Tonis

Povedal by som, že film sa snažil čerpať z úspechu prvého dielu, ale vôbec mu to nevyšlo a akékoľvek pokusy a snaha získať celkový dobrý dojem z akcie, napätia a humoru zlyhali na plnej čiare. Je tu síce zopár až prehnaných akčných scén, ale nejako ma to neoslovilo. Jason Statham je síce výborný herec, ale scenár to pokazil. ()

maromark

Jednička mě opravdu bavila. Dvojka je totální a zběsilej úlet. Až má člověk podezření, že tohle filmaři buď nemysleli vážně, nebo film točili pod notnou dávkou něčeho. Ke konci už jsem opravdu nevěděl, jestli se mám smát, brečet nebo se připravit na epileptický záchvat, který tenhle filmek může lehce vyvolat. Dávám jednu hvězdu za prvních pár minut, kdy jsem ještě věřil. ()

BigLoser

Jednotka byla šílená, ale dvojka je totální akčně-over the top-komediální brutus nářez, kterej si nic jinýho než odpad nezaslouží... Ovšem, pokud nejste filmový puritán, tak si to fuckování, sex na veřejnosti, šílené dobíjení, hlášky doktora, kterej přišel o licenci, když po*ral plastiku v*gíny své sestry ve sklepe naplnou užijete. Navíc u Cranku nemám problém s digitální kamerou, tak jako u jiných filmu, tomuhle filmu to proste sluší. Elektrizující 4*. ()

mitles

No tak toto bola za blbosť. Jednotka bola sto krát lepšia. Dávam dve hviezdičky len za nápad a pár vtipných scén. Určite sa z toho dalo urobiť aj niečo viac. ()

rixard79

Ještě rychlejší, ještě šílenější a ještě trapnější než jednička. Téměř videoklipové scény se tu střídají s naprosto trapnejma výjevama alá American pie. Nebejt toho dal bych i 3* ()

lukas.tomasik odpad!

Asi najdebilnejsi akcny film aky som kedy videl. Nieco tak absrudne mozu natocit iba tak mlady, neskuseny a hlavne americki reziseri. Totalna kravina. Keby sa jednalo o akcne Sci-Fi tak este prizmurym oko. Ale v kvalitnom akcnom filme clovek len tak nevidi aby sa niekto, komu vyberaju srdce z tela dokazal na to pozerat...este som cakal ze tym doktorom povie nieco. Ale mal zalepene usta tak asi preto robil len hmmm. Najprv som videl tuto dvojku, ale po skusenosti viem, ze jednotku si radsej nikdy v zivote nepozriem. ()

pelewi

Zastav a neprežiješ? Cha! Smejem sa! V prípade dvojky platí pravý opak- Zastav a prežiješ. Tvorcovia už nevedeli ako nadviazať na jednotku tak to prekrútili zoškrábnutím lopatou z cesty a rozpredaním na orgány v nejakom sklade, kde sa po pol roku nečakane zobudí z kómy, stále v cviku vraždiť a neohrozene brázdiť celým Los Angeles. Film má v sebe veľa prekrúcačiek, nejasností a imbecility... Slabých 40% ()

Kvetinka7 odpad!

Nevim co me to napadlo si to pustit ale byl to vazne omyl a to se divim ze jsem u toho vydrzela asi 20min. Desna blbost. ()

Petrval

Nesmyslnej film složenej z násilí a sexu, to vše už v mnohem menší míře bylo už v jedničce. Teď to akorát vygradovalo do úplné imbecility. Videoherní koncept a Statham je snad jediná věc která mně odradila dát filmu odpad! Tomuto filmu dávám 0,5* ()

Stingray

To bylo teda přestřelený!! A poslední záběr s tou osmdesátkovou vypalovačkou mě uplně uzemnil! Jeden z nejvíc WTF filmů!! ()

ogy86

No, jestliže byla jednička přehnaná, tak nevím, co v tomto směru říci o dvojce. Jasně, akce střídá akci, člověk se v tomto směru fakt nenudí, ale přeci jen... Akční jízda bez nějaké myšlenky a pořádného scénáře. Ale za určité nálady, například když v sobotu večer hostíte partu přátel, je to stravitelné. ()

Awesomer

Celej film má solidní tempo, Statham je sympaťák, nechybí několik zářezovejch hlášek a je to prostě jedna velká jízda. ()

Romanoff

Pokračování vcelku slušné jedničky se zcela vymklo kontrole tvůrců. Už po prvních 20 minutách jsem film otráveně vypnul, protože mě z něj boleli nejen oči, ale i u srdce. A to z pomyšlení na to, že ještě pořád někdo může točit takovýhle výplachy mozků a servírovat to hrdě diváckému obecenstvu. Akční filmy mám rád, ale tohle dílko nemělo vůbec žádnou úroveň. To snad ani nejde zařadit do kategorie B filmů, ale spíše někam mnohem níže. Třeba pod písmeno Ž, jako žumpa? ()

azazem11

Po skvělé jedničce příšel tenhle hnus. Mám rád Stathama ale tohle se prostě nepovedlo. Po první akční jízdě je tu spíš komedie, která je trapná, a nějáké sci-fi v podobě hlavy v nádrži. Popravně jsem ten film málem nedokoukal. Pro mě osobně je to zklamání. ()

REMUS_3

Vizualny videoherný štýl výborný, zbesilá kamera, šitný príbeh, krásna Amy, nasraný Jason, smiešne postavičky okolo nich. Takže pohodlne sa usadte a užite si horšie pokračovanie výborného Crenka. ()

mad.dog

No, nevím, co si mám o tom myslet. Akce je hodně, Statham je drsňák a Amy Smart je sexy. Tím plusy končí. Stathamovi hlášky jsou trapný; když nejsou záběry na krev, tak na rozkrok nebo jinej otvor (jako na příklad brokovnice s vazelínou) to je jen nechutný. Kdyby se film zaměřil na akci bez nechutností a trapnosti, moje hodnocení by bylo vyšší. Škoda. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily