Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

onden85 odpad!

Nenacházím slov a chybí mi dokonalá znalost vulgarit, ale pokusím se: Nejhorší zasraná píčovina, svinstvo na entou a sesrat horor a debilní komedii je vrchol čuráctví! Zdar. ()

Indominus odpad!

Asi nejhorší rádoby horor co jsem viděl... Ani vtipné ani horor (tyto dva žánry spolu fungují jen velmi výjimečně), zkrátka paskvil. ()

Brigitte

Tak já tedy nevím. Měl to být horor nebo parodie? Občas dobrá lekačka, ale na druhou stranu bohužel až moc trapných či nechutných scén. Ten mluvící kozel a tancující démon?? Těšila jsem se na horor a jsem zklamaná. Místo, abych se bála, tak jsem spíš kroutila nechápavě hlavou. Konec je dobrý, i když předvídatelný. ()

Archvile

Fakt som sa tešil na ďalší horor Sama Raimiho. Veď kto by si nepamätal Lesného ducha,že ? No ale tento krát som sa prerátal. Tento film ma teda absolútne nebavil. Žiadne napätie, žiadna atmosféra a pointu postavy vyblabotali už na začiatku. Výmenu obálok avizoval môj 14 ročný synovec hneď ako si všimol podobnosť mince a gombíku teda asi v 1/3 filmu. ()

Syselmaster

Ach, blijící babička. Tak děsivý horor jsem ještě nezažil. Opravdu mám husí kůži z toho, že by mě někdy mohla přepadnout babička, co na betonovém parkovišti kdovíjak a kdovíodkud vezme cihlu, dostane se do auta a začne mi bezzubě žužlat bradu! Nebo co hůř, spadne na mě a pozvrací mě. Přidejme k tomu mluvícího kozlíka Šikulu a v neposlední řadě největšího padoucha v celém filmu - zabijácký poletující KAPESNÍK!!!. Co jsem to viděl :-( Název filmu aspoň odpovídá realitě. Tento film je opravdu peklo ..... ()

bratr_jezek

Celkem sympatická a pohledná hlavní hrdinka poslechne svého arogantního šéfa a odmítne pomoci staré babce. Bohužel se z ní vyklube čarodějnice. Čeká nás hororová příjemná podívaná, kde naštěstí hlavní hrdinka jen nekňučí v koutě, ale rozhodne se s kletbou bojovat. Za její snahu palec nahoru a zaslouženou čtvrtou hvězdu. ()

Kaylar

Splnila se všechna má očekávání, která jsem od filmu mého oblíbeného režiséra měla - skvělá zápletka, spousta povedených efektů, několik "lekaček" a celkově výtečná hororová atmosféra, kterou Sam Raimi dovede vytvořit. Musím říct, že hlavní hrdinku jsem opravdu litovala - přece jen se do takové ošklivé šlamastyky dostala vcelku nevinně. Nechtěla bych během pouhých tří dnů zažít tolik nepříjemných situací jako ona. Konec filmu - vynikající! Jelikož nejsem nijak předvídavý divák, závěrečné rozuzlení pro mě bylo hodně, hodně překvapující... ()

TeoDorMax

Horor = bojím sa. Komédia = smejem sa. Tento film nebol strašidelný, ale zároveň sa tváril, že to nie je ani komédia. Tak aký bol teda zámer režiséra ? Medzi obrovské negatíva patria vizuálne efekty. Je na nich strašne viditeľná umelosť (napr. lietajúci obrúsok), proste žiadna sláva. Mne osobne vadilo, že sa film celý čas nevedel rozhodnúť, či má byť vtipný, alebo strašidelný. Niekomu to možno nevadí, ale mne áno. V konečnom dôsledku totiž nebol ani jedno, ani druhé. Pozitívom bol príbeh. Ten film trochu zachraňuje. Začína to dobre, temná kliatba, hra tieňov atď... ale potom to naberie veľmi zlý spád a koniec je už úplná hlúposť. Medzi top trápne momenty patrí určite hovoriaca koza. Ako nehnevajte sa na mňa, ale to už je vrchol stupidity. Jedna hviezdička za príbeh a druhá za hovoriacu kozu. ()

Dalajlada

Nejdřív se to tvářilo jako horror a mělo to takovou pěknou temnou atmosféru a zde pár opravdu nechutných okamžiků, které jen podporovaly atmosféru. A pak es to začalo tak nějak lehce stávat komediálním a závěr se až tak moc nepovedl, ikdyž skončil tak, jak jsem si myslel. No, nebylo to vůbec špatné a za vidění to opravdu stojí. ()

dchvalda

Tak tohle se opravdu nedá. Kompilace laciných lekaček a nechutných scén s hroznými efekty. Film jsem dvakrát vypnul. Ale zajímalo mě zda to bude tak hloupé do konce. Jediná pozitivní věc na celém filmu je hudba. ()

BStone

Raimiho spanilá jízda napříč žánrem, který ovládá nejlépe. Proti Lamii záchrana není, ale Alison Lohman pro to udělá absolutně všechno možné i nemožné. Skvělý nářez naprosto v Raimiho stylu! 90% ()

Krychlicka1

No nevím ale Raimiho přemrštěný styl mi moc nesedl, protože to vždy zkazilo tu horrovou atmosféru a chudák Alison někdo neustále blil na hlavu, takže si natáčení musela vyloženě užívat. Jinak hlavní záporačka celkem strašidelná a děj taky celkem smysluplný a originální. No jen si úplně nedokážu představit že bych chtěl po někom laskavost a když mi nevyhoví tak to pošlu do pekel. 60% ()

PMU

Velmi slušné. Pár dobrých lekaček. Skvělá hudba a zvuky. I když herecké obsazení mohlo být zajímavější. ()

andy60

Film je důkazem toho, že i horor může oplývat humorem. Mně dokonce ty odlehčené pasáže bavily víc, než ty strašidelné. Zabodovaly ty souboje s babiznou a samozřejmě závěr. ()

enforcer odpad!

Je to už hodně dlouho, co jsem to viděl. Ale vždycky když si na tenhle sranec vzpomenu, tak se musim smát. :D Chvílema to spíš působilo jako parodie ve stylu Scary Movie. ()

TylerD.

Velká škoda, že většina duchařských scén je spíš přehnaně afektovaná a jen několik (např. ta poslední nebo závěrečné vymítání v tom úžasném domě) má grády. Herci jsou povětšinou dobří, hudba dobrá ale když se několikrát chytám za hlavu s pomyslným "proč?", nemůže to být za víc než 60. Jo a ještě uberu 5 za ty nechutnosti s tou stařenou. Nechápu, proč dnes tvůrci neustále spojují krváky a nechutnosti s pojmem horor. O tom to není! ()

leafroller

Jednoduchá zápletka i příběh, založené na srandovních nechutnostech, dobře načasovaném napětí a lekačkách. Hrdinka je navíc roštěnka, takže když už to zrovna nefrčí, můžete v klidu slintat. Právě otevřená parodie, v níž se sice občas leknete, ale každý takový okamžik zasmějete dostatečnou dávkou prči, dělá z tohoto filmu tu správnou oddychovku. I když se tváří hrůzostrašně a kdykoli se objeví baba, modlíte se, abyste nikdy nebyli staří. Dobrých hororů je málo, stejně jako je poslední dobou málo čehokoli dobrého. Tenhle k nim ale patří. ()

jirikzaboj

Škoda úvodní vlažné a unavené hodinky. Zhruba někde za polovinou to začne mít opravdu Raimiovské grády a nepřestane to šlapat až do konce. Některé scény si budu pamatovat navždy, ale do mých oblíbených hororů od tohoto tvůrce ten film nezařadím. Měnil bych spoustu věcí. Od herců, build upu a hlavně bych ubral i na digitálu, který těmto special horrovkám prostě nesluší. Za zhlédnutí to stojí, ale neklape to úplně dobře. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)