Nastala chyba při přehrávání videa.
 • koci
  *****

  Může se zdát, že Venture Bros. je krapet zmatečný seriál, někomu třeba bude připadat nevyladěný, ve skutečnosti jde však o jedno z nejoriginálnějších psaní na scéně animáků, které se každou epizodou obrušuje a ve čtvrté sérii už jenom září a okouzluje... Autoři Doc Hammer a Jackson Publick (Christopher McCulloch) jsou sehraní jako málokdo, svkěle vás pobaví např. v audiokomentářích k jednotlivým epizodám. The Venture Bros. nevídaně dekonstruují mnohé žánry (hrdinský, dobrodružný, akční, komixový...) a také strukturu dramatu nebo výstavbu jednotlivých scén. Brilantně kombinují fantaskní animovaný svět s realismem tuposti našeho světa. Hlavním tématem jejich seriálu je NEÚSPĚCH, který připravuje živnou půdou vělké části vtipů. A další ctností výtečných scénářů je nulová tolerance pro status quo, postavy umírají a nové přicházejí, příběhové linie se stále vyvíjejí svým vlastním tempem... Go Team Venture!(22.2.2013)

 • kostej_
  *****

  Neuvěřitelná dobrodružství rodinky jednoho šíleného vědce, jako vystřižená z amerických animáků šedesátých let, doplněná o superčerný "jen tak mimochodem" humor. Go team Venture!(3.10.2009)

 • T2

  __The Venture Bros.: 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,157,342 //počet predaných kusov 46,667║ __The Venture Bros.: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,341,492 //počet predaných kusov 101,804║ __The Venture Bros.: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,100,142 //počet predaných kusov 110,592 (18.1.2011)

 • - Rodiny Venture a Orpheu žijí v ulici 1297 Venture Compound West. (Karlsberger)

 • - Některé postavy jsou inspirované seriálem Johny Quest(od r. 1964) . (Karlsberger)

 • - Celé jméno Hanka Venture je Henry Allen Venture. (Karlsberger)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace