Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ****

  Naprosto bezproblémový road trip nejen pro odrostlejší teenagery. Spíš hodně příjemný než třeskutě vtipný a spíš opravdu zajímavý než nesmyslně samoúčelně odvázaný (většina scén je v rámci škatulky (!) "civilně normální", nejezdí tu zhulení tygři atp.). Kultovka z toho asi nebude, ale opakované dávce se nikdy bránit nebudu. P.S. Druhá návštěva kina všechno potvrzuje - Pařba je držák a možná z ní nakonec BUDE kultovka :). 3*->4*.(9.6.2009)

 • Shit
  *****

  Nejzábavnější, nejnabušenější a nejmonumentálnější komediální pařba snad za posledních 10 let, tohle fakt nemá obdoby, bavil sem se pořád, smál se snad každou minutu a trojici Cooper, Helms a Galifianakis sem si oblíbil jako málokoho, obzvlášť Galifianakis je špičková postava a jeho retardovaný dotazy jsou geniální, stejně jako celá jejich ultimátní pařba ve Vegas a když k tomu připočtu ještě nejlepší závěr s fotkama, co sem kdy viděl, tak s okamžitou platností požaduju, aby se tomuhle filmu dalo udělit 6*(18.6.2009)

 • Dragoni
  ****

  Parádní akčně - komediální nadupaná jízda po Las Vegas, která začíná po bouřlivé noci s rohypnolem a spoustou alkoholu, první polovinu drží opravdu dobré tempo se spoustou vtipů a dobrých scének, za to druhá polovina mi přišla trošku slabší, ale konec to spravil a závěrečné titulky s fotkami byly jako třešnička na dortu . 85 %(18.1.2010)

 • Traffic
  ***

  Lehounce nadprůměrná komediální jízda, která mě ze začátku příjemně naladila na očekávané orgie, aby mi vzápětí odprezentovala jen jejich následky. Nepomohlo ani, o jak bizarní šlo svinčík. Mluvit o tom, jaký že bordel jsme včera způsobili, případně projíždět kompromitující fotky a videa, je možná dobrou zábavou v užším okruhu přátel, kde si můžeme situace zasadit do nějakého širšího kontextu a k "hrdinům" máme i určitý citový vztah. V případě Pařby ve Vegas jde kolikrát spíš o nudné plkání, které drží pohromadě divákova zvědavost "co přijde dál", náhodné úchylnosti jako nahý japončík vyskakující z kufru auta s páčidlem v ruce a očekávání nějaké brutální pointy, která dá téhle zmatené naháněčce smysl. S postupem času naopak přibývá pár trapných hollywoodských klišé a několik povedených džouků a hlášek stojí osamoceně jako kůly v plotě. Patřičné vyvrcholení se nedostavuje a v ústech zůstává mírná pachuť a sucho - dobře známé to příznaky "kvalitní" kocoviny.(17.8.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Christophe Beck: 1. It's Now Or Never - El Vez ,2. Thirteen - Danzig ,3. Take It Off - The Donnas ,4. Fever - The Cramps ,5. Wedding Bells (Are Breaking Up That Old Gang Of Mine) - Gene Vincent/His Blue Caps ,6. In The Air Tonight - Phil Collins ,7. Stu's Song - Ed Helms ,8. Rhythm And Booze - Treat Her Right ,9. Iko Iko - The Belle Stars ,10. Three Best Friends - Zach Galifianakis ,11. Ride The Sky II - Revolution Mother ,12. Candy Shop - Dan Finnerty and The Dan Band ,(14.6.2011)

 • - Keď Alan (Zack Galifianakis) spieva pesničku "Who Let the Dogs Out?", tak dvere do kúpeľne sú otvorené, no o chvíľu sú už zatvorené. (ShortyIC)

 • - K pesničke, ktorú Stu (Ed Helms) spieva pri hraní na klavíri, napísal text sám herec spolu s režisérom Toddom Phillipsom. (HFCJ)

 • - Během natáčení byl ukraden jeden z Mercedesů (velmi potlučený a nápadný) z místa, kde byly skladovány. Další den se natáčely automobilové sekvence a díky tomu byla zastavena doprava místní policií. Člen produkce upozornil policii na velmi nápadný Mercedes mezi auty v koloně. Policie řidiče zatkla a auto vrátila produkci. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace