Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

Splasher

"Kdo chce vidět Idiota, nechť se NEdostaví do ředitelny, ale navštíví Dona Danburyho." Na tento seriál jsem narazil náhodou díky hostovačce Juliana Barratta v jednom z dílů (i zde hraje výborně). ()

flyboyeda

Neskutecne vtipny serial o sveraznem imbecilovi, ktereho proste musite zboznovat, ikdyz serial ke konci krapet ztraci kouzlo a stavu. Ale i tak jde stale o striktni a velmi zabavnou zalezitost disponujici ultimetnim hardcore humorem. ()

wendelin9

Musím říct, že jsem doteď v Donovi nenašla sebemenší zalíbení, naopak - tenhle kluk mě děsně se*e a vytáčí tím, jak se chová, jak se tváří, co říká, jak to říká... Ale upřímně, to je i jediný důvod, proč se na tento seriál dívám a proč mě neustále tak moc baví. Takže jo, mám toho kluka ráda :D. ()

URBAN

Don je tak nesympatický až je mi sympatický. Sledovat jeho životní příběhy je skvělé na odreágování a některé scénáře jsou až nemožné, ale jak píšu je to takový seriál, který je spíše na odreágování na večer nebo jen tak do pohody. ( 28.9.16 až 1.10.16/1,2,3.série ) ()

wader

není to obyčejný rádoby ftipný seriál, na jaké sme v posledních 20 letech zvyklí. Některé scény, nápady a hlášky jsou opravdu brutálně vtipné, že se opravdu svíjíte v křečích smíchu. Vztah Dona s Eddiem je skvělou asociací na vztah Bernarda s Maniem v Black Books. ()

vadic

Nejlepší na celém seriálu byly v obou sériích Donovy spolubydlící. Naprosto ultra dokonalé ženy obě dvě. Jinak druhá season jasně převyšuje tu první ve všech směrech. ()

Fanita

Päť dôvodov prečo si pozrieť tento seriál: 1. Hlavná postava je totálny magor, vymyká sa zaužívaným pohľadom na hlavné postavy. 2. Je to neskutočne vtipné, britským spôsobom. 3. Veci, ktoré Vás rozčuľujú Vás zabávajú. 4. Laura Haddock je úplne úžasná. 5. Sleep! ()

Khumbac

Kurec ale jo....ten týpek je dobrý čípek. Anglický humor a jedovaté charisma hlavního protagonisty zde citelně zasahuje. Různé situace jenž by mohli nastat jsou povětšinou vtipné až zábavné. Ta anglie je sice hnusná země s hnusnými lidmi, ale seroše mají fajné! ()

kinghome

BBC rules!!! To prostě nemá chybu. 1. Série: První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že to je blbost a Don byl strašně nesympatickej. Ale naštěstí jsem to nevzdal a dokoukal celou sérii a byl jsem nadšenej. Takový boží charaktery a hlavně nádherná Abby. Don je strašná svině, a proto nechápu, jak jsem si ho mohl tak rychle oblíbit. Strašně mě bavil on i jeho sluha Eddie. 85% 2. Série: Zmizela Abby a já myslel, že to už nemůže být tak dobré jako první série. Ale to co přišlo bylo přímo božské! Sam je úžasná nádherná holka, která příšerně fuckuje Dona a to se mi hrozně líbilo. K tomu se do hlavních postav přidal Glum, Dobby, E.T. a to všechno v jednom charakteru, který hraje Leila Hoffman, které umřel manžel a proto se nemá dobře. Jak zjistíme v každém díle. 90% 3. Série: Tak tohle je nejlepší série ze všech. Tolik narážek na stáří na přítele Sam. Jak on ho Don nesnášel. Ale nejlepší na celé sérii je větší prosazování Gluma. To co tam Leila předvádí je vážně boží a nikdy bych to od takové křehké babči nečekal. Sakra tak strašně mě to bavilo a teď to má skončit? To je vážně nefér. Dám si celej seriál znova a znova. je to prostě úžasné a stojí to za vidění. 95% SPECIÁL: Sam se obarvila na hnědo, což mě teda vážně nasralo, ale jinak je to pořád stejná kvalitka jako samostatné série. Vtipný, ale i dojemný příběh o tom, jak chce Don sbalit Sam. Část, kdy si Dom splete domy je naprosto úžasná. Konec je dobře udělaný a rozhodně neurazí. Glum se teda předvedl xD. THINK WITH YOUR BALLS! ()

July

První série skvělá a druhá vynikající. Výborný černohumorný sitcom, ve kterém je víc, než je vidět na první pohled. ()

Helixus

Dobrá zábava tak trochu ve stylu Black books...Don je nesympatický kokot, dokonalá postava do odvážnějšího komediálního seriálu...hned od prvního dílu se mi zamlouval :) dost mě tu ale otravují stále se opakující hypotetické obrazy, jako: 5 věcí, co by Don neměl, 4 věci, co by Don chtěl atd., což jsem nejdřív ocenil jako dobrý nápad, ale co je moc, to je moc....zatím 80% ()

geklon

né...krok nesprávným směrem....tohle mě dlouhodobě bavit nemůže. Každý Anglický komediální seriál nutně nemusí být pro mě. A tento druh humoru se mi příčí. Prst dolů. Nedokoukal jsem ani pilot. ()

sskrblik

Dobrej seriál na kterej se dá dívat... jenom nemusím takový ty vysvětlivky nebo takový to co by se stalo kdyby. Ukončený projekt mě ani nemrzí, protože bych stejně nesnesl např. 50 dílovou porci. Jako jednohubka na pár večerů ano, víc ne. ()

McM

První díl je strašný. Naštěstí se seriál hned potom rozjede a druhou sérii sledujete jedním dechcem. Hromada fórů, hlavní postava prvotřídní idiot a nádherné ženské. Co víc si přát? Jo snad jen Vánoční speciál a uzavření příběhu. ()

Krosmen

Tahle britská, dá se říci, novinka není pro každého. Kdo má rád nejen britský, ale i poněkud připálenější humor a nevadí mu sem tam nějaká nadávka, si tenhle seriál rozhodně užije. Sám Don je někdy naprosto neuvěřitelná postava. Zvlášť peprný díl je s dětmi v přírodě. Do každého dílu je pak vetkán prostřih 6 nebo 5 věcí, které by Don řekl, udělal, případně si vzal na sebe a ty skutečně stojí za to. Doufám, že nějaká série ještě přibude, protože zatím si všechny drží dost vysokou úroveň. ()

Philoun1

Dobrej seriál, Don Clark má velmi osobitý humor a i když je jeho postava odporná sobecká a zvrhlá tak na ni něco je a mě se celkem líbí. ()