Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

O jaké předloze mluvíme? Ono Warcraft není tak jasný, jako kdyby někdo adaptoval prostě nějakou jednu knihu, že ano. I v samotném vývoji se nahromadilo těch předloh snad několik a občas si už i někdy protiřečí samy. 

na příspěvěk reagoval Archimonde

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Baronne

Tak je jasný, že úplně doslova se to držet nebude. Ostatně viděli jste už nějakej film nebo seriál, kterej by striktně držel svojí předlohy? Já teda ne. Důležitý je, aby se s těma změnama pracovalo citlivě a aby to obecně nebylo zase tolik odlišný. Když si vezmu třeba Pány Prstenů, tak ti se vůči předloze místama liší docela dost, ale mě to nevadí, páč jsou tam ty změny dost citlivě zanesený a relativně smysluplný. Horší to je třeba u Prince z Persie, kde se to předlohy nedrží prakticky vůbec, ale to myslím nebude případ Warcraftu.

na příspěvěk reagoval Baronne

Archimonde

Archimonde (hodnocení, recenze)

Helo

Přesně jak říká Baronne. Orkové se během této doby nikdy nespojili, ani lidé vůbec nezvažovali vzájemnou pomoc, jiné rasy jako elfové  a podobně tu vůbec nebyli. A takhle by šlo pokračovat.

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Helo

No, mám pocit, že třeba Durotan se nikdy nesešel s Lotharem (v míru, jako u BR mountains).. Vztah Garony s Lotharem to samý.. Thralla nehodili do řeky.. Něco tam bude trochu jinak.

na příspěvěk reagoval Helo

Archimonde

Archimonde (hodnocení, recenze)

Je ironie, že zrovna Warcraft, který byl vždy známý skvělým dějem i vzhledem je teď za to kritizován. Dokonce bych řekl, že Warcraft patří k nejlepším fantasy. Je škoda že děj se nebude držet předlohy, protože to by bylo fakt vynikající.

Ale jak na děj tak i na efekty bych počkal. Koneckonců byl tu jen trailer a pár špatných uniklých záběrů.

na příspěvěk reagoval Helo

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

j.linhi

A to já oscary klidně akceptuji, ne jako nějakého arbitra kvalit, ale čistě jako takový fajn  bonus.. Samozřejmě taky bych přál většinou oscary filmům, které zůstanou odignorovány, tak jsem pak zklamanej, ale mám to jako takovej každoroční rituál.. Pravda je, že minulý rok byl fakt na hovno, co se týče filmů, ale tento rok zase vypadá nabušeně a na samotný ceremoniál se hrozně moc těším :)

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Filmy se dělaj pro lidi, ne pro kritiky... neuznávám jakoukoliv cenu o jejímž vítězi rozhoduje tzv. odborná porota at uz je to český lev, oscar... 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

P4tr1cius

P4tr1cius (hodnocení, recenze)

Bol by fajn nejaký Oskar. Ale koho "z triezvych" už zaujíma udelenie nejakých zlatých sošiek od starých senilných dedkov. Veď na druhej strane ostávajú aj celkom zaujímavé Maliny.. Som presvedčený, že podstata všetkého tkvie iba v tom, aby fanúšik Warcraftu nebol sklamaný, a našiel vo filme ten krásny svet, ktorý už predtým objavoval na monitore. Veď je to vlastne splnený sen každého Warcraft fanúšika, či už s Oskarom, Malinou, alebo bez týchto pseudo cien.

O.P.I.Č.Á.K.

O.P.I.Č.Á.K. (hodnocení, recenze)

Shorty20

To nikdo neví, ale blíží se SuperBowl takže možná v únoru. Ale spíš bych to tipoval na duben, jelikož v ten měsíc vyšel druhý trailer na Jurský svět (stejné studio, stejný den premiéry)

Baronne

Baronne (hodnocení, recenze)

Ale jooo, napadá mě výprava, make-up, hudba, píseň, kostýmy, střih zvuku, možná adaptovaný scénář, možná nějakej vedlejší herec (v těchhle sračkasekcích je dycky šance :D)

ASSBURGER

ASSBURGER (hodnocení, recenze)

Prvá vec ktorá ma na tomto filme zaujala boli asi efekty vkladal som do nich veľkú nádej a dúfam že aspoň v dačom tento film vynikne, podľa môjho názoru dejovo nemá žiadnu šancu ale efekty by mu mohli priniesť aj toho oscara :D  

na příspěvěk reagoval Echelon1

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Mluvil sem o Američanech, Čínani za to nemůžou, když to můžou koupit proč by to nekoupili ... Osobně mi je nějaká Čína u zádele, ale nelíbí se mi co se poslední dobou děje v tomhle ohledu a nějakej Legendary to je jen malá rybka v rybníků z věcí co poslední dobou číňani zkoupili ... Viz třeba i u nás ...

na příspěvěk reagoval P4tr1cius

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

sbohem, však my se s tebou taky nepotřebujeme vybavovat....a proč si myslíš že tě chceme rozhodit? mimochodem asi nikdo neví jak jsi to myslel, tak to vysvětli, at se ti třeba můžu omluvit, že jsem tě teda špatně pochopil

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Ratemus

Chlapci vaše odpovědi mě absolutně nezajímají, pokud nevíte jak jsem to myslel. Vaše hloupé řeči mě nemůžou rozhodit a nebudu se nadále zdržovat v téhle konverzaci o ničem jenom protože mé věty se chytne pár lidí jako vy.

na příspěvěk reagoval Ratemus

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

No bohužel to tak není, ale ze strany těch totalitárních a autoritářských režimů a brutálních teokracií apod., ne ze strany demokracie :) 

Takže co máme dělat, nechat se těmi utlačovateli lidských práv převálcovat, protože oni tohle "všichni jsme lidé a žijeme na stejné planetě" právě vůbec nebudou akceptovat :)

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Já nemám nic proti nikomu, všichni jsme lidé a všichni žijeme na stejné planetě a to by si měl uvědomovat každý, ale bohužel tomu tak není :-/ 

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Američani jsou a byli vždycky kreténi. Prodat Legendary Číňanům? Jako wtf, co příde dál? Prodají WB, či Universal?

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama