Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

xninjax odpad!

Nemůžu uvěřit,že takovou debilní slátaninu natočil režisér docela povedené dvojky. Smrti jsou trapné a nelogické, až jsem se musela chvílema usmívat, herci těžce nesympatičtí. Nevim proč je dnes moderní kazit dobrý filmy špatným pokračováním viz. Saw. Na Devona Sawu a Ali Larter stejně nikdo nemá..... ()

Traktorista

Ne a ne a ne. Po celkem dobré jedničce, našláplé dvojce a slabé trojce, přišla nefungující a stále se opakující čtyrka. Je jasné, že tady člověka v ději asi nic nepřekvapí, protože se to furt omílá dokola již po čtvrté, ale trocha invence by jistě nebyla na škodu. Tady to ale nefunguje, postavy jsou tak otravný, že si člověk skoro přeje aby už nějakým hodně bizarním způsobem zemřely, což se sice povede, ale jen na půl. Natočeno možná k vyzdvihnutí hvězdiček, ale ty se zde spíše utápí. Vlna zisků odešla již z prvníma dvěma dílama, tohle je fakt jen další zbytečný a nudný pokračování. ()

DannyFreedom

Taká blbost to není možný...Ten kdo to ještě neviděl a čte tenhle koment tak vám radíím nedívat je to zbytečnost aji když tu sérii máte rádi radši si počkejte na 5 ta sna bude za něco stát :) ()

Figuto

Hm, tak tady už je to těžce za prahem (i mojí) uvěřitelnosti. Věci se samovolně pohybují, porušují fyzikální zákony, to už jsme tedy někde jinde. Bohužel. Velký propad. ()

Breeg

Tak...tohle už byl dost pokles. Originalita ani v nejmenším. Místy nuda a šeď. Přesto jsem viděl všechny předchozí díly, tak i tomuto dám šanci 3*. ()

wendlik odpad!

Není mnoho filmů, u kterých si člověk odzačátku říká Kravina, kravina, kravina. U tohoto to platí bezezbytku. Pro mě zabitý čas nekonečnými variacemi na nemožné sledy událostí, dialogy na úrovni vypnutého toastovače, atp. ()

Keledaia

Já to brala jako krvavou komedii, řežbu a užila jsem si to. Když k tomu nepřistupujete s přehnaným očekáváním a opravdu to berete spíše s humorem (rozhodně to s "mystickou" jedničkou nemá co dělat), je to docela prima. Pro mě klasická parodie sama na sebe.. Tematika pochopitelně stejná, takže nic nového pod sluncem se nekoná, ale způsoby smrti fakt vtipně debilní, myslím, že se pobaví snad každý divák... ()

Cllara odpad!

Čím dál tím víc horší. Oproti jedničce je tohleto naprostá hrůza. Všechno moc umělé, kecy herců trapné a děje smrti nic moc zajímavé. ()

tommco

Strašný gýč. Ako keby to natočilo nejaké 12 ročné decko. Ale keďže som nezaspal a ani sa nejak extrémne nenudil 2* tomu dám. Stopáž je tiež o.k. ()

-krusty-

EHF: Takže syndrom vyhoření přišel definitivně až s dílem č.4. Vůbec mi nevadil stále stejný a dokola opakovaný děj...ruku na srdce - právě proto se na jakýkoliv další díl FD dívám. Přežít by se dali i nesympatičtí hrdinové a úvodní scéna na závodech je fajn...ale ta následující kupa neskutečných náhod, nelogičností a více než bizarních nehod mi už přišla výrazně za hranicí i mojí představivosti. Konce jednotlivých hrdinů už nevyvolávaly ani potutelný úsměv, spíše kroucení hlavou. Čeho je moc, toho je příliš...a do toho mohu směle zahrnout i laciné PC efekty. Nejpozději od třetí čtvrtiny jsem se nudil a čekal až se objeví finální scéna souhrnné likvidace a já budu moci zmáčknout STOP. Akce byla, ale já se tentokrát královsky nudil... ()

jindrisak3

Dokonalé efekty, bezvadně provedené filmové triky, jako živé (kor ve 3D), až jsem si musela chvílema zakrýt oči. Děj byl zajímavější než u Nezvratného osudu 3 a 5. Nemám ráda krváky, ale tomuhle musím dát nejvyšší hodnocení. ()

Konarka

Zdálo se mi to podobné jako druhý díl. Kluk má zlou předtuchu a vidí jak se stane bouračka tak z těch závodů odejdou a bouračka se samozřejmě stane! Potom jeden po jednom umírají atd.. Ve druhém díle ta bouračka mě opravdu upoutala ale tohle už tak dobré nebylo. Oproti první třem dílům tohle za moc nestálo. Pátý díl jsem ještě nezkoukla ale doufám že bude lepší než tenhle! ()

Frank234

Co by se dalo čekat více než jen obyčejné umírající klišé.... Prvek této série všichni známe a promyšlenost jednotlivých smrtí je na stejné úrovni snad už od prvního dílu. Jediné, co tomuhle filmu lze snad vytknout, je fakt, že bez třetího rozměru byste měli pocit, jakože koukáte furt na to samé. Nelze předpokládat, že film přinese něco nového, za to tím pádem nemůžeme ubírat body. Proto dávám 75% a hodnotím v podstatě pouze vizuální stránku, díky které vám prostě tluče srdce a máte otevřenou pusu, a níž byste si to uvědomili. To je podstata hororu. ()

janny

Nezvratný osud čoho? Žeby osud klesajúcej kvality tejto vyvraždovačky .Asi sa tvorcovia držia pravidla:Doj kravu kým nezdochne.Čo je smutné ešte nezdochla. ()

DavidAAAA

Bohužel se jedná o čistou vykrádačku předchozích dílů, moc nových nápadů film neobsahuje. Ze série se stává parodie sebe sama. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu