ecis

Animaky nemusim, ale ani neodmietam. Strucne: spracovanie buducnosti, originalitou a scenaristicky v minulosti. Pre deti orgie, pre dospelych relax. (Urcite ale lepsie ako predchadzajuca cast.) ()

Martin79

Mně se tento film pro celou rodinu moc líbil. Příjemné překvapení i jsem se pobavil. Oproti druhému dílu výrazné zlepšení. Mělo to spád...a vlastně všechno co k animáku patří. 70% for me. ()

Gardenboy

Dvojku som nevidel, trojka je až na pár skvelých momentov len vykrádanie jednotky, s maximalizovaním niektorých vecí. romanca veveričky je trápna. ()

haroska

Pro mě nejlepší díl "ledové trilogie".Hloupý lenochod Sid a trochu nabubřelý mamut Manny mě baví pořád,tak jako na začátku.S jediným rozdílem,scéna v jeskyni,kdy se parta zvířátek sjede zeleným plynem prostě nemá chybu!!!!:-))))))))) ()

Rudyamon

Třetí pokračování Doby ledové prakticky vůbec není o ledu, neboť se parta osvědčených postaviček shodou okolností dostane do "světa pod světem", do pravěkého světa ovládaného dinosauri. Všechno způsobí Sid, který si v touze po rodině "adoptuje" pár dinosouřích vajec, ze kterých se vylíhnou malí tyranosuříci. Jenže dinosauři chtějí své potomky zpátky a to se jím povede. Omylem však unesou do své podsvětní říše i Sida a tak se ho jeho přátelé rozhodnout zachránit. V tom jim pomůže nová postavička, lasičák Buck, který se zabývá lovem dinosourů. Nové kolo dobrodružství samozřejmě násobí veverčák Scrat. Ten potkává veverku Scratte, která trpí podobnou závislostí jako on, což z jejich života udělá jednu nekonečnou žaludoorgii. Pokud dvojka Doby ledové poněkud slevila, trojka vše napravila a tvůrci dokázali, že mají na to udělat skvělý film, který dokáže zaujmout i pobavit. ()

Kingjiri

První díl opět nepřekonán a zábavnost je prakticky stejná jako ve dvojce. Dlužno ale dodat, že se na nadprůměrnym hodnocení opět podílej gagy s veverkou, který byly angažovánim "ženský" verze veverky, dovedený téměř k dokonalosti (scéná se "smutnym žaludem" byla pravděpodobně nejlepší z celý dosavadní série). Ačkoliv mám rád Simona Pegga, jeho postava lasičáka byla hodně nevýrazná a patřila spíš k tomu nudnějšímu, co třetí díl nabízel. Ostatní postavy vcelku pobavili, žádný překvapení se ale nekoná. Scénáristi dávaj divákům to, co od série očekávaj, čtyři slabší hvězdy. ()

danny_21

Doba ledová je do Doba ledová, tentokrát jsme se dostali až k malopacinkáčům :-) Stejná parta řeší spoustu nových starostí, po slabším druhém dílů jsem se tentokrát opět bavil, hlavně díky Bacovi, který mou bránici několikrát skoro rozsekal na hadry ... Tahle série bude určitě pokračovat a já se pánům z Pixaru nedivím, protože si na sebe bohatě vydělá - 80 % ()

Brinkley

Pro mě je Úsvit dinosaurů světlým zábleskem mezi všemi ostatními spíše podprůměrnými Ice Age filmy. Sice se nevyhnul opětovnému omílání starých dobrých rodinných hodnot, ovšem tentokrát v pestrobarevnějším, zábavnějším kabátku. ()

Sophia

Dle mého očekávání má tento snímek vše, co by mít měl - Skvělou animaci, nádech romantiky, napětí a ne jednou jsem se upřímně zasmála :) dávám plný počet ! ()

Likan7

O chloupeček lepší než Obleva, hlavně díky novým postavám a tím pádem změnou pravidel. Přesto se Doba ledová asi nikdy nedostane ze škatulky pohádky pro děti, jenže tady zatím zní pravidlo, že čím víc dílů, tím méně pro dospělé. ()

Psycho.R

Až mě překvapilo, jak stoupla kvalita oproti dvojce. Je to svižné, milé, vtipné, dinosauříci mi sice připomínají Yoshiho, ale to nebylo na škodu. Jen si myslím, že by stačila původní sestava z jedničky, plus jeden nový člen, nejlépe Buck. Jinak bych neměl co vyčíst. Ps. První a třetí film spolurežíroval se Saldanhou druhý režisér, druhý díl natáčel sám. Z toho mi vyplývá, že tento pán není bez dozoru dobrým režisérem. ()

RypavaDvojka

Tak tohle je podle mě nejlepší díl z celé serie. První díl má za mě 5* protože je to pro mou generaci klasika, na které jsem vyrůstala, ke dvojce už jsem tolik nepřilnula a nebýt vačičáků, tak by to byla velká slabota, ale tohle je skvělé hlavně nápadadem vytvořit konfrontaci našich hlavních hrdinů s dinosaury. Ale buďmě k sobě upřímní... Nejlepší postavou tohoto dílu a taky důvodem, proč je to tak skvělé a hlavně vtipné je Buck, který celý tento snímek ,,potahal" a zařídil, že téměř v každé scéně, ve které se tento trhlý lasičák oběví se výborně zasmějete. ()

rublik05

Po nepříliš povedeném druhém dílu tu máme návrat v opravdu velkém stylu. Třetí díl je přímo napěchován humorem a vtipnými hláškami. Nemohu opomenout i několik emotivních scén, které k Době ledové patří a rozhodně nejsou vůbec na škodu. Postavy jsou opět extrémně sympatické, snímek je skvěle natočený, má vytvořené nádherné efekty a prostředí. Příběh má neskutečný spád, nenudí a skvěle pobaví. Pokud bereme v potaz přísloví, že do třetice všeho dobrého, tak tady to platí obzvlášť, protože Doba ledová 3 je po jedničce určitě nejvíce povedený díl, co se do kvality týče. Zároveň však můj nejoblíbenější. 9/10. ()

Milkom

Ze subjektivního hlediska 4*, i když by si film zasloužil nejpíš 3*. Znovu jsem se dobře pobavil. A Scrat u mě znovu zvítězil a pokaždé mě rozesmál. ()

Filisthin

Graficky ne tak dobré jako PIXAR.. Nelíbilo se mi málo vykreslený vztah mezi Diegem a Mannym, kdy docházelo k docela podivným situacím a nečekaným skokům. Tvůrci očividně chtěli nacpat všechno úspěšné do dalšího dílu a pro dětského diváka to musí být legrace.. Obzvláště v 3D.. Co tomu ale sráží hvězdičky jsou občas opravdu protivné postavy (třeba ty dvě vačice nebo občas i Sid) a hlavně dialogy postav, které jsou buď tak trapně přeložené nebo hrůzostrašně napsané - směsice romantického a akčního béčka nejhrubšího zrna.. Film ve 3D pobavil, ale pouštět si ho znova asi nebudu.. ()

filip289

Po cca roku som sa rozhodol ísť opäť do kina. Nečakal som od trojky veľa, ale milo ma prekvapila. Dabing Sida v podaní Richarda Stankeho bol perfektný. Atmosféra v kine bola skvelá a deti sa dobre bavili. 90% ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016