Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Dobrodružný film "Anakonda" ktorý bol natočený v roku 1997 a hlavnú úlohu v ňom stvárnila herečka Jennifer Lynn Lopez je v rámci snímkov o vraždiacích plazoch nadpriemerná záležitosť. Oficiálne pokračovanie z roku 2004 "Anakonda: Honba za krvavou orchideou" je na tom o trocha horšie. Znížil sa rozpočet, zmenil sa režisér a chýba aj sexi J.Lo. Ale i napriek tomu to bolo celkom fajn. No a v roku 2008 sa objavil diel s poradovým číslom tri - "Anakonda 3: Nová hrozba". Ten už však stojí tak najviac za jednu hviezdičku. * ()

Rodriguez odpad!

Původně jsem byl rozhodnut dát alespoň jednu hvězdičku. Ale po tom výkonu co předvedli tvůrci tohoto "superdíla" sem musel priority přehodnotit. Ty triky bych poslal do kopru, sedět v autě a nechat se prznit před plátnem, ne díky. A ty nereálné probodávání hadím ocasem? Proboha proč se tohle točí? Každopádně musím uznat, že předchozí dva díly byli luxusní! 0% ()

demented

Čože sa nám to tu urodilo? Tehotné, geneticky upravené anakondy s papuľou plnou ostrých tesákov veselo odkusujúcich hlavy mariňákov a vedcov, s bodcom namiesto chvosta, veselo hltajúce jedného človeka za druhým (bez toho aby sa ich obťažovali vyvrátiť - česť jednej výnimke), peklene rýchlo sa plaziace v lesoch jedného bližšie nešpecifikovaného štátu vo východnej európe. A ako čerešnička na torte - "hláškujúci" drsoň a lovec v jednej osobe David Hasselhoff ("Kde je krv, tam bude viac krvi") :))))))))) ()

Pitryx

Béčko nebéčko, za to gore si to nějaké kladné hodnocení zaslouží. A není ho ve filmu málo. I maskéři se vyřádili. Bohužel, digikrev v některých scénách to kazí. Samo, že jinak je to kravina jak bič. Ale v podstatě nemá hluchá místa a stále se něco děje. Za ten dějový spád také plus. Ale víc toho dohromady nedám. Ostatní triky na úrovni laciného, respektive free softu. 201310138441/8734 ()

Romeo5 odpad!

Přesyceni lacinými i kvalitními filmy, už s nepotřebou shlédnout vše co vypadá zajímavě a zajímavé je, se po spuštění Dětí Anakondy během chvilky sešla konečně má rodina a společně se výborně bavila. :) Co nejvíc zaujalo? David H. s pistolkou, mířící z okna jeepu, nejspíš hledající 20 m dlouhou anakondu :) ,jedna z členek komanda po zjištění že jí z nohy čouhá přelomená kost, pronesla do vysílačky" asi mám zlomenou nohu" :) a konečně opět David H. stopař, po nálezu krve na listech , nás konečně usadil nadobro "kde je krev- tam je hodně krve".No a šli jsme do kolen všichni :) .Jinak po cestě autem v pozadí puštěná ubíhající krajina, také nebyla k zahození. :) Moment když David říká "kryj mě" ona odpoví "dobře" a jeden moment mu míří na kostrč je taky megahustej :) Opravdu vše velice komické, groteskní a trapné :) ()

• Natáčení probíhalo současně s dalším pokračováním Anakonda 4: Cesta krve (2009). (KucC)
  • Těsně před scénou s Hammett (David Hasselhoff) v restauraci se obejvuje statický záběr na domovní průčelí. Na dveřích jsou cedule "Praha 1 - Malá Strana" a "Na Újezdě", přestože děj se má děj odehrávat kdesi v Latinské Americe. (Beawish)
  • Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. Velmi malé procento záběrů bylo natočeno v Praze. (Terva)