Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

kingik

Bombastické. Tři sexy mrchy uprostřed pouště si přišly vyřídit účty a jde jen o to, která z nich je největší mrcha. Julia Voth, Erin Cummings a America Olivo. Rick Jacobson dohromady nikdy nic pořádného nenatočil a pak se vytasí s touhle stylovou lahůdkou, ve které si holky navzájem rozmlacují ksichtíky na kaši, ve vzduchu je cítit pach krve a jedna stylová scéna střídá druhou. Quentine Tarantino a Roberte Rodriguezi honem se běžte schovat. Na scénu přichází nový král braku Rick Jacobson. 100% ()

Webb

Prsa kam se podíváš, zadek kam se podíváš, sakra, to mi má jako ke spokojenosti stačit? Ani nápad! Jestli tohle někomu připadá stylový nářez v poušti, tak mně rozhodně ne. Vtípky zmizely vteřinu po vypuštění někam do větru a stupidita tvůrců se tu pěkně vyřádila. Tohle opravdu ne. 20% ()

teutates

Umenie vojny podľa "bitches"... rozhodne som sa nenudil, nemôžem si sťažovať ani na prevedenie obrazu (hlavne detailných záberov). Taktiež som si nemohol nevšimnúť tú podobnosť a hudobné pozadie s Xenou a Herkulesom (smiechu som sa v tejto fáze fakt nezdržal) + množstvo známych tvári odtiaľ, hlášok (miestami nemiestnych) no a na záver tzv. full-servis (big tits, dancing, fetish) uuuhaaa 4-5/10 avšak ale inak hrozná kravina. ()

Fingon

Nuda, napůl odehraná před renderovaným pozadím a napůl v jediném reálném setu na poušti, kde si holky dávají do tlamy a krev cáká. ()

swamp

Jedna hvězdička za kozy, hrozné dialogy a zábavná camea od Xeny až po Herkula (mám namysli celá seriálová obsazení, ne jen hlavní postavy) - ale jinak teda pi-čo-vi-na.. ()

DwayneJohnson

Ideální, béčková jednohubka, určená k okamžité spotřebě. Vypnout mozek, vůbec nepřemýšlet a servírovaný pokrm sníst, pokud je co nejvíc teplý. Vyhnete se tak možným, žaludečním potížím. ()

Campbell

A sakra. Nechal jsem se neuvěřitelným způsobem napálit. Film který si rhaje na grindhouse. Spolu se sexy herečkama. Spolu s představitelkou Xeny,Grabrielly a Herkula. S parádním názvem Bitch slap. Čekal jsem naprostou kravinu u který se budu maximálně bavit. Ale opak je pravdou film je zbytečně dlouhej a takovej.....Prostě o ničem, ty flashbacky mě naprosto sraly, stejně jako to že tu není žádná pořádná akce. Je tu sice sem tam krev ale o akci bych nezavadil. Tak jsem se těšil a takové zklamání. ()

predators

Znáte to, někdy prostě stačí líbivý obal a zboží jde na odbyt lépe, než lízátka Chuppa-Chupps. Připočtěte našpulené rtíky nadržené japonky s vrhacím žiletkovým jojem a dostane se vám ... teprve začátek, protože to hlavní teprve přijde. Ano, jestli hledáte ženu s ďáblem v těle, tak v Bitch Slap jsou na výběr hned tři. Že ale nezáleží na obalu, dokazují graficky povedené flashbacky, svižně sestříhané a drsně vypadající bitky mezi holkama a na omezený prostor i chytlavý děj. No a pak jsou tu zase ty jejich vnady... :-) 70% ()

cukorek

Komerčných a povestných Charlie's Angels tento krát zatienil konkurenčný film Bitch Slap. Menej známe herečky nepodali nejaké heroické výkony, ale ich ženské zbrane za to zaberali na plno. Producenti vsadili všetko na ženský sexepíl, ktorým rozbili bank a tak u mňa získavajú výhru v podobe dobrého hodnotenia. Nebolo to len kvôli ženským zbraniam, ale bolo to aj jednoduchým a účinným spracovaním príbehu tajnej agentky Hel, drsnej gangsterky Camero a nepredvídateľnej šéfky podsvetia Trixie (malíček), ktorým režisér Rick Jacobson priviedol túto akčnú jazdu do skvelých rozmerov. Napriek tomu, že takmer celý film sa odohráva na jednom vyprahnutom mieste v púšti, dej je pútavý a stále dobre odhaľuje vopred vzniknuté udalosti, ktoré sú správne namierené k jednotlivým skutočnostiam. Miestami mi film pripomínal ako hudobný klip s krásnymi ženami a miestami ako keby zápasili medzi sebou dva boxerské mechy, keď sa toľko tie ženy medzi sebou mlátili, čo nebolo vôbec na škodu, skôr to doplnilo komickú stránku filmu. Našla sa aj štipka zdramatizovania a efektívne sprevádzanie výborným hudobným výberom počas celého filmu. Po Kill Billovi ozaj ďalšia vydarená ženská, plnokrvná, gangsterská revolúcia.70% ()

Arsenal83 odpad!

Na podporu erekcie pre starých dedov je to ešte dobré, takisto film dosť podporuje masturbačné techniky adolescentných protopanicov, avšak filmovo je to hnoj. Z troch kočiek vyzerá celkom dobre len jedna (Julia Voth), celé to je založené len na ukázanie nabitých dekoltov a obtiahnutých zadkov a dej je slaboduchejší než v šiestej sérii Doktora z hôr. Po vyhonení to vypnú aj tí mladí zúfalci. ()

Rocky62 odpad!

Asi jsem v nedávné době nějak zhřešil, jinak si nedovedu vysvětlit proč jsem se stal obětí jedné z největších (promiňte) chujáren všech dob. Nemám nějak extra velké výhrady vůči podobným brutálním masakrům. Např. From Dusk Till Dawn shledávám za kvalitní podívanou, ale Kurevská nakládačka neobsahuje absolutně žádnou ingredienci správného cool masakru. Dialogů by se lépe zhostili neandrtálci s těžce poškozenou slabomyslností a samotný příběh vymyslel analfabetický šimpanz. Tenhle film si zkrátka hraje na něco, na co opravdu není, hluboké dekolty mu fakt nedodávají na šťávě a ústřední trio krav by se mělo taky léčit. Z jejich "drsného" chování, které je nadmíru trapné mi bylo do pláče. S tímhle tématem jsem nadobro skončil. 0,5% ()

iamek

Solidní béčko které spíše parodovalo akční filmy. Děj je docela nudný a zbytečně přeplácaný, ale aspoň je na co koukat. Kdyby pan scénarista ubral trošku flashbacku a upravil délku tak na 85 minut tak bych možná dal 4*. Na druhou stranu jsem rád, že se aspoň sem tam natočí oddechový snímek u kterého můžu vypnout a můžu se kochat nádhernýma slečnama. ()

klerik

Mám rád tento druh (GRINDHOUSE) filmov. Všetko je šialené a sexy, len škoda, že to celé vyznie ako blábol - tri ženy na púšti scenáristicky fungujú len občas a druhý ženský súboj už otravuje a neponúka nič nové. ZOMBIE STRIPPERS ale aj SPIRIT sa mi páčili viac... ()

korbitch22

tady se někdo pokusil smíchat sin city a vdechnout tomu podstatu tarantinových gangsterek.parta polonahejch štětek,si nadává,pere se,hledá něco s lopatama v písku,polejvá se vodou,aby se nakonec postřílela,v rádoby překvapivém finále.jestli přemejšlíte o shlednutí,tak si radši pustě porno,kde tera patrick polyká něco o velikosti ananasového melounu a polejte se při tom vodou a budete mít zhruba stejný zážitek. ()

jojinecko

2,5*/5...Russ Meyer by mal radosť, pretože toto je tribute ako hrom:))) Režisér je fetišista jak vyšitý, všetko stavia na "potenciály herečiek" a to všetko okolo toho je vlastne len backround...Ale div sa svete, je to celkom sranda, je to tak TOTÁLNE blbé, až je to vlastne celkom fajn:) ()

Flakotaso

Jacobson se pokoušel jít ve stopách Rodrigueze a Tarantina, Bitch slap je však mnohonásobně slabší než Mačeta nebo Auto zabiják. Opravdu tady skoro nic nefunguje. Hlášky jsou nucené a křečovité, hudba je slabá, stejně tak kamera a nudné jednotvárné prostředí. Mimochodem mi na mysli vytanulo další "veledílo" Princ z Persie - samý písek :). Co zbývá? Několik výstřihů skoro až po kolena, ale to je tak všechno. ()

jonyyy

Kamera vždy zabirá to správné místo. Film se stopáží, která by byla poloviční, kdyby nepoužívali zpomalené záběry.Velmi zajímavý look. 65% ()