Tak tento film mě mile překvapil, nabyl pozitivní energií a po celou dobu bavil. Herci své postavy ztvárnili špičkově a typově se do svých rolí naprosto hodili. A když se k hercům přidá poutavý příběh, dobře vybraná hudba a parádní fotky tak je nejlepší komedie roku na světě. Mé hodnocení 5 hvězdiček…(24.6.2009)

Asi za to může ten hype, ale nijak extra mi to nepřišlo. Koukal jsem na to spíš proto, abych se podíval na místa, kde jsem byl před měsícem osobně. Na rozdíl od hlavních hrdinů jsem se ve Vegas smrtelně nudil. S filmem to bylo už lepší, je to docela dobrá komedie, ale výbuch smíchu jsem u ni neměl ani jeden.(24.10.2009)

Tak tohle je fakt nářez. Film sice celkem s ničim novym nepřišel a mam z toho pocit, že se jen vybralo to nejlepší z různejch teen-komedií jako třeba Hele vole, kde mam káru? nebo Road trip, jenom s tim rozdílem, že hlavní postavy nejsou žádný zhulený středoškoláci, ale čtveřice dospělejch chlapů a 3 z nich jsou dokonce relativně normální. Jenom ten fousatej magor (Zach Galifianakis) mi těma svejma hláškama dost připomínal postavu, kterou hrál v Road tripu Tom Green. Když to takhle napíšu, zní to možná trochu divně, ale výsledek je skvělá komedie, u který jsem se smál od první minuty až do závěrečnejch titulků.(8.1.2010)

Jo, když se člověk ráno vzbudí a přemýšlí: 1. U koho v bytě to, sakra, jsem? 2. V kterém městě to, sakra, jsem? 3. Proč vedle mě leží dva kluci pouze v trenkách, zatímco mně chybí jen ponožky? 4. (zoufale) Kde mám brýle? 5. (když je najdu, pokřivné jak prase, samozřejmě, tak ještě zoufaleji) Kde mám kabelku??? ---> Po půl hodině marného hledání zjistím, že jsem vlastně žádnou kabelku neměla. Na mobilu spousta nepřijatých hovorů a vzkazů, kde to jako jsem? Okno jak kráva a jediný letmý záblesk vzpomínky, jak v pozdních nočních (ranních?) hodinách vyřváváme zaseklí ve výtahu.(24.6.2009)

Bolavá hlava, žaludek na vodě, zvracení, bouchání do dětí, děti s paralyzátory, vygumované vzpomínky, nadávky, nahatí asiati, fotky! Musím jít ještě jednou, abych všechny vtipy vstřebal, protože napoprvé tuhle palbu prostě nejde pobrat. Nic sprostějšího a vtipnějšího letos v kině nenajdete. Todd Phillips zválcoval Kevina Smithe se vší parádou.(29.6.2009)

• - Mike Tyson sa neskôr priznal, že bol počas natáčania závislý na kokaine, a svoje repliky prednášal len s veľkou ťažkosťou. (HelenOfTroy)

• - Jedna z písní, která ve filmu zazní, je "Can't Tell Me Nothing" od Kanye Westa. Zach Galifianakis byl zaplacen Westem za vytvoření alternativního videoklipu pro tuto píseň. (c.tucker)

• - Pokračování bylo odsouhlaseno ještě před uvedením filmu do kin. (TomikZlesa)