Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Pilda17

Ano dá se říct, že v celku zajímavý film. A hláška typu ten meč vypadá jak kokot mě nejvíc rosekala. Mohu říct, že jsem se docela pobavil. I když ne nějak extra, ale v normě. Spíše takový dobrý průměr.. ()

Mi Nü-Chai

Kdo chce z vlky víti tomu narveme prdel. Na tomto snímku jsou nejvtipnější (no, možná i JEDINÉ vtipné) mizerné amatérské titulky. Daly té nudě úplně nový (a lepší) rozměr. ()

HAL

Problém Lesbian Vampire Killer není v dementnosti všeho ve filmu, ani v řemeslné neschopnosti autorů, ale v jejich naprosto nesmyslném žánrovém zaškatulkování. Už z názvu je jasné že LVK neměli být točeni jako akčně-hororová komedie, ale jako pornoparodie. Odpovídat tomuhle zaškatulkování, tak to mohla být geniální zabava jak pro osamělé večery, tak i na prochlastané kalby. Protože holky jsou tam fakt pěkné a i některé gagy mají místy náběh na zkultovnění. Bohužel, z holek ale nakonec nic vidět není a ten náběh ve skoro všech případech opravdu zůstává jen náběhem, nějakým způsobem zmršeným a pohřbeným tunou nevtipné nudy. Takhle LVK baví jen velmi sporadicky. 5/10 ()

2-Xtreme

Nádhera. Takto ma už dlho žiaden film neprekvapil. Ale pekne od začiatku. Nechápem ľudí, ktorý film prirovnávajú, alebo by chceli prirovnávať k filmu Shaun of the Dead(SotD). Lesbian Vampire Killers(LVK) nie je paródia, takže akýkoľvek argunemt "vampírske Shaun of the Dead" sa nekonalo je zbytočné. Zatiaľ čo SotD je paródia na zombie filmy, LVK je akousi poctou jemu podobným filmom. Asi jedinú spoločnú vec, ktorú oba filmy majú je vtip. Ale nie je vtip ako vtip. SotD je vtipný, pretože si robí srandu z niečo iného. LVK je vtipný, pretože si dokáže urobiť srandu sám zo seba a celú túto vážnu tému(aj k tomu sa dostanem) poňal odľahčene, ale stále neparoduje. LVK je predsa krásna ukážka a pocta filmom zo 60 rokov. Vampíry, čarodejnice, kliatby, legendy, cintoríny... majú to filmy zo spomínaného obdobia LVK si zobral čo potreboval a dokonale previedol do comedy-horroru. Je mi ľúto, ž film nemal väčší rozpočet, pretože triky a gore bolo slabé a verím, že kedy bolo viacej prachov taj rejžo by dokázal film pretiahnuť o dobrých 20min a určite aj moje hodnotenie by šlo vyššie. Takto je len "len" slušný comedy-korror, ktorý si vybral jednu zo základných hororových tém a okorenil britským humorom. PS: Vo filme je neskutočne veľa hlášok, ktoré ozaj stoja zato. 60% ()

Vančura

Vcelku obstojná parodie, pokud mohu soudit, místy jsem se skutečně dobře pobavil. Sympatické je, že si tahle konina na nic nehraje, je to prostě guilty pleasure se vším všudy - berte, nebo nechte být. Otrávený jsem naopak z nedostatku nějaké větší filmařské invence - celý film je až nepříjemně zplácán z žánrových klišé a ohraných fórů, které jsme viděli stokrát předtím. Původních nápadů je zde skutečně pomálu. Odkaz na Le Fanovu Carmillu pak snad ani raději nekomentovat, to si mohli tvůrci skutečně odpustit. Ech, když tak nad tím přemýšlím, vážně mě trápí, že naprostá většina upírských filmů, které jsem kdy viděl, jsou strašné sračky, protože v skrytu duše - puzen upřímnou afinitou k tomuto žánru - opravdově prahnu po tom vidět konečně alespoň jeden, který by byl výjimkou. Tak třeba někdy příště :-) ()

pornogrind

K tomuhle filmu mě opět dokopal Horor film. Popravdě bych si ho sám určitě nepustil. K mému překvapení to ale nebyla taková kravina jakou jsem podle názvu filmu očekával. Snímek sám sebe nebere vážně a tak je k tomu potřeba i přistupovat. Sice to není žádná extra prdel, ale k tomu abych se nenudil to stačilo. Jak už bylo řečeno ve filmu : Celý je to o meči s kokotem. ()

kingik

Jimmy a Fletch jsou dva největší "loseři" pod sluncem. Jednoho právě opustila jeho holka a druhý přišel o práci. A co jim asi tak zbude? Dát se na zabijáky lesbických upírek a jednou provždy zbavit jeden zapadákov jeho pradávné kletby. To ale netuší, že náhoda, která je zavála do kletbou stiženého "vidlákova", chtěla, aby zde potkali čtyři pohledné studentky folkloristiky a nakonec svedli tuhý boj s královnou upírů i s ostatními děvčaty, které se po dosažení 18 roku svého života mění po krvi dychtící sexy lesbo-upírky. Nějak mně tahle celkem ujetá upírská pohádka, nijak výrazně neporušující známá upírská pravidla, přišla vhod. Neřešil jsem a ani mně nepřišlo divné, proč je to právě o lesbických upírkách a očekával jsem, že mix hororu, erotiky a komedie nebude fungovat, ale ono se na to dalo dobře dívat. Ústřední herecká dvojka Paul McGann a James Corden doplněná o zajímavou MyAnnu Buring sice nehraje nijak extra, ale je dostatečně neokoukaná. A to je také plus. Největší kladné hodnocení ovšem zaslouží režisér Phil Claydon, který z nijak výrazného scénáře dokázal vyrazit víc, než by se dalo čekat, a tak nechybí nejen početné zástupy spoře oděných upírských slečen, ale dočkáme se i jejich nápaditého zabíjení, několika ujetých gagů a takřka hororově-pohádkové atmosféry i výrazné vizuální stylizace a i jedné inovace spočívající v tom, že po zabití upírky z ní tryská hustá bílá kaše. A hlavně ani trochu se to nebere vážně. A proto jsem se u toho tak dobře bavil a asi je to dáno i skromnou stopáží. ()

DJ Obelix

Neuvěřitelná kravina, která má své světlé momenty. Mnohem častěji však nad děním na obrazovce nechápavě kroutíte hlavou. Jednou stačilo... ()

Omnibus

Panic či kanec divokej, upírky nikdy nešukej!“ Trailer nalákal a já se na to těšil, jak Drákula na zatmění slunce. A ono prd. Abych použil jednu z mála vtipných hlášek, „raději bych se nechal ojet vlkodlakem,“ než tuhle prudu zhlédnout znovu. OKÉNKO KADIBUDKY: [][] Kdo může za to, že film skončil v... ? [] Střihač napitý jak houba. [] Režisér s odkrveným mozkem. [] Dva třeskutě „vtipní“ scenáristé a křečovité dialogy jak z pomocné školy pro mentálně postižené orangutany. [] Osikovým kůlem do srdce byl casting. Mathew Horne coby unylá demoverze Pattisona, protivná čůza Ex a zpovykaný James Corden, fyziognomií Samvěd Křepelka, ale momentálně zaostalej a se zastydlou pubertou. [][] Na druhou stranu, ta obrýlená švédská pichna MyAnna Buring byla opravdu šik a vidět ji Dempsey, z fleku by ji vyměnil za Makepeaceovou. Hvězda pro ni, druhou za povedený prolog. Škoda dobrého námětu. Chci remake! Ideálně s dvojicí Pegg a Frost v režii Edgara Wrighta. ()

hladass

Pro mne opravdu naprosté zklamání... Čekal jsem nářez ve stylu Shaun of the Dead a dostal jsem absolutně nevtipnou rádoby hororovou komedii... Myslím, že je hodně smutný příběh, když na komedii je nevtipnější její název... Už nikdy víc... ()

Kudly4

Čekal jsem krvavou zábavu a ono místo krve jsou tu litry spermatu (zábavný to nečekaně je). Hlavní duo bylo v pohodě, má to dost vtipných scén (Dildův meč mě dostal) a pěkný prciny. Jinak průměrná anglická fantasy blbůstka, na jedno zhlédnutí ale fájn, nenudil jsem se. ()

swamp

Je to průměr jako prase (to myslím dobře:), ale od britské komedie jsem čekal něco více černohumorného. Toho se nám ovšem dostává jen poskrovnu. Kdyby režisér Philip Claydon trochu povolil uzdu a zvýšil rating (rozuměj: přidal trochu erotiky), čímž by aspoň trochu více naplnil obsah názvu (rozuměj slovo 'lesbian'), určitě by se tato 'hororová komedie' v mém žebříčku dostala na vysněné 3*. :P ()

Bachy

Velký potenciál na parádní jízdu by to mělo. Souhlasím s uživatelem J*A*S*M - mohla to být slušná britská suchá komedie, mohl to být jeden velký masakr zombíků. No a je to praštěná ujetina s pár vtipy. Na druhou stranu výmaz mozku je to spolehlivý a sexy monstra ze záhrobí jsou opravdu sexy. Vizuální podívaná:) ()

iamek

Neuvěřitelně ujetá komediální zombie uchylárna. Téma zajímavé a mé oblíbené, protože snímky jako Mrtvý sníh či Zombieland mám hodně rád jenže tady mi scházela pořádná dávka humoru. Čemu jsem se jen zasmál byl snad jen meč na konci filmů. Slabé 3*. ()

SeBig odpad!

A já natočim film buzerant direktor killer... hlavní aktér Phil Klejdon a jeho spolubuzerantský rádoby scénáristi Stevrt Vilijems a debil Hapfíld, co si mysleli že jsou straaašne vtipný a že tenhle film bude uplně stejně libovej jako Šon of d ded.. no já vas zklamu kreténi.. skutek utek a nechápu jak tohle mohli jako vydat do éteru.. ja mít stim filmem něco společnýho POHŘBIM SE ZAŽIVA. ()

korbitch22

:-DDDDDDD!!!ač se mi moc nechce,musim uznat že jsem se příšerně řechtal.parta lidí se sešla,pozbírala pár peněz,vyhulila značné množství marihuany a natočila improvizační kulervoucí řachandu.dialogy jsou tak reálný,že mám pocit,jako bych v tom hrál já,se svym nejlepším kámošem,nebo s bratrem.perfektně vygradovaný situace,vyřešený totálním flinkem a neskutečným flegmouštvím.mrtě narvanejch nápadu hned v první půli,trochu škodí té druhé,protože film ke konci trošku ztrácí dech,ale to nemění nic na tom,že se jedná o skvělou komedii-parodii,se spousto nádherných micinek:-)z pohledu věčně zhuleného nadržence,musim říct super:-DDDD ()

honajz

Britských parodií není nikdy dost. Ačkoliv mohou v lecčems zklamat, jako třeba tahleta, alespoň pobaví na určité úrovni.   Zabijákům lesbických upírek chybí hodně, ale smysl pro legraci rozhodně ne. Sice to není řachanda až na půdu, spíše se člověk usmívá pod fousy, ale ocení i parodické a sebeparodické prvky. Pravda, v určitých chvílích je film k neukoukání a i přes nízkou stopáž natahovaný. Avšak celkový dojem je nakonec spíše příjemně pozitivní, překvapivě.  Filmu chybí větší rozpočet, lepší triky a efekty, dekorace, kostýmy, pár kudrlinek ve scénáři, a koneckonců i více nahoty, když už jde o lesbické upírky. Některé herecké výkony zaslouží pár kopanců. Na druhou stranu - ono jde o parodii na nízkorozpočtové céčkové horory počátku 70. let. a ty rovněž neoplývaly nějakou genialitou a úžasnými kulisami. Takže je otázka, nakolik jde o úmysl, a nakolik se skutečně děrami ve scénáři a produkci proháněl vítr. Příběh zde vlastně nehraje roli, ale budiž. Dva kluci, lůzři, kteří nemají prachy, ale po kapsách hodně nevyužitých šprcek, v zoufalství vyrazí na výlet kde potkají čtyři nádherné a sakra dobře rostlé holky, pravděpodobně Němky, a společně sdílejí podivnou chatu. Jenže kolem pobíhají lesbické upírky, na vesničce leží kletba, chlapi v hospodě jsou laxní, jen místní farář se snaží nějak bojovat (neb má dceru), a to ještě nikdo netuší, že jeden z lůzrů je poslední potomek rytíře křižáka, který sejmul šéfku lesbických upírek pár set let tomu.  Zábava, jak říkám, je to nenáročná, někdy nudná, jindy vtipná i veselá, ale celkově nemám pocit ztraceného času a osobně jsem se bavil.  Disk nic moc - načne jej protipirát a dvě upoutávky plus dvě jiné najdeme v hlavním menu, jinak nic extra, o čem by se dalo psát. Podtitulky u filmu až na dvě pravopisné chyby na solidní úrovni. ()