Série(3) / Epizody(21)

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.  Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.
V každé epizodě s ním prožijete několik dní jeho života – uvidíte jak se potácí vstříc dalším výzvám nebo jen prožívá každodenní události. Když se Don ocitne v nepříjemné situaci, jeho bohatá představivost aktivuje zařízení, které mu sdělí vše, co by v dané situaci neměl říct nebo udělat. Tento seznam jako diváci uvidíte též a možná nebudete věřit, co všechno může existovat.
Když se s ním setkáte poprvé, Don se bude muset poprat s rozpaky - jak nejlépe zmizet z bytu dívky, se kterou strávil noc a nepamatuje si její jméno. Don také zjistí, jak se rozhodně nezachovat, když ho vyhodí z práce nebo jak se poprat se svým žalem, poté co mu zemřela babička. A jak se vypořádá Don s radostí nad tím, že mu odkázala svůj dům? Nijak, radost se totiž brzy změní v šokující zjištění. Babiččin dům byl plný haraburdí a nesplacených dluhů. Zkrátka Donův život je jeden velký chaos. (oficiální text distributora)

jaime

jak vetsinu britskejch sitcomu/serialu nemusim, tak todle je jiny....... ultimatni serial na zasmani.. dva dily mi prisly slabsi, ale tim to konci. Ten kdo se na to nediva s nadhledem a bere to smrtelne vazne, tak je jasny, ze se mu to libit nebude. Jako nejlepsi dil hodnotim treti serie, treti dil. ()

ecis

Po prvej serii (zhltnuta na posedenie) je to ta spravna davka britskeho sitcomu. Jasna inspiracia od Michaela Kesslera. Po druhej serii zvysujem hodnotenie na 5*. Je to spravne pritiahnute za vlasy, odvazne, skecove, s krasnou Samanthou. ()

patushik

Don aka dickhead je prostě hovado k pohledání, u toho jak se chová k holkám, Eddiemu a k přítelovi Abby nebo Sam se prostě nedá nesmát.. ta pátá hvězdička je právě za Abby a Sam:) ()

kokes

102. nejlepší seriál?...Na první sezonu jsem vydržel koukat pravděpodobně jen díky Sinead Moynihan, která sice příliš hrát neumí, ale tento nedostatek kompenzuje jinými přednostmi.....:-) ()

Mira90

Don je dickhead, o tom žádná. Ale takovým ,,rozumným" způsobem. Britský seriál, to povětšinou znamená - nejde o konformní záležitost a nemusí sednout každému, o to více si jej užijí ti, kdož nesledují jen Ulici a VKV ;-) I když tohle je fakt docela šílenost, ale to hoďte za hlavu - už jen kvůli Sinead Moynihan. ()

007.

Po první polovině první série: humorný mně to moc nepřišlo. Např. druhý díl s dětmi na táboře = perfektní téma, které bylo ale jen lehce úsměvné a bylo pro mě nejlépe zpracovaným dílem. 47% ()

balcazar

Skvelý druh humoru, ktorý mi sadol na bránicu ako riť na viete čo. Skvelo vyskladané postavy - hlavné-hlavné: Don - klasický sitcomový "hrdina", lenivý, márnotratný, s rozumom 12-ročného + pekná žena v jeho dome a vedľajšie-hlavné: starenka, ktorej hnev a otrávenosť sú vykreslené humorne a Eddie, ktorého ani netreba popisovať. K maximu chýba dosť, hoci v niektorých fázach to je úplný top. Hlavnými chybami seriálu sú opakujúce sa vtipy a krivkajúce iskrenie medzi Donom a ženskou postavou v druhej a tretej sérii. V prvej sa iskrenie spojilo s humorom a bola z toho dokonalá synchrónia. P.S.Ku koncu celého seriálu (nie série) by sa malo všetko vyriešiť a nie skončiť otvorene. Ach!!! ()

Simomon

I ja jsem tenhle seros dlouho prehlizel a byla to chyba! Vsechno stoji na Dan Clarkovi, coz je floutek, kterej ma vsechno na haku a nejde mu nefandit. Je to sice pribehove silne predvidatelny, ale stejne je to ten typ serialu kde po kazdym dile si date "jeste jeden". A hlavne je fakt vtipnej. Jen prvni serie je vyrazne slabsi (lze celkem v pohode sledovat az od druhe). POSLEDNI SLOVO: season1: 3.5/5* season2: 5/5* season3: 5/5* Doporucuju! ()

gemi odpad!

Vydržel jsem to deset minut. Kdyby mi bylo patnáct a psal se rok 1995, tak bych asi vydržel o deset dýl. Pro ten správný požitek a ztotožnění se s hlavním hrdinou musí být člověk jako on. Debil. ()

Matyas

Tady půjdu proti proudu, nezáživné, nechápu, že země co má na svědomí Beana a Black Books, má na svědomí tento zbytek mr*ky, který nikdo bohužel nezakázal, 1* za zpívání v 'ART' klubu o šu*ání na mase ()

Bezda22

Viděl jsem zatim jen pár dílů, když jsem na to narazil při přepínání programů, když nebylo na co koukat. Při každým díle jsem se upřímně od srdce zasmál. Dobrej humor, hlavní "hrdina" je postavenej na tom jakej je to kretén. To miluju, neni to stupidní, má to něco do sebe. Protože jsem neviděl všechny díly, dám "jen" 4*. Ale myslim, že až to zkouknu celý jednou, dám hvězd 5 ()

Margerie

No, tak na tohle asi nemám moc žaludek. Dan Clark je maximálně nesympatický, odporný a oslizlý, fuj, na to se fakt nedá dívat. Ale některé vtípky a scény se tvůrcům opravdu povedli, a po druhé sérii musím říct, že jsem se přes nesympatie ke Clarkovi občas i přenesla a ležela smíchy. Hlavně díl s návštěvou bohatých rodičů jeho milenky je prostě bomba. 75% ()

Mr.Roman

Typicky britské seriály s ich špecifickým humorom nemusím, no tento je iný. Na prvý pohľad možno nie, no platí, že zdanie klame. Tak ako ma rozosmiali prvé dve časti sa ničomu inému už pomerne dlho nepodarilo. Hlavný predstaviteľ a jeho postava sú tak nesympatický až sú sympatický. Je ako veľké dieťa, ktoré si robí čo chce a ide len za jedným cieľom a tým je nájomníčka v dome, ktorý zdedil po babičke (tá ho v poslednej vôli nazvala "dickhead") a do ktorej sa zaľúbil už na strednej. Seriál má trocha inú formu (sem tam je prerušený a ukáže sa niekoľko možností ako riešiť danú situáciu), pravidelne v ňom vystupujú len štyri postavy (a zopár drobných) a väčšina deja sa odohráva v Donovom dome, s čím si väčšinou maximálne vystačia. Hodnotím po troch dieloch. ()

stephano

První díl sem byl trošku skeptickej ale pak to vzalo rázem a dve serie padli za necely dva dny. to se vazne neda popsat. Hostující Howard moon z "Mighty booshe" je prvotřídní. Dvojtečka závorky dívka kterou jsem zrovna potkal ukončené závorky.masakr každá druhá věta je vtip. ()

oasismanik

Zatiaľ slabšie 4 hviezdičky. Don je typická postava z anglických sitcomov / povaľač, beznádejný prípad, otrávený životom a odporne sa správajúci k ľudom/, humor však až tak typicky anglický nie je. Ak začínate s britskými seriálmi, rozhodne skôr odporúčam Black Books alebo IT, nevylučujem, že hodnotenie pôjde ešte vyššie alebo aj ešte nižšie. PS o dva dni: druhá séria je jasných 5 hviezdičiek, takže je to niekde medzi 4 a 5, ale ponechám zatiaľ 4. Predsa len Black Books bolo o trošku lepšie. ()

jafuska

hodnotím po pár dílech, ale bohužel nejsem oblíbenec tohoto seriálu a tak ani nemám náladu se pouštět do dalších dílů, ničím mě tento seriál nenadchnul asi nejsem typ člověka, který by se musel dívat na situace, kde není ani špetka prvků komedie, spíš mě všechno přišlo trapné, a to jsem si oblíbila žánry Britů, ale toto fakt ne, ()

metuj

Ačkoli jsem byl zpočátku skeptický, záhy jsem zjistil, že pro mne může být tento seriál náhradou za Black Books. Nerad to přiznávám, ale smál jsem se možná i častěji Donovi, než dříve Bernardovi. ()