Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

Vakomlok

Pět hvězdiček bez debat. Ujeté, mnohdy za hranicí dobrého vkusu, nekorektní, pestrá škála bizarních postav (od arogantního flákače - idiota po střelenou senilní sousedku až k mírně zastydlému, přehnaně fixovanému poskokovi), a momentů - prostě zaručená zábava. Jestli máte rádi britský humor, tohle si dle mého názoru zamilujete. Druhá série ještě o chlup lepší, než první. ()

TerushkaJ

I přesto, že mám anglický humor ráda, tak mi chvíli trvalo, než jsem se k tomuto seriálu ''prokousala''. Nejdříve mi přišly některé z tradičních vsuvek nechutné, morbidní a podobně. Čím déle na to ale člověk kouká, tím méně mu vadí, že u toho třeba zrovna obědvá. Co se ale anglického humoru týče - dávám raději přednost The Black Books. ()

KHkomiks

Rozjezd tohoto komedialního seriálu vypadal jako parádní úchylárna o opravdu velkym blbcovi. Z prvu se zdála tato hlavní postava, jako naprosto nesympatický a slizký kokot, ale ještě jsem neviděl, že by se nesympatická postava v průběhu celého seriálu, měnila z kokota na menšího kokota, pak v sympatického blbce, až skoro normálního citlivého člověka. Ale ať jako kokot nebo jako už jen nadrženej dobrák, vždycky jsem se skvěle bavil. Prvně tu pro něho sice byla sexy kozatá černovláska, ale když přišla o něco sympatičtější, trochu míň kozatá blonde :), věděl jsem, že tohle je ta super pichna, jako byla Anna Falchi. Navíc hlavního, ,hrdinu" doplňuje hodně dobrej pečovatel, který se o něho stará, jako by byl jeho mrtvá babička. ()

Olík

Svérázně britské...........ale ne britské jako Hugh Grant, ani ne britské jako Hotýlek........britské jako Black Books, Mladí v partě, Otec Ted, Skins, Misfits, Černá zmije či Mighty Boosh. To co se pro spolek přátel humoru Chandlera Binga rovná odchodu s nepořízenou, mohou být orgie pro lehávající na marihuanou, levnou whisky a Sham 69 čpějících ostrovních gaučích. Autorská neurotik show talentovaného Dana Clarka by rozhodně neměla ujít pozornosti fanouškům asociálnějšího stylu britcomů. ()

don_mingo

Don je sice fakt vůl a navíc napsaný dost šablonovitě, ale především je (až na úplně prvních pár minut) strašně sympatický a vtipný, narozdíl od toho kariéristického kokota Karla, ke kterému jsem si vybudoval snad vůbec největší averzi ze všech sitcomových postav ever :) Výborná zábava. ()

ZackSawyer

áááá bonboniéra rozbalena a co, že to v ní je? Neotesaný Donald avšak se srdcem na pravém místě a s umem padat neustále do potíží..., kterému sekunduje Rain Man Eddie, nevrlá Glume Mr Yoda a vždy jedna ze dvou překrásných spolubydlících... ať už Abby či Samtháá. Obě mají něco do sebe a jsou motorem Dana. S přibývajícími sériemi (kterých je sakra málo) se nám rozrůstá i počet bonbonků v krabičce...a do hry vstupují nové postavy. Je to setsakra ostrý humor, podobný Black Books, ale jiný. Donald je pro mnohé možná zvrácený ale je to vlastně sympaťák. On je vlastně něco jako já, s tím drobným rozdílem, že já nezdědil barák po bábrli,nemám tak apartní župan a nemám podnájemnici :-( a osobního slouhu. Jinak máme uplně stejný pohled na věc, svět a vůbec vše :-D :-D Paráda, chci další díly... P.S.: S přibývajícími díly víc a víc fandíte Donovi a máte ho radši. ()

Desdemone

Zmlsána skvostem v podobě Black Books jsem přistoupila s nedůvěrou k tipu od kamaráda. "Je to skvělej seriál, nevím, jestli se ti to bude líbit, ale dělaj si tam srandu třeba ze starejch lidí, hodně." První díl mě moc nenadchnul, tvářila jsem se na něj jako "What the...?", ale jak tu padlo několikrát, s přibývajícími díly se to zlepšuje a zlepšuje a i když už jste si jisti, že většího kokota, než je Don, široko daleko nenajdete, jste si také jisti, že na tom to celé stojí. Ono totiž právě třeba oproti BB, které jsem zmínila v úvodu, tohle je takové... reálnější, co se týče reakcí na podivné chování hlavního antihrdiny. Právě sleduji druhou sezónu a nemůžu si to vynachválit. Doplňuji po shlédnutí celého seriálu, dvakrát: To, co jsem prve tak chválila, se postupně vytratilo. Don je trapnější a trapnější, oblíbený br(ř)it(s)ký humor už v tom hledám jen těžko. S dalšími a dalšími díly je to monotónnější a monotónnější a baví to míň a míň, až to nebaví vůbec a je z toho člověku spíš smutno. ()

Iriquindae

Konečně britský seriál, který nemusí být starý 30 let, aby něco nabídnul. Místy je to opravdu skvělé (scéna s litevským chlapcem na záchodech v díle o vztahu s mladší dívkou), rád proto odpustím pár debilních a opakujících se vtipů. ()

fogs

Komentář bude obsahovat mnoho spoilerů! Řekl bych, že každý díl má v sobě mnohem více vtipu jak celá série posledních HIMYM. Vánočním speciálem končí celý seriál a je to veliká škoda. Dokonce se ještě naposled ukázala i Abby, aby celý konec ještě více zamotala, ale všechno dopadlo víc jak dobře. 9 dětí není pro Dona žádný problém a pro Eddieho zase není problém být sériovým vrahem (celou dobu se choval podezřele, "starat se" o Dona 3 roky a to zadarmo, více než divné!!), Dot ve svých posledních letech zažít menší orgie, nebo stát se drsnou bubenicí. Prostě perfektní zakončení se vším všudy. Každý díl seriálu jsem viděl aspoň 5x a stále mne neomrzel. Ale je konec a já budu vzpomínat jen v dobrém a až budeme s kamarády hrát pár z Donových parádních písní, určitě se zase zasmějeme tomu, jaký to byl Dickhead.. Farewell HNTLYL... ()

zekkx

Je jednou za čas hezké vidět, že jsou tu stále tvůrci, kteří vědí, kdy mají dost a zbytečně nenatahují seriál až do trapnosti. ps: Dan Clark je bůh a ikdyž to tak nevypadá i skvělej hudebník! ()

anulka

Tento seriál je fantastický!! Nebola tam jediná epizóda pri ktorej by som nemala záchvaty smiechu :) Herecké obsadenie je absolútne perfektné. Postavy tvoria dohromady veľmi vtipný tým. Skutočnosť, že Dan Clark to napísal sám ho robí majstrom komédie. ()

Ihuj

Nesuďte podle prvních dílů, které jsou trochu slabší. Už někdy v půlce první série to dostává obrátky, druhá série je super a třetí jsem skouknul za den a břečel smíchy. Hrozně bych si přál mít mezi blízkými kamarády takového idiota :) ()

Dr0m

První sezóna bylo příjemné překvapení a změna od klasické US produkce. Druhá sezóna přidala jěště lepší humor a třetí zatím drží laťku. Momentálně jeden z nejzábavnějších seriálů, který si na nic nehraje a nesnaží se za každou cenu dávat morální ponaučení, jak je tomu u většiny zámořské produkce. ()