V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

mseet

Můj oblíbenec Jude Law nezklamal, dokáže zahrát mnoho poloh. Ovšem herecky ho asi tentokrát překonal Forest Whitaker. To byla vůbec povedená dvojice. Závěrečný dějový kotrmelec mě trochu vytrhl z mírného útlumu, do něhož mě tato slušná, ale nijak převratná sci-fi chvílemi dostávala. ()

FincherD.

Morální poučení? Kupovat orgány na dluh se nevyplácí, když totiž neplatíte včas, Repo Men je zabaví! Ale to už víme z dob filmu Repo:Genetická opera:) Jenže tady není prostor pro nějaký muzikálový zpěv či tanec, drsný Jude Law totiž nechává tančit pouze svůj nůž a zpívat svoje bouchačky, aby se v závěru našlo sólo i pro pilku. Škoda jen té pointové závěrečné tečky - nemusela přijít. ()

wray

v podstate prijemne. vraj remake, ale original som nevidel tak nemozem porovnavat, dokonca mi to teda prislo ze "cosi nove". herecky uplne vporiadku na akcny film, lahky cyberpunk, fajn akcia, hudba potesi, zaver tiez "iny" - mne sa to vlastne pacilo tak ako je :) ()

SelfishMan

Zase ta obehraná písnička ( jak největší hity Káje Gotta) o frajerovi specialistovi nejlepším z nejlepších, nejdřív věrně sloužícím utlačovatelskému režimu, který ale dojde k osvícení, či prozření (jak kdo chce) a celou tu fašistickou organizaci sám složí. Taková vize jako přes kopírák například k Equilibriu, zasazená jen do lehce odlišného prostředí (místo potlačovaných emocí a perzekuce těch co se odmítají podvolit, umělé orgány na leasing a perzekuce těch po splatnosti). Aby ho Sapochnik aspoň trošku odlišil tak přidal poslední zhruba 2 minuty, takže vy co máte rádi happyendig tak je asi přeskočte. Kdyby to byl první film svojeho druhu, tak bych byl s hodnocením určitě úplně někde jinde, ale protože jsem nedávo třeba zrovna to Equilibrium viděl a bylo lepší, tak dávám kolik dávám. Jude Law byl super, statečně vytrhával umělé orgány a hrabal se ve vnitřnostech jako by nic. Nicméně 45% ()

Ghostcz

Pro mě velké překvápko :) Jednoznačně super, kdy celý filmek pěkně odsypává, děj nenudí a závěr, ten je prostě na jedničku. Ten konec byl opravdu nečekaný :) A hudba byla opravdu ušitá na míru některým krvavým scénkám :) :) Oba palce hore! :P ()

Ondrew

Vcelku drsny pohlad na zivot v buducnosti, kedy vas akykolvek ludsky organ vyjde sakra draho. Film ma skvelu atmosferu a rovnako dobrych hercov, ktori zo seba dostali maximum. A zaverecna tretina tomu celemu nasadila korunu. Pre mna je to za 80%. ()

Paranoir

Ach jaj. v tomto filme to tvorcovia akosi nedomysleli. Zaciatok filmu ma vcelku strhujuci dej, ale postupne to bohuzial velmi stagnuje. Co sa tyka zaveru filmu neviem ci mi to viac pripominalo klise vykradaciek bojovych filmov alebo rozumpozastavujuci krvavy koniec typu celu ta rozparam..Okrem toho mi ako herec Jude Law vobec do tejto role nesadol, mam prejdeny skoro kazdy jeden film v ktorom hral a rola drsneho na kratko ostrihaneho zabijaka ktory sa neskor prebudi zo zivota ktory viedol (lebo musi ) mu podla mna vobec nesadla. Tema filmu bola velmi originalna, ale urcite som cakala od tohto filmu viac, nie len fajn zaciatok a potom cakat kedy tam nastane ta akcia, zapletka, rozuzlenie az do konca, ktory ma aspon trochu nadchol.. ()

alfonzik

Začiatok bol dobrý a postupne ma dokonale upútal,potom však celý dej prešiel do tuctového akčného deja s tuctovým vyvrcholením.Takže ma dobre načatý film sklamal. ()

zodiak217 odpad!

Tento film patrí rozhodne k tým najhorším, najodpornejším a najbizarnejším aké som vo svojom živote videl. Všetko bolo na ňom zlé od výberu hercov, spracovania, výberu hudby, jednotlivých scén až po to najpodstatnejšie námet. Bolo mi z toho tak zle, že tento film by som premietal ako týranie pre ľudí, ktorým sa hnusí tak ako mne. Musel som ho pozerať v škole na hodine a hľadať tam posolstvo a morálne dilemy s pokrokom vedy a techniky, no je to pri tak brutálne - bizarnom filme, priam nepodstatná vec. To je nielenže odpad, ale aj stoka filmov. Nechápem prečo niečo takéto vôbec vyprodukovali. Spracovanie bolo úplne nechutne - nevkusné. Už nikdy tento film nebudem dobrovoľne pozerať a to je jediná útecha, ktorá ma hreje pri filmovom srdci! ()

nightstalker

Nekompromisní nával adrenalinu...příběh o líchvářských praktikách budoucích korporací obsahuje vše co má mít a úžasný Jude Law v roli exceluje...co víc si přát. ()

ZeeZee

Určite sa mi to nepáčilo tak, ako som si myslela že sa mi to bude páčiť:D sci-fi je môj žáner, ale v tomto prípade ide skorej o taký slabý výcuc všetkého čo som už videla...chvíľami som sa dosť nudila.. ()

imaginer21

Patřím k těm, kteří se s koncem nějak nemůžou smířit. Repo men by byla fantasktní akční jednohubka v polotarantinovském hávu, nebýt toho hrubě nastrčeného dovětku. Je to přesně ten typ dovětku, u kterého si člověk říká, že na co vůbec mělo smysl celé to divadlo předtím shlížet (a jakože občas to za to stálo). Law je neskutečný charizmoun, když na to příjde. Whitaker balancuje, u čehož je nejisté, zda schválně dle scénáře, nebo prostě ztrácí formu jako herec. Dějově jsme trošičku u Equilibria, ale tam se tíha všeho temna člověku vryla pod kůži a divák v závěru dostal to, co fakt chtěl. Tady ho to nadšení u závěrečných titulků hodně rozmrzelo. Ach jo. ()

MartinReno

Poriadne nadupané napatím,avšak obscénne nechutné a tutovo nereálne.Hlavne tá finálna scéna,keď sa zalúbené holubičky navzájom operovali popri francuzákoch :) ()

Tomster

Repo Men je dobrý film, dlouho jsem nevěděl, zda je to u mě na tři nebo na čtyři, no nakonec dávám tu lepší možnost, protože tenhle film si to skutečně zaslouží. Taková kyberpunková budoucnost je určitě zajímavé téma, příběh má spád, akce je dobrá (chvílemi na můj vkus trochu přehnaná, ale vcelku dobrá), fajn herci i nečekaný závěr ()

da_silva

Poctivá zábava pro celou rodinu :) Nesmí se to brát ani za mák vážně (byť to varování před rozrůstající se mocí korporací má recht), ale ani na chvíli jsem se u týhle krvavý, místy až jateční sci-fi nenudil a o to je to jediné, o co u tohohle typu filmu jde, takže Repo Men obstáli. Lieva Schreibera žeru zase o něco víc. Dokonce se tam asi na 40 sekund objeví i Leguizamo, no co víc chtít. (Snad jen aby tam ten Leguizamo byl dýl). Miguel Sapochnik by měl dostat prachy na další film. ()

Devilskitten

Nejsem fanouškem takovýchto filmů, ale musím uznat, že snímek je to povedený, nepostrádá akčnost, zajímavý děj ani pořádnou zápletku. Jude Law jako novodobý Jack rozparovač, coby exekutor Unie, mě dosti překvapil a musím říct, že vůbec ne špatně a spolu s Forestem Whitakerem tvoří pozoruhodnou dvojici. V celku se na film nedívalo špatně, děj si mne získal, sledovala jsem ho pozorně až do překvapujícího konce. I když jsem z filmu nebyla úplně odvařená, tak kvalitní jistě je. ()

joseee

Tychto kyberpunkovych sci-fi moc nie je, slabsia kvalita efektov by mi az tak nevadila ako hlupy pribeh. A to je prave tento pripad. ()

Goumen

Ke konci jsem si začal říkat, že už je to moc přehnaný (hlavně milostná scéna se scanováním orgánů přímo v těle mi přišla až moc ujetá), ale v posledních minutách se ukázalo, že je všechno dost jinak a fakt mě to dostalo. Opravdu výborný a promyšlený thriller. Často mi moc neseděla hudba k některým scénám ale to byl, předpokládám, umělecký záměr ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)