Epizody(9)
-
Der Gutschein (S02E01)
-
Die Strategie der Schnecke (S02E02)
-
Der Einzug (S02E03)
-
Der Werbetrailer - Teil 1 (S02E04)
-
Der Werbetrailer - Teil 2 (S02E05)
-
Das Fitness-Studio (S02E06)
-
Die Hochzeit (S02E07)
-
Das Praktikum (S02E08)
-
Die Einweihungsparty (S02E09)
Hrají
Bastian Pastewka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Beze slov (2003) (seriál)
Sonsee Neu
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sabine Vitua
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hugo Egon Balder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Oliver Kalkofe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Martin Schneider
Nejlepší seriály:
Vzteklina (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Martin Lindow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Carolin Kebekus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál) - herec, vypravěč
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Christoph Engel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Charly Hübner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Andreas Petri
Nejlepší seriály:
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Thomas Fischer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Matthias Matschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Cristina do Rego
Brazílie
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Svea Timander
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)