Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele montel k tomuto seriálu (6)

Na cestě po Acapulcu (2006) (S01E03)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po mexickém Acapulcu...Hezké, poučné. Dozvíme se něco o historii i něco ze současné doby. Je zajímavé vidět, jak se tato oblast proměnila. 60% ()

Na cestě po Algarve (2007) (S04E02)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po portugalsém Alagarve...Méně zajímavý díl, který poukazuje jak je Algarve téměř liduprázdné. Možná bych to nazval Nuda v Algarve. 40% ()

Na cestě po Alsasku (2008) (S04E19)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po francouzském Alsasku...Beru tyto cestopisné dokumenty tak, aby mě zavedli na ty nejatraktivnější a nejkrásnější místa. Tento díl se z tohoto hlediska nepovedl, protože koukat se jak se dělá keramika určitě nechci. Alsasko nabízí jistě víc, takže tentokrát sa tato část moc nepovedla. 40% ()

Na cestě po Addu (2008) (S06E04)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po maledivském Addu... Dozvíme se jak se žije na maledivách místním obyvatelům. Tentokrát ale nepadne řeč o turismu a o zajímavých místech, což mě mrzelo. 45% ()

Na cestě po Albertě (2008) (S06E07)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po kanadské Albertě...Krásná země a dokument znázorňující jak drsné hory, tak velkoměsta až po vyschlé prérie. 60% ()

Na cestě po Almaty (2010) (S08E32)

Jiří Bartoška a Miroslav Donutil slovně provádějící diváka po kazašškém Almaty...Dokument ukazuje chudé, avšak rychle se rozvíjející bývalé hlavní město. Člověk ani o takových místech neví i když zde žije přes milión lidí. Tudíž velmi zajímavá prezentace. 65% ()