Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Pavelos odpad!

Tak takhle tedy ne.. Další omylný pokus české kinematografie.. Už jenom ten nápad něco takového natočit, by se měl zatrhnout hned na začátku.. Celou dobu jsem se snažil alespoň něčemu zasmát, ale bohužel bez úspěchu:-( ()

Oxymoron

Tak nevím, jestli původní myšlenka tohodle filmu nebyla "svézeme se na vlně product placementu, kterým si pořádně namastíme kapsy a teprve pak vymyslíme, o čem to vlastně bude". Ale budiž, i tak se dá točit "film". A pár světlých momentů by se taky našlo, tak ať nežeru... 2* ()

passat

Jasně, je to blbost, ale mě to solidně pobavilo. Fajn herci, pár vtipných momentů a hlavně ukazuje jak to tu všude vypadá a co všechno je tu možné. 55% ()

masiko

Kdyz si vybavim vsechny ty skvele ceske filmy typu Obsluhoval jsem... tak jsou ty 3* mozna jeste malo, protoze tohle si aspon na nic nehraje. ()

RadimFišer

Vzal jsem svého kamaráda učně do Prahy na přednášky. A večer na tento film. Byl z toho naprosto unešen. Myšlenky jako mi tento film přinesl se mi díky nim zařadil mezi nejpřednější díla roku 2008. Bylo to překvapení, které jsem nečekal. 5 hvězd. ()

melloun

Tak tady jsem se obstojně bavil, což se o většině filmů s podobným hodnocením říct nedá. Příjemné překvapení v ponurých českých vodách. ()

fifi.m

Po hodně dlouhé době, snad několika letech, jsem zas viděla jeden český film. A co říct, mně se to prostě líbilo, přišlo mi to vtipný. Možná to bylo mým momentálním rozpoložením, možná tím, že jsem od toho filmu, a obecně od českých filmů, čekala něco daleko horšího...ale musím hodnotit vysoko. ()

Amper01

Perfektní česká komedie s (na můj vkus) brilantním obsazením. Akorát strhávám hvězdičku za nadbytečnou a zcela zbytečnou sexcénu... ()

Bozvav

Jako komedie film celkem ušel. Pár vtipných momentů bylo, námět dobrý. Koukatelné bez větších problémů. Slušné dvě*. ()

Joll

Jako televizní komedie, je to tak za 3 hvězdy neurazí, ale ani nijak zvlášť nepobaví, klidně u toho můžete vařit, pracovat, nebo to po očku sledovat zatím co máte na návštěvě tchýni, ale chtít na lidech aby za to dali 150 Kč a šli na to do kina je nehorázná sprosťárna!!! Tohle není film to je prachsprostá inscenace s tragickými herci, otřesnou kamerou, kulisy, nasvícením, prostě z toho kouká seriálovost jako prase. Tohle si můžou opravdu lidi dovolit jen u nás. ()

#47

Mám takový pocit, že k tomuhle filmu vzikl námět popř. scénář až jako sekundární produkt...resp. myslím, že se sešlo pár sponzorů a řeklo - tady jsme, chceme masivní product placement a teď nám k propagaci našich značek vymyslete nějaký film; no a Kotík a spol řekli - jo OK takže my tam dáme nějakou reklamní agenturu a vymyslíme k tomu nějakej děj, dáme tam třeba Honzu Zadražila kterej je miláčkem ženskejch co koukaj na Vékávéčka, pak toho Vydru jak vyhrál StarDance a ještě třeba Janžurku abysme nalákali i ty starší...no a uděláme to jako komedii aby nám nikdo nemohl říct že snad "tohle ani nemůžeme myslet vážně". ()

ivamka

Dobrá písnička na začátku věstila, že se budu dobře bavit. Nebavila. Snad jen když parta sabotovala práci a Janžurka dostala papírovou koulí do hlavy. Velmi dobře tam zapadli Polívková a Novotný, vypadalo to, že se začne něco nečekaného dít, ale začalo se to celé zamotávat a pak rozmotávat. Erotická scéna na konci filmu byla tak nečekaná a strnulá, že jsem se divila ještě při závěrečných titulcích. A syn mně sprdnul, že se mi nic nelíbí, že málo čtu a mám hledat chybu v sobě. Takže jedna hvězda za to, jak složili Krause a jedna za dobrou hudbu. ()

merigieren

Dokonale vtipných 50 minut při likvidaci firmy, taky je tam holka s culíkama :-). Reklama na x-box nemá konkurenci, prostě to hýří přirozeným vtipem. (nechápu, co bych na tom měla chápat...). No a na poslední půl hodinku to překlopěj do trapného závěru bez vtipu. (culíky zmizely) ()

Rokle odpad!

Utrpení. Možná i to je slabé slovo. Styděl jsem se zejména za Ivu Janžurovou. Nechápu, nechápu, jak si po přečtení scénáře mohla říct "do toho půjdu". Martine Kotíku, prosím tě, už netoč! ()