Seriál obsahuje tuny klišé, krom toho mu chybí originalita a to koho si hlavní hrdinka, jež má mimochodem skutečně úctyhodný seznam bývalých, nakonec vezme je jasné už po první epizodě. Na druhé straně Bella je sympatická, dobře se s ní sžívá a vidět všechny ty šílenosti, které podstupuje, aby opět zjistila, že 99% procent jejích ex skutečně stojí za zlámanou grešli, je zábavné.(12.4.2011)

• unclejack

Videl som len pár dielov , ale nejak priveľmi ma to nechytilo. Seriál by možno mohol byť na úrovňovom rebríčku aj vyššie , ale potreboval by konkrétnejší nápad a lepšiu kostru príbehu. Nie že by to bol nejaký skvelý kus , ale rozhodne sa to celkom slušne pozerať dá.(24.5.2012)

Viděla jsem jen pár dílů, ale docela mě to chytlo, někdy bych toho ráda viděla víc.(12.8.2011)

• Ant

Pilot byl hodně originální. Originálost se ale změnila v nudu a nějak jsem se nedostala ani přes druhý díl, takže není dívu, že to skončilo, tam kde to skončilo.(5.10.2008)

Nevidela som všetky časti, a je mi to ľúto. Bola to celkom zaujímavá a jednoduchá komédia, ktorú by som si celkom rada dopozerala. Takže dúfam že sa mi to niekedy podarí.(13.9.2012)