Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

latvar

Tentokrát to bylo hodně slabé, humoru tu bylo poskromnu, pobavila snad jen malá holčička, která omylem vyzkoušela pár drog :-) Čekal jsem o hodně víc, pro mě podprůměr 35% ()

obivan568

Nejabsurdnější a asi nejhorší díl celé série. Ale pořád skvělá zábava, která mi, byť do Vánoc zbývá jen pár dnů, připomněla tu krásnou vánoční atmosféru. /// P.S. Až budete střílet z brokovnice, pořádně se podívejte... :) ()

Liqid

Další díl šílených příhod Harolda s Kumarem. Jako obvykle se ve filmu najde pár super nápadů a pár příšernejch nápadů, ale protože je to komedie, která mě pobaví, tak je to víc než průměr. ()

Specs

Hlášky: Maria: (na Harolda) - "Dělej, stříkni do mě dítě." & Kumar: - "Máš skvělou práci, dobře vyděláváš, nemlátíš svou ženu. Co víc by mohl hispánskej tchán chtít?" & Neil Patrick Harris: - "Co jsem ti říkal o tom jazyku?" David Burtka: - "Chtěl jsi, aby to vypadalo reálně." Neil Patrick Harris: - "Jo, reálně, ne sakra tak přitepleně." & Harold: - "To nevysvětluje tu homověc." Kumar: - "Nejseš gay, ty vole." Harold: - "Vůbec ne." Neil Patrick Harris: - "To je věc, kterou my kouzelníci nazýváme 'uvedení v omyl'. Ten malej trik mě naučil Clay Aiken." Kumar: - "Cože? Clay Aiken není gay?" Neil Patrick Harris: - "Clay je největší děvkař, co znám. Jede po číčách jako šílenej." & Wafflebot: - "Nesnáším palačinky." ()

Maruškaa

Když ti dva sou takoví sympaťáci !!! :DD +1 za zhulené dítko, střelenýho Santa Clause a největší + za Neila Patricka Harrise, protože he is AWESOME :D ()

BMAJTZ

Na můj vkus až příliš over the top.Od prvního dílu se toho opravdu přihodilo až příliš mnoho. První díl byla ujetá zábava o cestě za dokonalým hamburgerem, druhý byla kokotina kde si už ani děj nepamatuji a tohle, hmm si už za týden pamatovat vůbec nebudu. Prostě a jednoduše se už příliš tlačí na pilu, nereálných situací je tu od první minuty víc než v Alence v říši divů. Je sice fakt, že film si na nic nehraje a prezentuje se přesně tak jak se prezentovat chce, ale já sám se při sledování cítil víc než trapně, tohle prostě vzniknout nemělo. Jde totiž o způsob kterým se ubírá humor v jednotlivých dílech, fekální humor bych ještě bral, ale zfetované dítě debilního kamaráda už je moc i na mě. A jak na tom je NPH? Mno přehrává jak jen může, za což byl ale asi v prvé řadě zaplacen. Jinak 3D je prvoplánové, i když film si z něho spíše dělá legraci, než aby jej bral vážně, ale neustálé narážky a věty s výskytem označení 3D mi ke konci filmu už pěkně lezly krkem. ()

civrss

Harolda a Kumara mám fakt rád. První díl jsem viděl už hodně dávno, ještě jako čerstvý puberťák a s kámošema jsme na něj koukali fakt hodněkrát. Proto jsem k téhle komedii hodně shovívavý a nekritický. Je to prostě furt jednoduše prdel. První díl je naprosto top, pro mě jedna z nejoblíbenějších zhulených komedií. Třetí díl je vyhnananý do krajnosti, není to žádný oduševnělý dílo. Nemá ani tu klasickou stavbu komedie, myslím nějakou extrémně smutnou pasáž, kde se všichni rozhádají aby mohli na konci zase být všichni spolu. Na třetí Harloda a Kumara budou asi koukat jen ti, kteří mají tyhle komedie rádi a ví co můžou čekat. Slabší než první i druhý díl, ale stále sranda a já rozhodně nejsem zklamanej. Navíc obrovské plus za Dannyho Treja! ()

Arkanoid

Dojem, ako keď dostanete obľúbené jedlo, len zle ochutené. Dáte si ho celé, máte dobrý pocit, no viete, že to mohlo byť lepšie. ()

Spike23

Čekal jsem ještě větší překvapení a nářez, než byl druhý díl a docela jsem si už byl jistý, že se mi to splní, ale druhá polovina filmu mi bohužel všechnu radost zkazila. Ani by mě nenapadlo, že z takového filmu jde udělat ještě větší extrém než v předhozích dílech, ale stalo se a už to chvílemi i začínalo být trapné (tím nudným způsobem). Celé mi to připadalo pouze jako tribute na předchůdce, který kromě 3D efektů už nemá moc čeho nabídnout. A ten Santa Claus, to už je konec prostě, ten to tak zazdil, že jsem se dál snad ani nechtěl koukat. Ještě že NPH potvrdil další díl, zbývá jen čekat a doufat, že to bude ten pravý nástupce dvojky. ()

hefoo

"Jsem teplej po tvou kundu" :-D a opäť ďalší diel nesklamal, smial som sa ako nikdy :-D :-D scéna ked sejmuli santu a potom mu hlavu zašivali z nej som nemohol :-D a vôbec, videli ste Dannyho Treja vo svetríku so stromčekom? Ak nie, tak dotoho! :-D ()

-Dawe-

První polovina filmu pro mě byla docela zklamáním, ale druhá plovina to tak nějak vyrovnala. Jasný důkaz toho, že když jsou Harold a Kumar rozděleni, tak film nefunguje jak by měl. Je jasné, že tento díl dvojku nepřekoná, ale přesto tu bylo pár povedených scén. Štve mě jak je vidět, že se zaměřili na 3D, které je úplně zbytečné. Už to není co bývávalo. Pokud bude další díl a nebude točený pro 3D, tak se budu těšit. 55% ()

figgo jr.

Harold a Kumar jsou pořád stejně super dvojka jako vždy, nechybí ani boži NPH a navíc se přidali Danny Trejo a Santa Clause. Třeti díi je sice nejslabší ale pořád dost vtipný a baví celých 90 min. ()

Sygi

Překvapivý návrat ke stylu prvního dílu, je zde podobný příběh jako v prvním (šílená cesta pro něco), povedly se tu některé hlášky, no a tady je asi mr. Harris úplně nejlepší ze všech tří filmů. ()

BluT

Docela podprůměrnej film, ale chvílema jsem se bavil. Chybělo tomu zajímavý finále, ale třeba NPH absolutně nezklamal a byl absolutním vrcholem vtipných scén. Celkově ale 50% ()

iXtr3m3

Skvelé a stále pozerateľné ukončenie jednej bláznivej dvojice (trojice ak rátame aj Neila Patricka Harrisa ako vedľajšáka). 3D neviem zhodnotiť, lebo som to videl len doma v TV a s dabingom samozrejme, ale to v podstate aj predchádzajúce časti, takže neriešim. Už sa trošku začali riešiť viac rodinné záležitosti a to je v podstate motív každej dlhodobejšie trvajúcej série viď. American Pie Reunion a pod. ()

ruhebitte2010

Docela překvapení. Je to sice hodně šílené, ale taky vtipné. Je to ve 3D, ale zároveň i z toho si dělají tvůrci legraci ( pro toho kdo to nepochopil a že je vás jak čtu hodně). Spousta narážek na všechno možné, ale aby si toho člověk všiml, tak musí mít trochu přehled. 70% ()

Rssa

I potřetí tato směska funguje, sice to není tak překvapivé a zhulené jako jednička a je to spíše přestřelené, tak s těmahle dvěma se nudit nejde a člověk jim musí fandit. Tentokrát má NHP docela málo místa, ale vtipně si hraje se svojí homosexualitou. 65 % ()