Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

Martas81

Učeň Kirin Toru, Khadgar, je vyslaný aby sa učil od najmocnejšieho čarodeja Azerothu Medivha, zároveň je poverený od svojho mentora aby mu posielal správy o tom, čo vlastne Medivh robí vo svojej osamotenej veži. V tom istom čase prichádza do Azerothu aj prvá vlna orkov z Draenoru a začalo sa aj objavovať plno démonov. Ďalej už radšej nič :) V príbehu je mimo iného aj rytier Lothar, neskôr vodca armády Aliancie v prvej vojne s orkmi. Tento príbeh je dosť v minulosti, v časoch, kedy sa princ Arthas ešte len balil do plienky ale je fajn že začali týmto príbehom, pretože tu začínajú všetky vojny a problémy.

na příspěvěk reagoval Martas81, Jakkob, pajabuska, Hem.m

Martas81

Martas81 (hodnocení, recenze)

mohl by mi někdo říct o čem je ten „Warcraft: The Last Guardian"? :-) obsah bez spoileru.Hrával jsem Warcraft 2-3 a WoW , tak trochu příběhy a postavy znám , ale knihu jsem nečetl žádnou.

na příspěvěk reagoval Yoda sama

Uživatel Martas81 smazal svůj příspěvek.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mikeel

Subjektivní je určitě, protože třeba zase já trojku Batmana (myslín toho by Nolan ofcourse) za velkolepý film určitě nepovažuju - dal jsem stěží 3*, až jsem se sám divil, ale ten film mě opravdu HODNĚ zklamal, o to víc že dvojka patří mezi mojí TOPku...

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

Takže teď už se dá považovat za oficiální, že přeci jen bude nakonec zfilmovaný Poslední strážce... :)

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

Echelon1

Celá ta velkolepost je dost subjektivní... Já třeba za velkolepý film považuju trojku Temnýho rytíře... Dle mého mělo finále daleko větší gule, než celej LOTR dohromady...

na příspěvěk reagoval Jakkob

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Hm, vidím, že ste optimisti :-) Nič by ma v rámci kinematografie nepotešilo viac, ak by sme tu mali film kvalít, ako očakávate. Zdrojový kód, aj Moon mali tú modernú eleganciu, ale neviem, ako si poradí s niečím, ako je Warcraft. 

na příspěvěk reagoval Mikeel

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Echelon1

A proč by nemohlo.. ? Když Jackson točil LotRa, taky to v té době nebyl ještě "Pan režisér" a měl za sebou jen několik nijak extra věhlasných snímků. Pokud si to Blizzardi ohlídají (jako že asi ano), pak se to kvalitě LotRa může směle rovnat, o tom jsem přesvědčen ;)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Echelon1

LOTR je síce špička svojho žánru, ale Warcraft ma potenciál aby sa mu priblížil. Verím, že to bude stáť za keď na tom makajú tak dlho.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Mikeel

:D Ešte dlho potrvá, kým natočia veľkolepejší film ako je LOTR. Možno už nikdy. Hm, len dúfam, že pri tej snahe o veľkoleposť nepozabudnú na poriadny dej, inak to bude zase všetko počítač a vrtulník s kamerou...

na příspěvěk reagoval Mikeel

 (hodnocení, recenze)

viděl už někdo údajný teaser na Warcraft, kterej se hrál na ComicConu 2013 v SD? :D:D:D 

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

Líbilo by se mi něco s královnou Azsharou a vůbec se trošku soustředit na "vodu" obecně, jako třeba přidat Kul Tiras a těch několik dalších chybějících ostrovů, plus nějaká omáčka okolo. Celkem fajn by mohla být Sargerasova hrobka.. ;)

dO_od

dO_od (hodnocení, recenze)

Není neutrální, přeskočilo jí a málem smetla celej Orgrimmar. Zastavil jí až Thrall s Varianem, teď vede Kirin Tor a donedávna bojovala proti Lor'themarovi a jeho Sunreavers na Isle of Thunder, který obě frakce obléhaly proti trollům, kteří tam oživili Thunder Kinga, pradávného Mo'gu krále, kterej tyranizoval Pandarii po x staletí. Tahle kampaň teď končí (Thunder King je zase mrtvej a obě frakce pobrali dost artefaktů a surovin, aby se mohli dát do finálního boje s Garroshem) a Jaina bude spolu se zbytkem Aliance pomáhat při dobývání Orgrimmaru.

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

Jevo

 

No pokud vím, tak Sunreavers byli vyhnáni z Dalaranu, tudíž je celé město pod vedením Aliance... Takže už asi tolik neutrální neni... :)

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Mikeel

A stále je neutrálna pička, alebo jej narástli gule a robí niečo proti tým, ktorý zničili jej mesto?

na příspěvěk reagoval Mikeel

Mikeel

Mikeel (hodnocení, recenze)

Jevo

Pokud si to pamatuju dobře, tak Jaina se stala velitelkou Kirin Tor, protože SPOILER!!!!!! Rhonin umřel v nějaký bitvě :D ;)

na příspěvěk reagoval Jakkob, Jevo

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama