Kritikám "žánrové nevyváženosti" apod. se obvykle vysmívám, ale tentokrát si říkám, že na tom něco bude. Škoda, že tento film chce být vším a není ničím. Skvěle hrající krásné slečny, krásná, zajímavá kamera, některé vynikající scény, spousta skvělých drobných motivů i "krutých hlášek" (třeba: "má dobrů výchovu... kresťansků... a socialisticků" - to by v českém filmu nebylo možné). Mohly by z toho být dva nebo tři vynikající zcela rozdílné filmy. Po skvostném úvodu se to rozbíjí do utahaných, při sobě absolutně nedržících minipovídek, v nichž se nápadité dialogy střídají s hloupými, vyznění jednotlivých etud jsou vesměs nulová, celková pointa zoufalá. Celek je zvláštní nepřesvědčivá směs přepálenosti a nudné průměrnosti. Podivné, vždyť v jednotlivostech to má na mnoha místech skvělou atmosféru. Ještě jsem neviděl film, kde by se snoubila tak vysoká nadprůměrnost s tak hlubokou podprůměrností, ať už mám na mysli srandu, satiru nebo umění. Když jsem se při sledování soustředil jen na dílčí kvality a vykašlal se na nepodařený celek, bylo to fajn. Taky se mi líbilo "pozadí" - jakási dobová pohlednice tehdejšího Českoslovenka. Každopádně "nejčeskoslovenštější" film. Nechápu ovšem, proč tam do drobné rodičovské role obsadili předabovaného Hlinomaze - vždyť bez svého osobitého hlasu tam byl zbytečný, hotový antihlinomaz.(5.6.2011)

• Drslw

Bohužiaľ, ani keď uvážime dobu vzniku, ničím zaujímavé. To je tak, keď ľudia bez zmyslu pre humor robia humor.(28.2.2017)

• kisho

Premrhane ostali vsetky prilezitosti zabavit divaka. Az moc som bral vazne odporucania na tento film. velmi nesikovne nahodena story, ktora sa vlecie do poslednej chvile ako sane v lete a na konci sa vsemozne snazi strhnut pozornost. samotne rozuzlenie filmu je velmi chabe a ukazuje v celej nahote jeho nedospelost (scenarista, reziser ani ostatni k nicomu tymto filmom nedospeli). a mozno je to tym ze som si dal pred par dnami cierneho petra a ten dal latku predsa trochu inde. za zmienku stoji monolog pana labudu: Cupiho fotrik chodi studovat do zahranicia zahnivanie kapitalizmu, a kedze to zahnivanie nepostupuje tak rychlo ako sa predpokladalo... :D(4.1.2010)

• Evelyn02

Zápletka je stejně stupidní jako u prciček a jim podobných. Jediný důvod, proč tenhle film vidět, je absolutně perfektní striptýzová scéna, která je podle mě nepřekonatelná. Možná by ten film byl lepší, kdyby byly jednotlivé příběhy dívek nějak ukončené.(2.2.2016)

1 2 3 následující >>