

Kriegel (hodnocení, recenze)

Floweenka

Nic proti, ale v průběhu první války to tak skutečně bylo. Horda byla posedlá démony a Frostwolfowé byli jediným klanem který se nenapil Mannorothovy krve. Možná ještě Nerzhul a Orgrimm nebyli ve svém smysluuplní záporáci ale jinak byl v hordě samý "bad boy" :-D buďme rádi že tam Duncan dal aspoň toho Orgrimma s Durotanem do hlavních rolí orků...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

jumptheshark

Nejvtipnější mi přišlo, jak Anduin skáče na gryfa a řve áááá :D:D:D jinak Llane mluví jak dítě, orci jak říkáš tragédie, hlavně Draka, naštěstí nikde není psáno, že se musíme na dabing dívat, takže v konečné fázi bude jedno

jumptheshark

jumptheshark (hodnocení, recenze)

j.linhi

Když si nedaj práci nadabovat pořádně ani trailer, kterej má dvě minuty, tak se děsim toho, jak asi bude nadabovanej celej film... Když pominu tragický hlasy orků, tak mi přijde hroznej i ten překlad. Už vidim, jak Lothar v zápalu boje, kdy jde o každou vteřinu, pronáší sálodlouhý, spisovný věty: "Ať je tvůj plán jakýkoli, proveď ho teď!" Normální člověk by v podobný situaci řekl například: "Jestli máš plán, sem s nim!" Podobnejch kravin je tam mraky...

Floweenka

Floweenka (hodnocení, recenze)

Se na to těším jak Jarin, co WoW hraju, vidím ten trailer a.. neee, proč? Je nám úplně jasný, o čem to bude, zlí orkové, hodní lidi, pár hodnejch orků, pár zlejch lidí, bitva, bum bác, harmonie.. vážně Blizzarde.. tohle jste vymysleli? Originální. (Slova neščastného fandy)

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, Kriegel, Mi Nü-Chai

scheeza

scheeza (hodnocení, recenze)

Minimálně dějově to určitě vyspělejší než Hobit opravdu bude

 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Vyspělejší než Hobit ? Z traileru to tak moc nevypadá..Hobit je celkem vyspělej ..to že je tam trochu humorných scén ...ale vem to čert..

na příspěvěk reagoval scheeza, OliverNezst

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Johnny_SVK

Každopádně jsem tím chtěl říct, že to určitě má šanci zaujmout širší veřejnost, už jen kvůli tomu, že to bude po Hobitovi další ambiciózní high fantasy, ovšem mnohem vyspělejší než ten Hobit. 

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama