Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

dundy666

Je to prostě frajer. Z ničeho si nedělá těžkou hlavu a proč taky jo, zdědil dům po tetě a stálý servis má zajištěn v podání Eddieho, který je mimochodem herecky jasně nejlepší. Každý muž jistě ocení atraktivní herečky, které byly k vidění v průběhu všech epizod. To, že to režíroval, si taky zaslouží potlesk a how not to live your life se stal jedním z nejvtipnějších seriálů ever. ()

Darkone444

Ze začátku jsem se ptala sama sebe, na co se to vůbec dívám, ale po chvilce jsem se do toho zamilovala. Don je vůl, který mě dokáže bavit hodiny:D ()

Toustovač

Takhle jsem se nenařehtal už hodně dlouho, ale je mi trochu trapně dávat čtyři takový prasárně (příklady radši neuvádím:)). Je poměrně fascinující, jaké situace si pro sebe hlavní hrdina a tvůrce v jedné osobě napsal. Do jeho hlavy bych nechtěl:). ()

morris22

Don Danbury je zkrátka šašek, trochu výstřední a hlavně sebestředný! Přesto mu musíte aspoň trochu fandit :) Nejde o žádný úžasný umělecký zážitek, ale já se u něj vždycky výborně pobavil! ()

jjimmy

tak dlho ako na tomto seriály, som sa nezasmial už riadne dlho. Odporúčam každému, hlavne tým, čo sa radi zasmejú úplne na všetkom :) 3. séria je vážne super, zatiaľ vyšli 3 časti, tie sú úžasné :) čakám na ďalšie!!! :))) ()

heethen

Po jedné sérii jsem příjemně překvapen originalitou seriálu a nepříjemně rozčarován nesympatičností hlavních postav. Tedy až na Abby...ta je krásna. ()

Erichy

Souhlasím, jak už napsalo mnoho uživatelů tady, že první série je takový oťukávání ( 3* ) a ve druhý se to konečně pořádně rozjede a navíc ještě nádherná Laura Haddock v roli Samanthi ( 5* ). Takže po sečtení hvězdiček to dělá lepší 4*. ()

Trishka

How not to live your life je moje osobní pýcha a předsudek a přesně opačně ke rčení (rčení?) nesuď knihu podle obalu jsem mu bůhví proč nemohla přijít na chuť. Nevím, jestli za to může moje částečná slabost pro zvrhlíky, nebo dlouhodobý rozladění co se sitcomů týče, ale tenhle humor mi sedí a já se (viz. PvD) směju často a nahlas. ()

Harrick

"You are a dickhead!"... po prvních pár dílech, ale jedu, takže za chvíli snad po první řadě...vynikající britský humor, něco jako Hale & Pace, nebo Malá Velká Británie v příběhu - tzn. něco alá Jistě, pane premiére a spol.... ()

Zodiak

Don je kokot vsech kokotu. Jdu mu to skvele a ja si pro jistotu na kazdy novy dil beru pod sebe igelit. Opravdu ftipne. Osobne musim rici, ze po poslednich dvou slabsich seriich IT CROWD je pro toto pro me nyni spicka sitkomu. Dan Clark je uzasny komik a muz s velkym talentem. Bravo ()

Gladi

Skvele uzasne a fantasticke. Nikdy som nebol velmi na britsky humor, ale toto ma dostalo, uz davno sa mi nestalo aby som tri serie pozrel za dva dni :-) ()

Mira00

Don Danbury je nejvetší seriálový sympaťák, který se nebojí trošku drsnějších vtípků a hlášek, stejně jako tvůrci seriálu. Ve kterém je sice použito hodně záchodového humoru, ale nikdy to nezkouzne k tomu aby to byla kravina. Poslední díl týkající se vánoc nádherně završil třetí sérii. ()

B3R

Můžu napsat tak akorát: BOMBA!! Nikdy jsem nebyl milovník anglického humoru, Dane, děkuji, už jsem! ()

Beda

Jedna hvězdička za "dickheada" Dona, druhá za pěknou Abby, třetí za nádhernou Samanthu, čtvrtá za úžasného Eddieho, pátá za občas mírně nechutného Gluma, šestá za celkový koncept a nápad - Don je jeden z nejlepších looserů na filmovém plátně, tomu se prostě nedá nefandit, navíc se díky celkovým pouze 21 epizodám (plus Vánoční speciál) nestihne okoukat. Aby se to vlezlo do místního hodnocení, tak jedna hvězda dolů za Donem často konzumovanou Sambucu. Naprostý humus, to se prostě nedá pít. ()

MarK2010

Asi jediný důvod proč jsem této konině dal ještě druhou a třetí šanci je postava Abby. Styl humor mi vůbec nesedl, ale na Sinead Moynihan se moc příjemně kouká. Nicméně ani tak si už čtvrtý díl nepustím. ()

jeandepatch

Jediné co chybí je lepší propojení mezi epizodami a sériemi, jinak vynikající. 1. Série - 95 % 2. Série - 95 % 3. Série - 80 % a skvělý závěrečný díl k tomu. ()

Hruskovice

1. série za mnou bavil jsem se dobře, jak jsem u britského humoru zvyklý. 2. a 3. série snad ještě lepší než předchozí z některých situací brečím smíchy (Murtaugh a Rigs, tam kam slunce nesvítí... do Londýna, Glum, Eddie...). Takový britský Californication. 4/5 :) ()