Jezero smrti

Wiceman

Teda ... jako, že jsem se u filmu, natož u hororu, dlouho nenasral. A u finále tohohle jsem cítil, jak bych nejradši někoho zaškrtil. Nenechte se zmást. Tenhle film určitě není horor v právém slova smyslu. Je to spíš Thriller s až dokonalým obsazením (hlavně Bratt - a.k.a. lídr celýho gangu, kterej by si zasloužil tak moc přes držku, že by to snad už ani do konce života nerozchodil). Zkrátka a dobře, kdo čeká happy end, nedočká se ho. A co z toho plyne? Nikdy nejezděte na sebevíc krásný jezero, když je v okolí absolutní Vidlákov. Radši běžte požádat svojí dívku o ruku někam na romantickou večeři :D Lepší 3 *. ()

Sylviiik

Radyo vystihl do puntíku všechno, co jsem k tomuto idiotskému paskvilu chtěla napsat. Vlastně až na: Jak je, do hajzlu, možné, že je film v červených číslech???!!! ()

Yuri_Boyka

Násilné a depresívne... toto sú dve slová, ktorými môžem opísať Eden Lake. A je to o to smutnejšie a desivejšie, keď si uvedomíte, že niečo také sa skutočne môže stať. Aj keď sa film môže miestami zdať trošku prestrelený, ja tvrdím, že tomu tak nie je. Málokedy sa nejakému filmu podarí u mňa vyvolať také emócie, aké u mňa vyvolal Eden Lake. Hodnotenie: 9/10 ()

andy60

Měly to být chvíle plné pohody a romantiky na břehu jezera, ukrytého v neprostupných lesích. Ale vše se nějak zvrtlo a začíná boj o holý život. Vše šlape jako hodinky a na nudu opravdu není čas. Překvapil (příjemně?) konec, takový závěr jsem opravdu nečekal. ()

petr8991

SPOILER Vidím, že už v roce 2008 fungoval woke casting aka tmavý = hodný (bílý = zlý), ale jinak je to solidní thriller s výborným obsazením. Je to britská produkce, takže neamerický konec "potěší"... ()

Leezneris

Jedním slovem ,,brutál,, film jsem viděl mladistvýma očima a i teď po několika letech co jsem ho neviděl ve mně zanechal stejně hrůzný pocit, že se tohle někde, někdy a někomu může stát. Zamilovaný pár na romantickém výletě narazí na partičku dětí a to se zvrhne v nečekaně násilný boj o život. Mládež posilněna hopšup práškem, doslova nucena do dělání nelidských činů velitelem svojí bandy. Film si hraje se super atmosférou honu na lidskou kořist. Upřímně jsem nečekal co z tohoto snímku vyleze, ale dočkal jsem se dost zajímavé a hrůzné podívané, kterou doporučuji každému kdo tento žánr vyhledává. ()