Proč lékařské univerzity praskají ve švech? Co vede lidi studovat medicínu? Konkrétněji pak obory jako je patologie a soudní lékařství? Že by chuť nořit prsty do mrtvého masa? Láká je přítomnost smrti? U party nadaných mladých patologů z Philadelphia's University Hospital tomu tak už nejspíš bude. No a uznejte. Kdo by tak skvělé postavení nevyužil ke zkoumání čerstvých vzorků? Nehody se přece stávají každý den a když jste tím, kdo určuje zda to opravdu nehoda byla nebo ne, máte jedinečnou šanci rozřezat si, jen tak ze zvědavosti, i živého človíčka. Do téhle fajn party si to napochoduje i vynikající student Ted Gray (Milo Ventimiglia), který měl díky svým skvělým výsledkům možnost, zapsat se do tohoto speciálního programu pro mladé patology. A protože je Ted sympaťák, vezme ho „parta" téměř okamžitě mezi sebe. Hned na to mu samozřejmě vysvětlí, jaké jedinečné možnosti mu členství v téhle speciální skupině nabízí. Ted bohužel udělá tu fatální chybu, že couvne a z ničeho nic se tak dostává na první místo žebříčku hitparády s názvem „tomuhle se brzo stane nehoda". Zbývá mu proto jediné. Porazit mladé patology ve vlastní hře a dostat je tam kam patří. Do márnice. (3DD!3)

kalap

Podľa mna veľmi dobré so správnou mierou brutality napätia sexu a zvrátenou túžbou byť lepší ako ten druhý. ()

maverick10

Prilis povrchni, ucelova sragora, kterou napsali uchylaci libujice se v mrtolkach lezicich na pitevnim stole. Misto ocekavaneho pocitu strachu, jsem mel chvili pocit uzkosti, pote se mi zvedal kufr a pak se mi chtelo plakat, nad vkusem nekterych filmaru. ()

Chen

Někdo hraje flašku, někdo automaty a někdo: "Hádej, jak jsem zabil mrtvolu, která leží na pitevně". Partička mladých patologů má dojem, že exkrementy stříkající ze střev a odhalené mozky jsou příliš fádní a tak si zpestřují čas tím, že kolegům připravují hádanky, pokud tak můžeme nazývat vraždy vybraných obětí. Patologie je nechutná (vytahování "holuba" z nosu mrtvého obézního chlapce je poněkud perverzní), ale má něco do sebe. Určitě slušné obsazení a mrazivou atmosféru. Byl jsem lehce šokován a lehce pobaven. ()

Marqta

Ze začátku mi nebylo jasné o co jde a vypadalo to jen jako další lehce podprůměrná slátanina. Ale nakonec mě to celkem mile překvapilo, přes to , že se nejedná o nijak vyjímečné ani strhující dílo. Aby jsem film nějak shrnula- tak si můžete představit hromadu mrtvol se kterými se zachází jak s kusem hadru, trochu černého humoru,drogy, pár masochistů, sex a vnitřnosti to vše s tragickou love story na pozadí. Ale není to tak zlé jak to zní ;) , jen bych film nedoporučila slabším povahám. ()

Martin741

Dost nudny horor s priemernym reziserom Marc Scholermannom, v ktorom Milo Ventimiglia /hral syna Rockyho Balbou v Rocky 6 ..../ podal len priemerny vykon. Na ozivenie filmu sa tu nachadza aspon par drsnych scen z pitvania ..... 59 % ()

cariada

Váhám zda dát plný počet ,ale proč né. Konečně něco originálního. Ano je to velice zvrhlé a nechutné. Mladý doktoři se vyžívají v patologie,aby měli zábavu vymyslí hru do které navrtají nově příchozího doktora. Hra spočívá v tom že někdo někoho zabije a do táhne ho do nemocnice někam do křídla které se léta nepoužívá a tam ostatní hledají na co dotyčný zemřel. Ano řeknete si je to nechutné ,ale dejme tomu ,jenže oni u toho berou drogy a pořádají sexuální orgie. Vše se neustále stupnuje. Jenže pak novému doktorovi oznámí snoubenka Alyssa Milano ,že bude u něj bydlet. Což je samozřejmě jasné že on se rozhodl skončit s hrou jenže to není tak jednoducché. Tak že to končí velice tragicky pro všechny. ()

lakikaki

Ak máte dostatočne silný žalúdok na nechutnosti a slabé scenáre, Patológia (názov filmu) je jednou z možností zabitia nudy. ()

Juto

Patológia je čistý únik, oslavujúci sociopatické správanie a vyžívajúci sa v peniazoch, sexe a moci. 6/10 ()

Aquarius

Pathology je jeden z tých nepríjemných, chorých filmov ktoré tak milujem. Niekoľko skutočných pitiev som už videl a v tomto ohľade ma už nemá čo šokovať, ale Pathology ide hlbšie. Ide až do skutočne temných kútov ľudskej mysle, kde leží hlboko zakorenená fascinácia smrťou a zabíjaním. A podobne ako Cronenbergov Crash ukazuje, že vzrušenie z blízkosti smrti a sexuálne vzrušenie majú k sebe neskutočne blízko. Povinnosť pre všetkých tanathofilov. (PS:Žiaden humor som si nevšimol) ()

3n3my

Úchylnosť najvyššieho stupňa o zvrhlých doktoroch na patológii, ktorí zo sebou stiahnu aj nového kolegu. No nebyť toho, že je to až veľmi pritiahnuté za vlasy, v niektorých momentoch nedotiahnuté a trochu popracovať na scenári a logickosti - nemusel by to byť len priemerný krvák. Scény pitiev a vyvražďovačiek sú dôveryhodné, taktiež herci sú najmä zo začiatku filmu presvedčivý a zvrhlosť im pristane. Suma sumárom - hlúpučká jednorázovka, pri ktorej netreba veľmi premýšľať. ()

Radiq

Tak tohle nebylo nic pro slabý povahy. Z toho vyplývá, že mě se to líbilo. Je jasný, že se to musí brát trošku s nadhledem, protože pochybuju, že by se někdy mohli sejít na pracovišti takoví geniální maniaci (nebo maniakální géniové). Reálně zato působily samotné pitvy... člověk by uvěřil, že to fakt dělali na skutečnejch mrtvolách. Rozkošná byla ta neúcta ke smrti a k mrtvému lidskému tělu (cha, ten náraz vozíku s mrtvolou do zdi, to byla dobřá třešínka). PS: při některejch scénách asi nebudete mít moc chuť něco u filmu zakousnout. Leda tak vlastní ret. ()

Cedr

Dost netradičný thriller s celkem tradiční zápletkou, která místy může zanechat poněkud "hloupý" dojem. Pokud jsou vám, ale podobné filmy blízké - tím myslím - dokážete-li u filmu vypnout a příliš nepřemýšlet o tom co je logické a co má smysl, tak bude tento "hloupý" dojem přebit chytlavým tempem tohoto gore thrilleru. Pathology se navíc v rámci mezí najednou začne tvářit celkem nepředvídatelně a spolu s černým humorem nakonec vytvoří pro diváka docela dost zábavnou jízdu. ()

farmnf odpad!

Strašná, hloupá, debilní a perverzní sračka americké produkce. Není vůbec důležité, zda tam je nebo není násilí a záběry na rozřezaná těla, hraní si z mozkem atd. Je to prostě blbé a mizerně zahrané a příběh, ten stojí úplně za hovno i kdyby tam hrál De Niro. ()

Bobik9

Hrozně rychle mi to uteklo. Chvilkama to bylo opravdu až úchylný, ale celkově to bylo napínavé a ani na moment nudné. Ale stejně jako to bylo chvilkama nechutné, tak i chvilkama vzrušující. L.L.Smith. Pro Alyssu Milano jsem čakal pravda větší roli, ale nakonec se tam také "ukázala". Nejlepším hercem byl ale bez pochyb Michael Weston, který do role padl úžasně. Patologie překonala moje očekávání. ()

Sfinkter

V tom klučinovi něco bude, líbil se mi už jako syn Rockyho. Nemá smysl tady psát o nějaké medicínské autentičnosti, ale patologická kulisa vůbec není špatná. Vyšinutí doktoři se mi líbili a každý z herců svou roli zvládl docela přitažlivě. Nenudil jsem se, dobrá hudba, pěkné slečny, spád, vyvrcholení, parádní průměr. ()

Kamkon

Milo Ventimiglia v zajímavé poloze rozporuplného doktora, kterého doženou vlastní životní "spestření". Možná předvídatelné, ale místy poměrně napínavé a konec zajímaví. Ostatní obsazení obstojně doplňující ()

Jizni Tlapa

Je libo sado-maso? Je libo vylezlá střeva, házení játry, trhání páteře, lámání kostí a filtraci krve???V mém případě rozhodně ne, a však netradičnost příběhu podrthující až surově brutální záběry kamery včetně hlavního hrdiny "slušňáčka", který jako mávnutím proutku zmutuje do podrazáka a "ouchyla" me dostala. Byla-li by kvalitní a dobře zvolená hudba ,která by dokreslila zvrácenou atmosféru, volil bych pět hvězd a to bez výčitek!! ()

karlik4801

Patologie je nevýrazný thriller se zajímavým dějem, bohužel trochu slabší kvůli hereckému výkonu hlavní postavy. Až podivné je i myšlení hlavní postavy a zaujalo mě to akorát v té špatné stránce. Jestliže ale na Patologii koukám jako na celkový film, udělal na mě dojem. Překousnu pár zbytečných scén a chci pochválit dobrý soundtrack. ()

Pavlínka9

Rychlý, svižný, zajímavý :) Byla jsem hodně spokojena, jelikož mě film neustále "držel" tím, že jsem nevěděla, co se může každou minutu stát. Pohlední doktoři, kteří se baví po svém, ale přitom využívají své dovednosti, zkušenosti a vzdělání. Rozhodně lepší, než některé "slátaniny", které si hrajou na horory v márnici. ()

Mihail123

Neskutočná blbosť plná nechutností, úchylných zfetovaných "ľudí", morbídneho humoru, masochistických sexuálnych orgií. Jedine koniec stál za niečo, ostatok bola nuda, nuda, nuda. Za Alyssu Milano 1* inak by to bol odpad. ()