Britt Reid je synem Jamese Reida, vydavatele novin Los Angeles Daily Sentinel. James jednoho dne zemře na alergickou reakci na včelí bodnutí. Po Jamesově pohřbu se Britt seznámí s mužem jménem Kato, což byl Jamesův zaměstnanec, automechanik a přítel, který ovládá bojové umění a učiní z něj svého asistenta. Britt a Kato se rychle stanou nejlepšími přáteli a společně se opijí. Oba se shodnou, že Jamese nenáviděli. Navštíví hřbitov, aby usekli hlavu Jamesově pamětní soše. To také udělají. Britt vidí, jak nějací zloději přepadnou muže se ženou. Když se je pokusí zastavit, zmlátí ho. Naštěstí ho Kato zahlédne a pomůže mu. Britt přesvědčí Kata, aby se z nich stali superhrdinové, kteří budou chránit město před zločinem. Britt si začne říkat Zelený sršeň. V boji se zločinem jim zdatně pomáhá i nově najatá sekretářka Lenore. Kato sestrojí auto vybavené několika kulomety a dalšími zbraněmi. Obrněnému autu začnou říkat Černá kráska a bojují s ním proti všem zločincům... (TV Nova)

Nekgro

Výborná oddychovka. Kato aka mistr bojových umění, co vidí rudě je hlavní hrdina a Briit je spíše vtipným kolegou, avšak na zábavnosti filmu to nemá vliv. ()

sedlo03

A- ková oddychovka u které jsem se párkrát zasmál a slušně pobavil ale jinak nic víc. nevtáhlo mě to tak, jak jsem si představoval. ()

masiko

Lidi to tu porad srovnavaji s Iron Manem, takze jsem se docela tesil... Green Hornet ma bohuzel k Iron Manovi daleko. Ale kdyz se cloveku povede vypnout mozek a nesoustredit se na to, jak ho sere hlavni radoby hrdina (mozna ty nesympatie pramenili akorat z toho, ze je to proste Rogen), najde se par dobrejch hlasek. ()

ursinko

Videl 27.2.2011. Dávam 4 a pol*. Bavil som sa náramne. Naozaj veľmi príjemné prekvapenie. Občas mi síce Seth Rogen trochu vadil, človek mal chuť mu vynadať za to ako sa správa, ale postupne ma to prešlo. Kato ako jeho parťák bol vynikajúci a Christopher "Landa" Waltz ako hlavný záporák nemal chybu. Štýl humoru mi vyhovoval a sadol mi, niektoré scény boli veľmi originálne a nesmierne vtipné ( hádka Kata a "Green Horneta" s následnou bitkou parodujúcou Ružového pantera). V poslednom čase sa nestáva tak často aby som sa schuti nahlas pri filme zasmial. Je to film podobný ako Kick Ass , ten nasadil latku hodne vysoko, podľa môjho názoru ju Green Hornet neprekonal, ale určite stojí za pozretie ()

Domec

Hh, vyborne nadsazeny "comiksak" o "superhdinovi" a jeho poskovi. Seth je vazne vtipnej a tyhle "prihlouply" role mu sedej perfektne. Green hornet je dobrou ukazkou toho, ze hrdina neni jenom monstrozni svalous, kterej jednou ranou prorazi zed. Film je pak jedna velka smrst akce, coz je na jednu stranu super, ale na druhou se v tom clovek nekdy ztraci. No Hornet si urcite zaslouzi 4**** ()

Vitaminy

Nemůžu si pomoct, ale mně toto dílo prostě nebavilo, nepohltilo a strašně mi vadilo jak je "dlouhá" stopáž. Ani delší koment si ode mně nezaslouží. ()

Illy

Superhrdinský film tentokrát ve velmi odlehčené rovině, zakládá především na ústrřední dvojici a já musím říct že se mi to líbilo. Smál jsem se, závěrečná akční jízda byla výborná, Waltz nezklamal - 75% ()

Eterninox

Podstatně menší průšvih, než jsem čekal. Nejsem si jistý, zdali to nebylo záměrně, nicméně hlavní „kladná“ postava Britta Reida mi už od začátku přišla jako zdaleka nejméně sympatická, a prakticky vším co v průběhu filmu řekl nebo udělal mě v tom jenom utvrzoval. Jeho rádoby-sexy sekretářka v podání Cameron Diaz (která si evidentně s nějakým hraním moc hlavu nedělala) navíc působí jako uměle nastrčená levná atrakce, a pseudo-romantická zápletka která se od ní odvíjí naprosto nefunguje. Vzhledem k tomu, že jde o Gondryho bych ale opravdu měl podezření na nějakou významovou meta-rovinu, do které tohle všechno skvěle zapadá. *** Komické situace ve kterých nefiguruje Britt/Rogen (ale kterých je bohužel dost málo) jsou každopádně velmi dobře provedené, a u většiny jsem se s chutí zasmál. Kato a Bloodnofsky jsou například jak vtipně napsaní, tak kvalitně zahraní, takže jejich hlášky a vylomeniny vyznívají opravdu dobře (například „I’m ungassable!“ mě opravdu dostalo). Víc prostoru by si určitě zasloužila i cameo role Jamese Franca. Ve výsledku je tedy Green Hornet často velmi slušně zábavný na bázi individuálních dialogů nebo akčních sekvencí. V rozsáhlejších příběhových linkách ale veskrze selhává, protože ty vyznívají vcelku nezajímavě a působí spíše jako takové pojivo které má držet jednotlivé skity pohromadě. 55% ()

Mafyn

Trochu jiné pojetí hrdiny, který vlastně ani není hrdina, protože na to nemá, a i když na to nemá, jako většina z nás, tak se nakonec v něj propracuje. Pro mně něco nového a neokoukaného. Škoda, že můj Kato utekl. Určitě se na to podívám ještě jednou, a to málokdy dělám. ()

punk_zero

Ja som sa bavil na niekoľkých scénach. Najmä na Brittovi Reidovi ako si počínal z dedičstvom. Mne sa Zelený sršeň páčil, páčil sa mi dej filmu, ako naberal grády, herci a najme Cameron Diazová. Konečne niečo dobré v tomto roku :) ()

BreHas26

Zábavné a hlavně zelené!!! Tento film jsme si užil, protože nebyl vůbec nudný a nebyl vůbec blbý.Po hodně úžasném Kick-Ass jsem se zase zasmál :DD Tleskám! ()

toi-toi

Nerozumiem tunajšiemu hodnoteniu.. Čo diváci čakali, keď vedeli, že sa spoja komik Rogen a pološialený génius Gondry? Hlavne pokiaľ sa jedná o komiksovku, nemožno čakať, že Rogen sa zmení na Carryho a vznikne niečo ako Večný svit nepoškvrnenej mysle so superhrdinskou maskou. Ja som dostal čo som chcel - akciu, fóriky a sem tam i pár zaujímavých záberov. Občas trošku moc uťahané a Rogen tlačí na pilu, no i tak som plne spokojný. ()

martalini

Gondry se překonává a ze Zelenýho sršně vymodeloval parádní věc s nadhledem a pořádnym stylem, občas si i člověk myslí, že obsazení Rogena byla dobrá věc...nejlepší věc ale samozřejmě bylo obsazení Christopha Waltze, kterej si snad každou svojí roli neuvěřitelně užívá a nám může jenom spadnout čelist nad tim, co předvádí...vážně povedená věc s nápadem a hodně solidní režií plná vychytávek (i když se samozřejmě poár much najde) ()

JK-Stinger

Velké očekávání vystřídalo solidní zklamání. Akční scény jsou sice supr i bez 3D, ale ten Rogen se mi do tohohle filmu prostě nějak nehodil. Těšil jsem se na trochu jinou komiksovou adaptaci, než bych čekal u Marvela, ale nakonec to skončilo u takové menší akční jednohubky s pár vtipnými záseky. ()

Novom

Zřejmě jsem ten film tak úplně nepochopil. Od počátku jsem čekal, co se bude dít, ale akce stále nepřicházela. Hlavní hrdina je namyšlený zbohatlík, který neví, co dělat s časem, a proto si vymýšlí kraviny. Je to taková nemastná-neslaná napodobenina Kick assu, Supermana a Batmana. Opravdu jsem se neskutečně nudil, když se ani po hodině a půl pořádně nic nestalo, usnul jsem u filmu, což se mi dlouho nestalo. Potěšil snad jedině Christoph Waltz, který svou roli záporáka zahrál dost dobře, i když jeho role v Panchartech byla mnohem, mnohem propracovanější a stylovější. I když si opět hrál s jazykem, film zachránit nedokázal. 5/10 ()

Kratoc

Pro mě byl tento film zklamáním. Čekal jsem příjemnou oddechovku a přitom dostal poměrně trapnou směsici balancující na hraně satiry a trapnosti. Z mého pohledu je tam té trapnosti přece jenom více, než jsem čekal a než kterou bych snesl. ()

Thomm

Seth Rogen je prostě hovado, a to v kladném slova smyslu a v současnosti neznám herce, který by se líp hodil do komediálních rolí a filmů. Jeho podání burana a vidláka je nenapodobitelné a k smíchu mi stačí jen jeho nechápavý výraz blbce, když k tomu pak přihodí jednu ze svých hlášek, nepotřebuju už víc ke spokojenosti. Green Hornet není akční komiksák, ale ujetá komedie a pro mě jedno z největších překvapení, jelikož jsem čekal propadák. ()

Pavelos

Tato podívaná by byla mnohem lepší, kdyby přiblblej trouba Seth Rogen vůbec nehrál v tomto snímku.. Ten tam celou dobu mele a mele jednu sr... za druhou (omlouvám se, ale jinak to nešlo), čímž pěkně degraduje pohled na celý film.. Hodnocení 4* je jenom proto, že jsem snažil toho troubu v celém snímku ignorovat.. No občas to nebylo zrovna nejjednodušší, ale dalo se to:-) Každopádně postavy klaďase Kata a záporáka Chudnovského neměly chybu a nemohu opomenout hodně dobře vymazlený auto:-) ()

Yokolobuna

Bohužel pro mě je snímek opravdu hrubě srážen zejména Sethem Rogenem, který je tak nesympatický až leze na nervy a zbytek také není žádná sláva... I v žánru "Superhrdinovek", kterých se urodilo opravdu kvantum se jedná o lehký podprůměr za mě 50% a trochu přísné 2 hv. ()

Zeleného sršně čeká drsný reboot

Zeleného sršně čeká drsný reboot

16.11.2016

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

03.07.2013

Tak to asi není představa, kterou by s producenty ze Sony a firmy Naughty Dog sdílelo mnoho fanoušků. Ti si v roli videoherního lovce pokladů Nathana Drakea odjakživa představovali Nathana Filliona.… (více)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

23.02.2011

Michel Gondry, jeden z nejosobitějších současných režisérů, dokázal Zeleným sršněm, že dokáže svůj originální rukopis odstavit na vedlejší kolej a natočit zcela standardní „hollywood“. Máme jej ale… (více)