F.man

Zapomenout na vztah se Sarah Marshall je live motiv nového kusu z dílny komediálního obroditele Judda Apatowa. Jason Segel v roli ne zrovna úspěšného hubedního skladatele Petera, se může pyšnit pěknou a velmi známou přítelkyní/hereckou Sarah Marshall (Kristen Bell). Jak už to tak bývá, vztahy často končí neslavně a stejně je to i s naší ústřední dvojici. Peter nese rozchod poměrně těžce a rozhodne se pro, na první pohled, vhodné řešení - dovolenou mimo město, konkrétně na Hawaji. Co však čert nechce, na známém to rekreačním ostrově se potkavá se Sarou, která rozhdodně není na dovolené samotná... Kopačky jsou povedeným filmem u ktérého se človek často usmívá, sem tam se doslova zasmějě, avšak hlavní prednosti bych hledal na jeho nenáročnosti a "pohodovosti". Film po vás totiž nechce nic náročného, naopak sám servíruje absurdní sitace jako dobře namazaný stroj a Hawajské prostředí samo o sobě dodává filmu opravdu velkou pohodu. Za to vše dávam čtyři hvězdy, neb takovýchto povedených, poměrně inteligentních, na druhou stranu zároveň paradoxně jednoduchých komedií, se už dnes bohužel moc nevidí. ()

ConanVJ

Tak hned v první řadě musím říct, že Segela vůbec nemusím a jeho výkon byl opět podprůměrný (jeho věčná ubohá nahota mě vyloženě štvala). Kdyby byla hlavní postava jinak zvolená, určitě bych dal filmu minimálně o hvězdu víc. Mila byla skvělá a i všechny ostatní postavy sedly jak měli. Příběh je pěkný, i když je jasný jak to skončí. Humoru zde moc nebylo, nebo jsem ho přes výkon hlavního protagonisty nezaznamenal. Tak dávám 65% :) ()

Marsik

** Doplňuji komentář k hodnocení před 6-ti lety. Snižuji z původních 4 hvězd na 3. Těch vtipů tam bylo na 2 hodiny dost málo. Jinak 2 hlavní ženské protagonistky byly fajn. 66% ()

Kryton

Příjemné překvapení! Více takových romantických komedii. Konečně někdo pochopil , že má opravdu bavit! Celý film je na silné čtyřce. Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand a zdatně jim sekundují havajské scenérie a havajčané. Kromě postavy Jonaha Hilla! Važně musel mít scénař tuhle nablblou, trapnou a strašně otravnou postavu?! Protože spolehlivě potopí scény kde se objeví. Zahrané to je taky "na debílka". Naposledy co jsem se tak bavil byla Apatowova Zbouchnutá a Smithovská Hledám Amy. Výborné parodie na všemožné kriminální seriály ! Rozhodně si počkejte na konec titulků! Přiznám se , že i mě se libí více Mila Kunis , protože Kristen Bell je taková barbínkovská (postava myšlena). Jason Segel je paradní , doslova mu toho jeho neurotika sežerete. Poprvé jsem se hlasitě smál , když někdo brečel. "Pane z vašeho pokoje je slyšet brečet hysterická žena?! To je o patro výše. Pane vy jste v nejvyšším patře!" Tolikrát ho vidět nahého možná nebylo za potřebí , ale na začátku je to výborný gag. Malým tipem nebo spíše černým koněm tohoto filmu je postava Russella Branda. Paradní parodie na britské rockery a na rockery celkově. S britským akcentem slyšet o tom jak je nejlepší kohokoliv , kdekoliv a jakoliv ošuk/*t nemá chybu. Co rozhodně člověka dostane je loutkový muzikál Drákula. Myslíte , že to někdy Apatow natočí? ()

pivo

Z trojice Nabúchaná, Superbad a Kopačky, sú Kopačky podľa mňa jednoznačne najslabšie. Našťastie to stále to nie je také hrozné, ale už som sa nesmial tak spontánne a často ako pri predchádzajúcich dvoch. Nápad to nie je zlý, ale tých vtipov tam mohlo byť viac, mám pocit akoby sa viac hralo na romantickú nôtu. Herci sú sympatický, Mila Kunis fest sexi, ale mrzí nevyužitie mojich obľúbených Jonaha Hilla a Paula Rudda. Hill je tam úplne na nič a Rudd má jednu fakt dobrú hlášku, pri ktorej som sa zasmial asi najviac (keď napodobuje anglický prízvuk). Celkovo vzaté, nie zlé, ale čakal som predsalen viac. A nechápem, ako môže mať tu na csfd z tej trojice najvyššie hodnotenie, ale čo už. 70%. Normálne by som dal asi tri, ale pre Appatowa mám slabosť, takže dnes ešte za 4*. Nabudúce ale už taký zhovievavý nebudem. ()

yakoob odpad!

To že je komedie?...Ani jednou jsem se nezasmál, spíše jsem přemýšlel nad tím, do jaké ubohosti tento film musel zajít aby vůbec mohl někoho zaujmout..."Proto je Bůh nechal na pospas nečistým vášním jejich srdcí, takže zneuctívají svá vlastní těla...(Řim.1,24)"...Myslíte, že prázdnotu v srdci a absence lásky se dají zaplnit nevázaným vztahem a sexem?...Jestli to jsou příklady dnešních lidí, tak je nesmírně lituju...Styděl jsem se za to, že jsem to dokoukal do konce...Pokud budete hledat nějakou komedii, této se raději obloukem vyhněte...Pro mne ponaučení a první film, který dostal ode mne kopačky... ()

ladko

Na začiatok treba povedať, že toto je asi najmenej vtipná komédia z produkcie Apatowa. Stále ale nadpriemerne vtipná komédia - napríklad takú Gandhi hlášku len tak z hlavy nevyženiem:). A zhruba po hodine filmu tie vzťahy(napriek tomu, že schéma romantických komédií sa neopustí) začnú pôsobiť akosi viac realisticky a veľmi uveriteľne, čo naozaj nie je veľmi zvykom. ()

zdepapepa

Tak mi tu zrovna rollují titulky podbarvené tóny havajské coververze Nothing compares 2U. Od úvodní scény to vypadalo jako levná kopie Eternal Sunshine of the Spotless Mind, ale nakonec se to zvrtlo v klasickou Appatovskou šílenost. Ten patos co se tam občas nakondenzoval (může patos kondenzovat?) seškrábala rychle opravdu brutální parodie všemožných Kriminálek Horní Počernice Las Miami Vegas (které ze srdce nesnáším ještě víc než House MD). Jako obvykle se nám tu prostřídalo poměrně dost roztodivných postaviček více či méně úspěšných ve vztazích. Myslím si, že seriáloví herci filmu jen prospěli. I když bylo už zhruba po půlhodině jasné, jak to zhruba skončí, vše bylo smazáno (taktéž čekanou) realizací muzikálu o Drákulovi (doufám že na DVD bude v bonusech nějak rozšířená verze) ()

Zayl

Letní romantická komedie s primitivní a předvídatelnou zápletkou, naproti tomu s celkem kvalitním obsazením, patřičnou dávkou romantiky a solidním vtipem. Co do žánru to účel splnilo, ale žádný přesah nečekejte. ()

zlabus

Neuvěřitelné se stalo skutkem a na popáté mě Judd Apatow dostal. Velmi povedná záležitost, skvělá lokace, zábavné dialogy, dobře napsané charaktery a úžasné obsazení. Hlavně bych vyzdvihl roztomilou Milu Kunis, do které jsem se asi zamiloval. Kopačky jsou aspoň pro mě velkým překvapením a skvělým zážitkem. (Vyplatilo se na Apatowa po Zbouchnuté nezanevřít. ) ()

Wysch

Velice sympatický snímek, který snímá více faktorů, ironizuje populární CSI seriály, popkulturní hudební scénu i samotný žánr romantické komedie. Působí ale sevřeně a díky krásnému hereckému osazenstvu a řadou inteligentnějších vtípků vlastně nakonec baví, byť je možná neúmorně natahovaný v určitých postelových scénách (teda v té poslední) nebo zbytečně dlouho zobrazující dva maníky kopulující s šachovými figurami. Závěrečný muzikál je pak třešinkou na dortu, který se vyplatí spořádat na jeden zátah. [DVD] ()

E..

Musim říct, že jsem čekala něco mnohem lepšího. Děj je moc jednoduchej, scény ani nejsou nijak zábavný, spíš směšný, Jasonův penis se tam objevuje až moc často a každou chvíli jen čekám, kdy tam bude zas někdo souloužit. Průměrnej film, kterej u mě bohužel hraničí s parodií.. ()

katasta

O ohodnocení tohoto filmu sem trochu přemýšlela...jestli tři nebo čtyry hvězdičky...Nakonec to tedy zůstalo na těch čtyřech, protože přeci jen dám radši na konečný dojem z filmu než na dojmy na začátku. Abych to nějak vysvětlila... :o) Začátek se mi zdál trochu slabší, především asi proto, že fňukání Petera mi začalo už trochu líst na nervy a doufala jsem, že to brzo skončí a začne se konečně něco dít...Naštěstí mé prosby byly vyslyšeny, a jen co Pete přestal fňukat, s filmem to šlo rychle nahoru. Určitě je to velmi zábavná komedie, s ne úplně blbým tématem, jak to občas bývá. A jako milovník muzikálů nejvíc oceňuji konec filmu :o) kdo film viděl, ví o čem mluvím, a kdo ne, tak to snadno napraví ;o) ()

mysiak

Pre mňa zatiaľ to najlepšie od Appatowa..nákazlivý film, vážne kočky a skvelý Segel a ešte viac skvelejší rockový boh Russell Brand...jednoznačne parádna komédia ()

Džejkop

Parádní letní komedie z exotické Havaje. Celkový dojem kazí jen, ten podivný začátek (myslím tím, ony záběry na určité partie hlavního hrdiny), to si scénáristi mohli odpustit. Možná, že dámské publikum to vidí jinak, ale na začátek filmu, je to trochu silná káva. Příběh je jednoduchý, ale nenudný, okořeněný zajímavými postavami. Charaktery mnohých postav mi utkvěly v paměti. Především britský zpěvák, který se zpočátku jeví jako libovej frajírek, co by zasloužil jednu mezi oči. Ale nakonec se z něho vyklube vcelku pohodovej chlápek. Dále si vzpomínám na rádoby náboženského fanatika (jsem bůh bez vousů) a taky na onu Havajanku (hmmm velmi pohledná a sympatická to slečna) a pak taky na tlustého kuchaře (opravdu slušně objemný chlápek). Velký postavou velký i povahou. Po tomto filmu, se mi Havaj jeví jako pěkným místem na prožití dovolené. Je v tom ale háček, jak se na Havaj dostat se svým skromným brigádnickým platem. Budu si muset počkat, až jednou budu zastávat vedoucí pozici v renomované firmě. A pak se těšte Havajanky :). Když to shrnu, vzhledem k tomu, že jsem šel na film s rozporuplnými představami a bez jakéhokoliv očekávání, byl jsem poměrně mile překvapen a pobaven. ()

GodComplex

Nazev filmu "Forgetting Sarah Marshall" je v podstate pomerne exaktni popis extremne jednoduche pointy, kterou od filmu ocekavat. Chces zapomenout na slecnu Marshall? Staci skocit na Hawaii, resp. na Hawaiku, hotovo. Ale nejaky ultimatni masterpiece od toho stejne nikdo neceka, takze je pak alespon prijemne zjisteni, ze i ocividne stupidni namet se da zpracovat vtipne a poutave. Sice se to nevyhlo klasicky slabsim pasazim a zbytecne dementnim scenam, nicmene vysledek je pozoruhodne sympaticky a prekvapive dobry. 7/10 ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru