poster

Tisíc slov

 • USA

  A Thousand Words

 • Slovensko

  Tisíc slov

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Likan7
  **

  Klasický komediální béčko o tom, jak bastard musí skrze komediální eskapády dojít sebeuvědomění a změnit se. Jako vždy je nejlepší prostřední část, kdy Eddie jede na 100%, jenže poslední půl hodina je už klasický drama a začne se řešit láska, rodina a víra a celý to jde neskutečně do kopru. I když má film krátkou stopáž, tak poslední půl hodna je neskutečně dlouhá a totálně nezajímavá. Má to fajn scény, sympatickýho Murphyho, který se pro tyhle role narodil, ale ve výsledku to je dost těžká nuda.(9.9.2016)

 • Oonika
  **

  Musím se přiznat, že když jsem viděla jméno Eddie Murphy, už jsem se tetelila, jak to zdrbnu za zhovadilost a vulgaritu. Ale jaké bylo mé překvapení, nic takového se nekonalo.... :-) Řekněme, že ten konec byl vcelku dojemný a asi i poučný... Jenže... Celé to bylo nudné a nudné a ještě jednou nudné.(6.2.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Poskytnout ukecanému negrovi (nic ve zlém) tisíc slov do konce života, tak by za dvě minutky bylo dokecáno a po veselém pohřbu by mohly naběhnout titulky delší, než celý snímek. Jenže Eddie Murphy tentokrát šetří slovy, což umožňuje natáhnout stopáž na hoďku a půl, ale zbavuje ho to jeho v podstatě jediné herecké zbraně, takže rukama máchající němý žvanil mne nedokázal ukecat k udělení většího počtu hvězd.(8.10.2012)

 • Torgal
  **

  Prerezané ústa Eddieho Murphyho už dávno nie sú zárukou dobrej zábavy, ale tentokrát sa aspoň neprezlieka za tlsté ženské a tak sa film dá prežiť bez ujmy na zdraví. Zábavy si človek ale neužije, ku koncu sa ale aspoň trochu darí dolovať emócie. Je to jeho najlepší film za dlhú dobu, stále je to ale jednooký medzi slepými. Aj tak ale nechápem, prečo človeka čo si postavil kariéru na guľometných dialógoch núti scenár skoro celý film držať ústa zavreté. 4/10(17.8.2014)

 • Yoda sama
  **

  Keď zoberieme v potaz Murphyho skvosty ako Norbit alebo Zamilovaného profesora, je toto ešte vysoko pozerateľné. Chyba je však v tom, že Murphy si vybudoval kariéru na svojej veľkej hube, a dať ho do filmu kde nemôže rozprávať je trošku chybný ťah. Naviac to je prezentované ako komédia, ale nezasmejete sa na ničom, nič, ani nahúlený Eddie nieje vtipné. Dostanete len stoh morálnych ponaučení o rodine. Tým pozitívom je, že sa tam neprdí, nevracia, nie sú tam sexuálne narážky, čiže je to príjemné, v niektorých momentoch možno až moc sladulinké. 4/10(18.6.2012)

 • - Jack McCall (Eddie Murphy) nosí hodinky značky Cartier Santos. (dyfur)

 • - Přestože natáčení skončilo už v roce 2008, v kinech byl snímek uveden až o 4 roky později. (KucC)

 • - Film se natáčel v Bel Air v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace