Když bylo Mary jedenáct, zemřela jí matka, talentovaná tanečnice, která pracovala u Dominique. Ta dívku adoptovala a vychovávala se svými dcerami Britt a Bree, i když ve skutečnosti Mary pro její dvě nafoukané dcery otročí jako kdysi legendární Popelka. Uklízí po nich, plní jejich rozkazy a za odměnu může chodit do školy. A protože její vášní je tanec, také do tanečního kroužku. A právě do této školy přestoupí slavný mladý tanečník a dětská hvězda Joey Parker, po němž šílí všechny dívky včetně Britt a Bree. Když se ve škole koná tradiční ples, Dominique ví, jak moc na něj Mary chce jít, a tak jí těsně před odchodem přikáže uklidit nejprve pokoj, v němž vše rozházela. Naštěstí se v poslední chvíli objeví kamarádka Tami s dalšími přáteli, pro které žádný nepořádek není nezvladatelný. Na maškarním plese tančí Mary v masce s neznámým mladíkem, zlé sestry jí však rozsypou pod nohy kuličky, po nichž uklouzne a upadne. Díky tomu však zjistí, že jejím tanečníkem byl Joey. Když začne odbíjet půlnoc, dívka uteče, aby byla doma dřív, než macecha zjistí, že neuposlechla zákazu. Ve spěchu však ztratí mp3 přehrávač a Joey, který se do své tanečnice zamiloval, se ji s jeho pomocí pokusí najít. (TV Nova)

kajas

Asi už stárnu, protože nějak nemůžu najít pozitiva, snad jenom Selena působila docela sympatickým dojmem... ()

vesper001

A zase jedna teen-trapnost. S Popelkou i Princem cvičí hudba a hormony, a i to první chvílemi balancuje na hranici únosnosti. Výrazové prostředky Seleny Gomez se sice omezují na výraz provinilého štěněte sedícího u hromádky, tancovat ale – alespoň laickým pohledem nešiky obecné – umí. Horší je to s jejím protějškem, kterým je model(k)ovský junák z čeledi Bíbrů. A z pohledu na rovnátka a herecké křeče zlých sester mě bolely zuby. Naštěstí je tu Jane Lynch, jejíž postava chátrající pop-star-macechy obstarává těch pár vtipných momentů, které se tomuto skvostu podařilo napaběrkovat. ()

Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40% ()

Skuby47

A zase jedna nepovedená Popelka. Základní příběh byl bez nápadu, nepřinesl žádnou inovaci a ani herci včetně hlavní hrdinky nevzbuzovali sympatie. Taneční choreografie tam nebyly žádné, což u filmu, který je prezentován jako taneční, je vada dosti podstatná a hudebně taky nic moc. Celé to bylo postavené na mnohokrát ohraných a rádoby vtipných situacích. Prostě to nemělo spád, bylo to předvídatelné, ulítlé a místy nudné. Škoda, mám školní komedie ráda, ale tato nepatří k nejzdařilejším. ()

viperDavid

A zase jedna popelka po miliontý, tentokrát s klukem co neumí tančit a holkou - popelkou - co vypadá tak na patnáct. By mě zajímalo jestli to autoři mysleli vážně, nebo se snažili udělat pedofilní céčko pro trestance. Každopáně něco takového by vážně mělo být za trest. 1* za to že mám rád taneční filmy. ()

oveckaoa

Vůbec ne špatná variace na Popelku humor funguje Dominique hláškuje a to je hlavní jen mě přišlo že na konci tomu dochází dech ()

BoncheR

.............................................30%.............................................30%..................................................30%............................................................... ()

skretik

Ja neviem... také 1+... čakala som od toho aspoň popoluškovskú rozprávku, ale ani to to nebola... naivné, blbé, opakovanie, a ani tie vtipy neboli vtipné + tanec ma nenadchol (po step up 2 som sa tešila, opak je pravdou)... that´s just my opinion :D ()

ganz odpad!

film zajímavý tak možná pro pedofila, jelikož Selena Gomézová vypadá tak na 10 let, pro ostatní co mají mozek stále v hlavě a nechtějí na tom nic měnit rozhodně nedoporučuju... ()

MNTB

neuvěřitelně ukřičenej film. v dnešní době už se nehledá podle střevíčku, ale máme novinku pana ipoda ()

blackJag

Docela dobře jsem poobědval, v návalu odpolední únavy lehl k televizi a snad z čistého masochismu zůstal civět na tuto záležitost. Variací na Popelčin příběh je plná prdel a z poslední doby žádná z nich zrovna neoslnila (KRÁSNÁ POKOJSKÁ, MODERNÍ POPELKA), tohle je ale skoro kanál. Mělo to být asi taky trochu o tanci, co je tu ovšem předváděno, nemá snad nic společného ani s vrávorajícím opilcem, natož tak s choreografií. Ústřední dvojice je nehorázně otravná a velmi nesympatické je také téměř celé zbylé obsazení. Jediný důvod, proč ode mě nemá film odpad, je Jane Lynchová a její “zlá královna“, která ještě alespoň dokáže svou postavu vybavit něčím, co by se při troše dobré vůle dalo označit jako zábavnost. Jinak nikdy více! 5% ()

Elleannie

Hudební/taneční filmy mám ráda, a přestože je tenhle film tak trošku naivní (na druhou stranu bez naivity by to asi nebylo ono, když je to film především pro mladší publikum na motivy Popelky), docela se mi líbil. Proč ne, proč bych si nemohla pustit film, jehož motiv je sice používán docela často, ale nechybí tady inovace, zábava a troška romantiky. Čtvrtá hvězdička je za tance. ()

Autogram

Takto to dopadne, keď sa vyberie to najhoršie z príbehu o Popoluške a nevhodne nasadí do tínedžerského tanečného filmu. Teda zlá macocha, zlé sestry, úžasný princ a namiesto stratenej črievičky vreckový prehrávač. Príbehovo je to nulové, ale Selena mala už vtedy niečo do seba, tanečne aj herecky. Tak za ňu jedna hviezda. ()

chmíří

Není to trochu moc!!! No Selena Gomez je kočka tak tu jednu * dám jí, jinak by to bylo slabší, no asi už mám věk tohle je spíš pro 10 - 16...35% ()

Mr.Floyd

Kópia z kópie a zároveň "originálny" mix všehochuti - tanca, spevu a "dojemne" romantického popoluškovského námetu. Pre dievčatá do 10 rokov jasná voľba. ()

Lencha

Dávám tři hvězdičky, protože jsem se docela bavila. Ano, tohle téma už tu bylo stopadesátpětkrát, ale mě prostě baví tyhle romantické komedie ze středních :-) A Selena Gomez mi přijde jako panenka :-) ()

Ondis

Obě dvě hvězdičky za úžasnou mladičkou, krásnou herečku Selenu:-) Jinak film je to neuvěřitelně ohranej a trapnej. ()