Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (CinemArt)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Dreamer.max

:D (smajlík je taky reakce) ? to jsem rád,uštřím hodně nervů..a budu tu jednoslovně nebo jenom smajlíkem odpovídat..(protože to jsou plnohodnotné reakce a nikoliv spam) :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Co je směšného na obyčejném klukovi, který se chce bavit v diskuzi o filmu ? :-) Ale nad trollem se přece každý rád zasměje, obzvlášť proto, protože si hrajou na velikány a přitom skutek utek.

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jsem na to alergickej protože akcie skutečně obchoduju, vydělal jsem si tim, ale nikdy jsem neměl potřebu se tim chlubit v diskuzích, nebo si to sreenovat a postovat na fb/twitteru. A když vidím někoho, kdo se takovým stylem prezentuje jako on a při tom používá poměr 1:500 (i 1:100 je moc) výdělek je jen 5 tisíc a chová se jako by právě uzavřel za mega... Nevěřím, že je ten člověk v plusu. A bylo by fajn, kdyby někdo napsal neco o filmu konečně.. :p

na příspěvěk reagoval Dr.Halir, Dreamer.max, PhilTesi

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

Mecko

Dal tu jeden jakýsi  obchod, jen proto, aby dokázal, že ví o čem mluví a  ten troll senin ne, tak o co ti jde ? Napsal, že nemá potřebu se chlubit, to by tu těch screenů a odkazů bylo daleko víc nemyslíš ? To ses rozvášnil docela hodně a přijde mi hloupý reagovat na něco, když ani nevíš jak a proč to vzniklo...

na příspěvěk reagoval Mecko

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

No na tvé hodnocení jsem taky zareagoval. A přijde mi to symbolické, že první hodnocení je kladné a to od nefanouška :)

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak daleko jsem nedoscrolloval, protože tam byly jen jeho vychloubačny komentáře, a z takovych lidí, co se chlubí v diskuzi pod filmem mě prostě jímá vertikální mobilita žaludku.. asi jsem se trochu rozvášnil..

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

Dreamer.max

Dreamer.max (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Mecko či senin? :D senin k tomu má blízko, ale aspoň nespamuje po jedné větě x příspěvků za sebou. :D Mecko se zatím taky neprojevil v dobrém světle, ale zatím vyhejtoval jen PhilTese a to mimo film. :D

 (hodnocení, recenze)

držte huby,já jsem tady nejbohatší a basta.

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

Dreamer.max

Popravdě je to snad poprvé, co jsem něco napsal ja csfd. Přišel jsem si přečíst něco o Warcarftu a jediný, co jsem našel je vocas, co se chlubí obchodováním na měn na páku. Koho to tady zajímá?! A zrovna na tohle téma jsem alergickej. Ještě, když zw sebe dělá něco co není a chlubí se, ze vydělá za dve hodiny víc než senin za dva měsíce. Pfff

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Jediný důkaz o tvé blbosti a trapnosti poskytuješ ty sám a dobrovolně a pevně doufám, že už opravdu se svou trapností, ubohostí a pohádkama půjdeš do míst, kde slunce nesvítí, a necháš ostatní se bavit o filmu. Jdi si honit ego (nebo cokoliv jinyho) do tý svý pozérský skupiny parodií na obchodníky a můžete si lajkovat svoje "zisky" :D vidím vás jako skupinku lidí, co si fotí svoje malý lofásky ve velikosti od 3cm do 5 cm. A plácají se po ramenou jaký mají děla :D :D :D

Dreamer.max

Dreamer.max (hodnocení, recenze)

Mecko

PhilTesi tu začal diskutovat o filmu. Což se v této diskuzi očekává. Tys tu začal reagovat až na jeho "obchody". Uvědomuješ si ty, jak si trapnej? Shazuješ se na úroveň LamantinBoba (toho si nejspíš neměl příležitost poznat, dostal nedávno ban, díky bohu za to), killduka (pořád nevím, co si o něm myslet - podle mě nemá kamarády a tak na internetu vyžaduje neustálou pozornost), senina (tj prostě typickej hater troll, takovej novej LamantinBob) a dalších, kteří se neprojevují až tak výrazně. Máš to zapotřebí?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Mecko

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Mecko

Naprosté bludy o akciích tady začal ten idiot senin, co ho bráníš. PhilTesi se mu pak snažil vyvrátit, že ví o tom hovno a došlo to až k té ukázce. 

Ale to je jedno. Co ty a tenhle film? :) 

Jsem nečekal, že se dožiji dne, kdy si budu číst u Warcraftu takovéto příspěvky :D

na příspěvěk reagoval Mecko

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Takže pokud obchoduju, musím se tím chlubit v komentářích pod filmem?! :D uvedomuješ jsi jak jsi trapnej? Ty pozére.. Všechny termíny znám ale směju se tomu jak se toho držíš zuby nehty a snažíš se udělat dojem (asi to tak zkoušíš na holky) a jak se mi snažíš vnutit, že to neznám jako by to byla odpověď na základní otázku života :D bavím se tvou snahou mi dokázat, že neobchoduju akcie, protože se tim nechlubim na Twitteru a v diskuzi pod filmem. Pohybuju se v úplně jiných relacích a screenovat zisk 5 tisíc by me ani nenapadlo. Takže si to shrneme, jsi nula co se pohybuje tisicovych položkách a hraje si na hogo fogo, a při tom jsi jen idiot, gambler a pozér! Trapná nulo.. :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Dreamer.max

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Mecko

už s tebou opravdu končim, nemáš ani arugementy ani důkazy a pořád dokola jedeš to stejný, protože prostě nevíš, už na tebe reagovat nebudu, tak si tu napiš svůj poslední hrdinný příspěvek, poplácej se po rameni jak si mi to nandal, že už na tebe nereaguju a že ty jsi ten "vítěz" a měj se hezky :)) 

na příspěvěk reagoval Mecko

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Mecko

 ten screen je starej už asi 14 dní a jen repostnutej ze skupiny, kde nás je víc a je zcela normální tam sdílet výsledky grafy cokoli co se týče tématu, ty jako obchodník bys to měl vědět, ale opět nevíš :)) Žádný termíny na tebe nechrlím, to jsou běžný věc, žádný odborný termíny, ale jde vidět, že nevíš o čem je řeč, a jak si sám řekl, podle sebe soudím tebe. Takže nejspíš jsi na semináři byl asi ty a teď se tu snažíš zastávat trolla, protože si myslíš, že jsi informačně na výši, ale nejsi :)) a nevim, co máš pořád s těma pohádkama si to dohledej, zatím tady o pohádkách mluvíš spíš ty :)) 

na příspěvěk reagoval Mecko

Mecko

Mecko (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Ale ty bavíš mě :D Takovýho pohádkáře jsem už dlouho neviděl :D nejlepší vocas od dob týpka co mi tvrdil, že boxoval na mistrovství Evropy ve finále proti Kubáncovi :D nejvíc mě baví jak dokola omýláš termíny a doufáš, že tím vyhraješ debatu :D a pak to jak se mi je pak snažíš vysvětlit, haha. Sladký, vážně mám pocit, že si byl na nějakém semináři a ted se tim snažíš ohromit, marně. A ne já si opravdu nedělám screenshoty, vlastně asi nikdo normální to nedělá, protože se nikdo nedohaduje v komentářích pod filmem o jeho zisku :D a nejvíc mě baví někdo, kdo obchoduje na dluh a mluví o malém zisku a při tom je ve ztrátě, jsi k smíchu :D

na příspěvěk reagoval PhilTesi, PhilTesi

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

v téhle diskuzi je parádní vzorek populace a důkaz, že warcraft je zábava napříč společenskýma vrstvama :)

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Mecko

páku 1:100 a ani tu nevyužívám na 100% a nezveřeňuju jen zisky ale i ztráty, celý výpisy za určité období, kde je zhodnocení v %, jak jsem řekl už 2x tyhle informace jsou dostupný. A hřebíček na hlavičku jsem uhodil spíš já tobě, protože stále nevidím důkaz o který jsem tě žádal, navíc nevíš, jak funguje marže a objem obchodů v lotech a mini lotech ty hrdino :)) nechci se s tebou bavit, protože mě jen prostě nebavíš, já nemám potřebu tu něco dokazovat, úkázal jsem toho zde víc než ty, ty hrdino tak už se nesnaž fakt ti to nejde a jdi si dělat svoje 250% zisky :))

na příspěvěk reagoval Mecko

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama