Držitel nominace na Oscara Will Smith ztvárňuje hlavní roli Bena Thomase, muže, který se ocitl na křižovatce a hledá způsob, jak ulevit svému svědomí. Zjistí, že má moc změnit život sedmi cizích osob, které si zaslouží druhou šanci. Když se však do jedné z nich zamiluje, musí se rozhodnut, zda má odhalit své tajemství – i kdyby to znamenalo vzdát se nadobro svého plánu. Snímek Sedm životů od tvůrců filmu Štěstí na dosah je podmanivým tajemstvím plným emocí, okořeněným láskyplným milostným příběhem a smutným, ale inspirativním koncem. (HBO Europe)

AdiegoA

Sice se tu hraje snad až příliš na efekt, ale Muccino má dobré obrazové cítění a emoce zvládá podat dostatečně umírněně. Will navíc opět dokazuje, jak kvalitním hercem ve skutečnosti je. ()

Lichty

Smith s Muccinem to dlouho hrají na dobrou notu, ale ta zápletka je svojí věrohodností natolik děravá a téměř nemožná, že veškerou snahu hází do kopru. Navíc se tvůrci ke své škodě zabývají hlavně dějovou linií Smith-Dawson a do ústraní jdou zajímavější role Woodyho Harrelsona či Barryho Peppera. Natočené i zahrané kvalitně, avšak tenhle druh naivity já prostě neberu. ()

mimozakon

Vynikajúci Will opäť v akcii. Ale skôr ako o akciu ide o dojemný príbeh muža, ktorý sa snaží o to aby jeho život, resp smrť mala zmysel. ()

Alojs

Přímočaré a samoúčelné až hanba.... Což ovšem nic nemění na tom, že mě tento snímek festovně vyždímal. Příjemně civilní Smith. ()

aik

Rád bych tomuhle snímku dal víc, ale bohužel vážně nemůžu. Po formální stránce není moc co vytknout, Smith je tradičně dobrý a vše se hraje tak nějak na jistotu. Na druhou stranu se právě s tou jistotou snoubí i můj největší problém, neboť již po chvíli jde přesně odhadnout většina děje a tak nějak mě Sedm životů nedokázalo žádnou scénou víc zaujmout či vtáhnout. Navíc částečným vroubkem je u mě i hudba, která jenom potvrzuje příliš evidentní tah na branku. (většina nejlepších melodií je přebrána z jiných filmů třeba "Legenda o 1900" a excluzivní Morricone). ()

_Ccooffee_

Sedm zivotu je film ktery spada do kategorie - videt pouze v jednom zivote a staci jedenkrat. Citovy kyc ktery neurazi a nenastve, ale ani nic noveho neprinese. Pri odchodu z kina jsem premyslel co jsem to vlastne videl - zadnou velkou scenu ve mne nezanechal - snad krome nalozeni se do vany s jedovatou chobotnickou... ()

JamesLeon

Tak zaprvé mě zaujala myšlenka tohoto filmu, čímž si mě okamžitě dokázal vtáhnout do děje. Pak tu je můj oblíbenec Will Smith, který opět skvěle zahrál další dramatickou roli. Ovšem zdárně mu sekunduje Rosario Dawson. A nesmím zapomenout ani na zpestření v podobě postavy slepého pianisty, alias Woody Harrelsona.. Rád se někdy nechám filmem dojmout a tomuto se to dařilo skoro po celou jeho stopáž. No, někdy bylo toho sentimentu možná až příliš. Nicméně konec byl opravdu mrazivě dojemný. ()

playboy_05

Velké očekávání proměněné ve dvouhodinovou porci kvalitní nudy...po citové stránce solidní, ale dějově to nenadchne ()

TSZ

Sedm pounds se skládá z různých fragmentů života hlavního hrdiny (Will Smith) které jednak vidíme nechronologicky roztříštěné a navíc jsou rozprostřeny v poměrně širokém časovém úseku.Z toho všeho vyplývá, že snímek působí velmi nepřehledně a zejména první hodinu (z celkových dvou) nebude divák příliš chápat,co se zrovna děje.Díky tomu bych asi doporučil každému, aby si alespoň základní dějovou linku zjistil dopředu (třeba z traileru nebo z recenzí na netu) a dejte na mě: určitě to výrazně ulehčí sledování a ochuzeni myslím o nic nebudete.Sedm životů je určitě dobrý film, i když skeptici mohou jistě namítnout že se jedná "jen" o hru na city, které však chybí silnější pouto mezi divákem a tím, co se odehrává na plátně - film vás zkrátka nechytne za srdce tolik, kolik by mohl a nakolik má potenciál.Bez diskuse největším kladem je rozhodně herecký výkon Willa Smithe - jen potvrzuje, že je v současnosti jedním z nejtalentovanějších hollywoodských herců, a že je schopen zahrát jak role akčního hrdiny v letních blockbusterech, tak i náročnější, psychichologické postavy. ()

prochy10

celej film je takovej nějakej nudnej, navíc už od prvních minut jsem netušil kdo to je a co chce, až posledních 20 minut se odehrává to, co se očekává....určitě jsem čekal víc. W. Smith je sice borec, ale tady ani nemohl naplno předvést to, co umí. ()

DjMetal

neviem ako niekto moze tento film hodnotit tak biedne. Je to naozaj velmi dokonale a koniec velmi smutny. Zarucujem , ze sa vam Will Smith v tomto filme bude pacit tak ako cely dej. ()

BaronX

Skvělý nápad, leč poněkud horší zpracování. Chaos, který vládl první hodinu filmu je naprosto neomluvitelný. Naštěstí druhá polovina už byla o moc lepší, dokonce tak, že mě přibyla hluboko do křesla, možná i nějaká ta slzička ukápla, při úžasném finále filmu. Líbí se mi, že film Muccino nezkazil nějakým stupidním sladkým happyendem, tohle crazy - brutal - vyvrcholení s medusou v hlavní roli. Ech, tak tohle se moc povedlo. Škoda toho začátku, mohlo to být na plný počet. ()

stiewe

Will Smith ve svých několika posledních rolích přesvědčuje veřejnoust, že se z něho stal opravdový pan herec. Jako ničitel i zachránce 7 životů je okouzlující. Nebejt zbytečné délky filmu a obrovského náporu na vaše city mohl tento film dosáhnout mnohem výš. ()

Crazynka

Hodně příjemný filmový počin. Ač Willa Smithe mám zakódovaného spíše jako muže v černém, v tomto filmu mě hodně překvapil. Ve filmu byly emoce, byl pro mě opravdovým zážitkem a absolutně mi ani nevadila délka 123 minut. Závěr a pointa byly dokonalé, hodně dlouho jsem o filmu a taky o životě přemýšlela.... ()

touchud

Dvě hodiny jsem nevěděl, o co jde ... A pak mě to dojalo :). Přesto, něco tomuhle filmu chybělo a já nevím, co. Třeba mi to časem dojde. ()

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi