Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (CinemArt)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

to je nějaká moc velká náhoda ne ?...koukám jak blbc..a hele..zrovna když jsem mu přišel na jeho porfil musel si ho následovně aktualizovat  :DDDD

 (hodnocení, recenze)

proč sis upravil ten profil když to nejsi ty ?

 (hodnocení, recenze)

Profile was been last updated at 31/05/2016 16:16:19.

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

já nenapsal,že to si ty..to je tvůj kámoš :D ale dík za info..te´d už vím,že jsi z čech a kde konkrétně teda ?:D

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

jj já jsem ostravák jak vyšitej, kdybys víc sledoval, jak píšu tak ti dojde,že jsem spíš z čech než z moravy, ale jen tak dál. 

 (hodnocení, recenze)


N!GH7M4R3 !!! EMO SMRDI !!!
co ti po tem !!! Ostrava, Moravskoslezsky Kraj, Czech Republic

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

 (hodnocení, recenze)

asi celé dny sedíš u PC..tolik zápasů :D

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

ffp: Stop cheating in Counter-Strike and other games. In CS 1.6 was played more than 22250 matches and in CS:GO more than 3410 matches via FFPAPI.com Match plugin.

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

Sssiksseilor

Sssiksseilor (hodnocení, recenze)

Tebe někdo musí nutit dělat ze sebe takového idiota, tohle je fakt výkon. Kdybys alespoň spamoval Twilight a jemu podobné výjevy, tam by se to skvěle hodilo.

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

tlve a kdo kdy nehrál hry ? :-D dobře tak jinak k blizzardu mě přivedl kamarád ukázal mi Diablo II a já u toho proseděl hodiny, pak jsme se dostali k Wowku prošel jsem si vanillu, TBC, Wotlk i Cata pak už nebyl čas ani chuť. CS jsem nehrál, maximálně kdysi když se na to instaloval PODbot a hrál jsem to proti botům jen tak, online nikdy. k HS jsem se dostal asi tak před rokem zhruba a to jen kvůli nostalgii z wowka a sednu si k tomu tak 2x do týdne na hoďku, nějakj extra hráč už opravdu nejsem, ale mysli si, co chceš, prostě ten týpek z playzone opravdu já nejsem. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Vtipné, úplně teď vidím, jak killduke píše ty příspěvky sem a praskají mu žilky vztekem a tím, jak skřípe zuby. Aspoň tak ty příspěvky přesně působí, jako že "jo jsem úplně klidnej... grrrrrrrrrr" 

 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

:) njn..vtip je v tom,že po pár videjích na youtůb se ze mě stal hacker jako tady z pana halíře..a popravdě (mám u sebe seznam IP adres z této diskuze)

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

To hľadíš len podľa nicku a nepridívaš žiadne ďalšie spojitosti? No z teba by bol super detektív :DD

 (hodnocení, recenze)

heartstone je mimojiné taky od blizzu..jaká náhoda ?

 (hodnocení, recenze)

umíš zacházes s PC..takže máš znalost IT..a to má většina nerdů a nul jako ty.

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

dr.halíř není nijak originální jméno..je to dost generické..to je fakt..ale náhoda je v tom,že si sám napsal,že hraješ hry..to jsem z tebe dostal al popíráš playzone a sleduješ warcraft (a asi tě sere když se někdo naváží do her co hraješ) a Steam si taky mohl mít a neříkej že si nehral CS 1.6.to ti tady nikdo věřit nebude ty nulo.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Dr.Halir, Sssiksseilor

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Chlapče jedna věc je když člověk se zajíma o anime a na takových webech použivá nick senin jako zde na csfd, je milovník knih převážnš scifi fantasy horory, studuje VŠ a žije v okres Brno přesně jako ten borec na fotce

ale ty jsi mě tu zatím nespojil s ničím řekl jsem ti co hraju za hry nebereš to v potaz a jedeš si svoje, jak říkám já účet na playzone nemám, když se podíváš i zde na čsfd už je jeden dr. halíř a taky nemá se mnou nic společnýho, ale hledej dál

 (hodnocení, recenze)

pročpak si dostal ban ? chudinoko malá?

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

mě nemusíš lhát..sám si říkal že tato země je moc malá a takové náhody ? chachá..

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

:-DDD tak ICQ to jsem neviděl už tak od 8. třídy a roza19809 mi nic neříká :-)

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

občas si zahraju Heartstone a přemýšlím nad Diablem 3kou, ale nejspíš by se země stal nolifer a na playzone účet nemám a jestli tě ten účet ke mě dovede tak se ti omluvím :-) 

 (hodnocení, recenze)

no máš účet na playzone...hraješ hry často ? (asi tě dost zajímaj ..warŠhit není výjimka)

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama