Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

juta

juta (hodnocení, recenze)

ti orkové mají nepřirozeně malé oči oproti tlamě, nevypadá to moc dobře.

na příspěvěk reagoval j.linhi

Darkies

Darkies (hodnocení, recenze)

j.linhi

To by mě taky zajímalo, co to je original dubing, ale když na to půjde PhilTesi tak na to půjdu taky!

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

navíc s porovnání s jinejma dabovanejma trailerama patří tenhle mezi ty lepší až nejlepší... já osobně viděl daleko horší

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

PhilTesi

jako by ste nevěděli že dabingy trailerů nerozhodujou o dabingu celýho filmu... je to prostě nějakej rychlodabing a ten je prostě takovej jakej je... jinak se dalo čekat že to u nás do kin pujde i s dabinge,, uvšem nikdo nikoho nenutí na ten dabing chodit... tak bych byl rád kdyby ste se těhle lacinejch a už docela trapnech poznámek zdrželi...

PhilTesi- mužeš mi prosím říct co znamená original dabing?

na příspěvěk reagoval Darkies, PhilTesi

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Shorty20

taky se mi to nelíbí, za mě vybraný dabing u lidí celkem ok, i když Lotharovi přeložené dialogy se mi moc nelíbí, ale zase nebudu soudit podle pár vět z traileru. Každopádně dabing orků se mí nelíbí vůbec. Tak nebo tak, stejně bych šel na orignal dabing

na příspěvěk reagoval j.linhi

 (hodnocení, recenze)

jumptheshark

Tak jsem to žral..hlavně ze začátku cca první rok hraní :D každej datáč po Wotlk stál už za hovno

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Echelon1

pokud je to vtipně pojaté, tak mi to plnohodnotné přijde, vzhledem k tomu, že se WoW nikdy nebralo příliš vážně, teda mimo hlavní dějovou linku. 

na příspěvěk reagoval germiny

jumptheshark

jumptheshark (hodnocení, recenze)

Dřív nebo pozdějc budou muset udělat WoWko 2. Těma datadiskama akorát udržujou při životě mrtvolu na dýchacích přístrojích. Navíc už to zdaleka není ta super hra jako na začátku... Za sebe můžu říct, že nejkrásnější časy ve WoW jsem zažil, když jsem hrál betaverzi, to jsem byl nadšenej. Pak už jsem z toho nikdy stejnej pocit neměl, a to i když jsem byl na tom jednu dobu závislej (fakt jsem myslel, že skončim někde v léčebně, tak jsem to jednoho dne vypnul, hru odinstaloval a byl klid).

na příspěvěk reagoval Echelon1

Kriegel

Kriegel (hodnocení, recenze)

Se divíš? Dyť ta hra je 11 let stará...a navíc, v Blizzardu jsou velcí aktici, těžko říct co budou kutit po filmu

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

To není směrodatný. Nezáleží na tom, jestli někdo wowko hrál, nebo hraje....kouknout se půjde tak jako tak.

 (hodnocení, recenze)

Jinak co jsem se dočetl tak WOWko už hraje sotva polovina lidí 5,7mil..Když jsem to hrával já mluvilo se o 12mega hráčích..což je docela rozdíl..Už jsem tu psal že tento první díl Warcraftu měl vyjít daleko dřív...

na příspěvěk reagoval Kriegel, jumptheshark

Miagy

Miagy (hodnocení, recenze)

Mne v tom (dufam ze len v traileri) chyba nejaka magia. Mece, luky, kladiva, ale nejaky priest, carodej tam dufam bude...

 (hodnocení, recenze)

P4tr1cius

Trailery jsou strašně málo sledovaná záležitost.I video na Fb o tom jak jde pes čůrat z automobilu má větší dosah.Každý nchce vidět upoutávku a nechat si zkazit zážitek z filmu.Navzdory všemu tak těch 13mega není nic moc..když takové wowko s warcraft hrama hrálo ,stáhlo,koupilo aspoň 50mega lidí..(kdyby někdo našel link na prodejnost jejich her)

P4tr1cius

P4tr1cius (hodnocení, recenze)

Najprv som si myslel, že to bude film iba pre skalných, ktorých nie je zrovna málo. Ale keď tak sledujem počet pozretí (13.000.000) trailer vydaného pred troma dňami, tak to určite pomaly ale isto naberá kontúry veľaúspešného filmu. Aj keď mi je jasné, že skalní kliknú na trailer aj 30krát (aj viacej) :).

Kmotr76

Kmotr76 (hodnocení, recenze)

200 lidí si to přidalo do oblíbených ještě před premiérou? co se stalo?!

O.P.I.Č.Á.K.

O.P.I.Č.Á.K. (hodnocení, recenze)

Navrhuji nějakou dobu na téhle diskusi "mlčet". Snad to některé pisálky odradí a nebude mi pokaždé vyskakovat 100 nepřečtených příspěvků.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ty povídej něco o spamu... Podívej se na svoje příspěvky... Reagoval jsem na dva tvoje příspěvky, kdy mě zajímalo, co bylo v traileru a pak jsem na tebe použil tvůj stupidní dotaz, co jsi tady hodil ohledně slova ''lore''.

.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama