Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

:-D Vezmeš si na ně hypo  a koupíš si barák nebo co ? Info o mě třeba najdeš, není to poprvé co jsem použil tenhle nick a na smolíkových jsem vyrůstal, ale info o mých rodičích.. To by se nepovedlo asi ani mě, kdybych je neznal, ale budu ti držet palce

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Chlape v tom ti musím dát, kdybys nikoho zajímal asi se s tebou nebavim, každopádně totéž, tedy platí i o mě :-) Tvůj doktor nejsem, chtěl bys abych byl ? 

A správně na internetu není nikdo anonymní, jenže když mě zveřejníš, co se jako stane ? Já tu nejsem pro ostatní za trolla, lidi si tak maximálně pohoupou ramenama a jede se dál, ale u tebe se několik lidí pozastavilo, protože jsi prostě troll a trollil si tady.

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Mecko

Slova kritiků neberu moc vážně, některý recenze jsem taky pročetl a spousta lidí neví o čem mluví pletou warcraft 1, warcraft 3 a world of warcraft dohromady a taková recenze pak podle mě nemá váhu, ale lidi se chovají stádovitě tak dají na slova kritku a film odsoudí už předem. Takový z toho já mám pocit, stejně tak to dopadlo s Batmanem v Superman, já si ten film naprosto užil a podle mě se tam hledali chyby na sílu, teď nedávno jsem viděl civil war a že by se někdo pozastavil aspoň nad tim, jak se captain dostane do vezění, který je pod vodou, to nikoho netrápí, naopak jsem videl názory, že se to dá přece domyslet mimo film, pak ale nechápu proč si nechtěli diváci domyslet věci i v Batmanovi a mám obavy z toho, že takhle podobně to bude s Warcraftem.

 (hodnocení, recenze)

už jsem ti jednou naspal..aby ses tu neroztahoval...moc dobře víš..že na internetě nikdo není anonymní..tak si nezahrávej ..panáčku.

 (hodnocení, recenze)

nechtěl is mě náhodou dělat dokotra ? v nicku máš DR. a hlásil ses tu ke mě hned v prvním tvojem vystoupení na této diskuzi...nejsi teda můj doktor náhodou ? nebo jsi jen trollská piča ?

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

takže chceš semnou debatovat ,chceš stahovat moje fotky a nikoho nezajímám? ty budeš kus retardované pič z kokotína asi..

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Ale moc v klidu nevypadáš teda :-) Chlape s tím facebookem jsi to blbě pochopil, to že je to majetek facebooku znamená, že tvůj ksichtík pak můžou použit třeba v nějaký reklamně na trolly když budou chtít. To, že ty máš své fotky veřejné je věc druhá a k tvým ostatním bodům jako kdyby tys někoho zajímal nulo :-) A jako kdybys ty tady nějakou váhu měl.  Vždyť já se o to ani nesnažim tady něco znamenat, to ty se snažíš tady proslavit jako pan Troll z Trollova 

na příspěvěk reagoval konvicce

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Ne, já si ego honit nepřišel, jen jsem chtěl konečně ukončit tuhle "debatu". a k tou filmu, četl jsem tu recenzi, kde tomu dal % a vařila se ve mně krev, a žádná jiná na imdb neměla víc jak 60 % což mě dost mrzí a nechápu takovej hate, a nebo je to zasloužený? Ale proč to pak od lidí má 8,1? a dlouhých 9 dní než to zjistím sám.. :D

na příspěvěk reagoval PhilTesi, konvicce

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

tak za 1) si nikoho nenasral a

za

2)si nula a nikoho nezajímáš

3)stahuješ fotky na který nemáš práva (sám si psal že to patří facebooku..a pochybuju že jsi jeho zakladatel)

4)si vylizaná trapná vaginální pomočená píča..a tady nemáš žádnou váhu ani proti mě ani proti trollovi.

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Ale divný je, že většinu času si tu všem vadil ty a ne já. Když ti to tak vadí, tak mi vysvětli jednu věc, proč vy trollové si myslíte, že máte právo nasírat ostatní, ale když pak přijde někdo jako já a nasere vás trolly, tak je to najednou špatně a nemělo by se to. 

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Mecko

Aha takže nakonec jsi to ty kdo si přišel honit ego a ne já :)) Mysli si, že máš třeba nejdelší lofas na světě, mně je to fuk.Já vím svoje a jak říkám nebaví mě to. Takže ano přihoď něco k filmu, já už tu dával několik fotek, tweetů a videí, to jen k tomu, že jsi ode mě nic k filmu neviděl. 

na příspěvěk reagoval Mecko

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

toto neení fan stránka warcraftu..čurací hlavo bez mozku..a jedine jtroll si tady ty a buzny tvého ražení. (já na ten film čekal asi 10.let)

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

No doufal jsem, že bych se mohl trochu víc kouknout na KapusťňákaBoba ale přišlo radikálnější řešení a mám i svůj real life, takže zveřejňovat trolly na všech diskuzích k filmům se mi opravdu nechce ani za ty peníze, je to někdy otrava hledat to a dát si to dohromady :-) A nijak mě to nebaví ani nenaplňuje, ale na tenhle film jsem čekal dlouhých 8 let, takže na téhle diskuzi si rád tu práci dám, abych vaše trollské fotky měl a podělil se.

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Dobře, obchodníci amatéři postují svoje zisky, s tím s tebou můžu souhlasit. A v zisku jsem. Řeknu ti moje začátky. Začal jsem s bitcoinem - minimalni zisky, pak dogecoin - slušný zisky, pak přišla auroracoin 100 kusů na ebay za 100 dolarů, dalších asi 130 jsem "vytěžil" sám, za asi mesic jsem to prodal za 154 dolaru za kus. Přesunul jsem se na normální burzu, koupil jsem Atvi, to se mi zhodnotilo trojnasobne, pak další méně či více úspěšný tituly, no a teď AMD, to už je zhodnoceno 2,5krát. A teď už dost o tomhle, lofasy jsme si pomerili a můj je delší.

na příspěvěk reagoval PhilTesi

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak super, říkal jsem si abych s kamarádama neseděl pak v tom kině zbytečně až do konce :-)

 

Killduke: Vždyť se tu zatím prezentuješ jako retard ty :-)

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama