Zábavnej film, kterej jede podle jasně daného schematu a je poslepovanej ze scének, které samy o sobě jsou docela klišovité, ale je to tak šikovně udělané, že to vůbec nevadí. Příběh není složitej, ačkoliv se to tak na první pohled může zdát. Ve skutečnosti je to jednoduchá historka ozvláštněná tím, že je v syžetu velká mezera, kterou si divák může doplnit pouze tak, jak si to přeje režisér, který postupně distribuuje kousky informací (ale aspoň chronologicky). Některé věci mě potěšily, jako třeba účast Mika Tysona (ačkoliv Lou Ferrigno v "I Love You, Man" je větší borec). Jenže kvarteto hlavních hrdinů mi sympatické zrovna nebylo, ani ne tak hereckým projevem, jako prostě svým vzhledem. Režisér docela dobře ukočíroval fakt, že po počátečním šoku dokázal ukočírovat následující slepenec scén, který by mohl rychle omrzet. To se naštěstí nestalo a tak může všechno směřovat k povinnému happy-endu. Jo a ještě něco: není to tak ulítlé jako huličské komedie, což je pravděpodobně jeden z důvodů tak vysokého hodnocení tady (86% dle 2460 lidí).(19.8.2009)

Navzdory premise inteligentní a především chytře vystavěný road trip, narvaný over-the-top vtípky do takové míry, kde má každý individuální pijan hranici. Ženské to asi moc nedostane, abstinenti si řeknou "co to mělo znamenat", byť s lehkým úsměvem na tváři, a každý, kdo alespoň jednou narazil na "opici" a otevřel "okno jako vrata", se pobaví na takových sedmdesát procent. :) UPDATE: Za unrated sestřih 20 procent nahoru.(9.6.2009)

Po delší době pořádně sprostá a nahláškovaná komedie, která mě dostala do křečí. Hangover je prostě něco neuvěřitelného a naprosto nečekaného...takovou nálož nemůže očekávat prostě nikdo. Ale on se ten děj odehrává ve Vegas a po brutálním ožeru se špetkou těch drog...takže se to vlastně tak nějak očekávat dá. Přidejte si k tomu bandu kámošů k pohledání (nebo taky k posrání...dement Alan a pan učitel Phil jsou fakt výborní), tygra, slepici, nafukovací prase.... a takhle bych mohl pokračovat dál a dál.... a dostanete největší humorný náser léta. Ještě bych se chtěl poklonit panu překladateli, bo takovou zásobu vulgarit nemám ani já (a to je co říct, kurva) a jeho obraty skvěle dokreslovaly už tak výborný film. A pokud by se rozdávaly ceny za nejlepší závěrečné titulky...Hangover by byl jasný favorit (BJ)!!!(19.6.2009)

Absolutne psychadelicka a maximalne vtipna 100-minutova jazda, kedy sa nezastavite a na konci filmu vas bude boliet branica, tak ako uz davno nie. Jeden vtip za druhym, asi v 4 momentoch trosku nevkusny a trapny humor, ale to si takuto komediu bez toho ani nemozete predstavit. Musim povedat, ze toto je pre mna rozhodne komedia roka, ak nie aj viac... Yeah! PS: Som zena, ktora takmer nepije a film sa mi pacil :) Tu ide skor o to, kto ma aky zmysel pre humor, takze vsetci sup do kina, stoji to za to.(11.6.2009)

Tenhle film se nenazyva nejlepsi komedii roku jen pro zabavu. Sice bych nikdy nechtel dopadnout jak hlavni hrdinove (a take nikdy nedopadnu, holt tvrdy abstinent a nekurak), ale ve filmu to byla skvela zapletka. To postupne odhalovani pri ztrate pameti mi pripomnelo Bourna, Memento a hodne detektivek, jen z mnohem vtipnejsiho pohledu. Zacatek (intro) gloriouzní, cisi z neho strasna beznadej a pak ta hudba u titulku jak v nejakem thrilleru (pohledy na poust, vegas atd - Rainbow Six Vegas hadra..), proste tyhle zacatky z konce mam rad. A pak se rozjel koncert uchylnosti, srandy a nahejch cinanu :-D. Ten z G-Force strasne valel (to s tim deckem u bazenu, nebo s dedkem na benzince :-))) Brylaty (jj jmena mi stale nejdou) byl taky hodne dobrej (ty jeho depky atd.), trochu slabsi mi teda prisel frajirek a zenich (ten z pochopitelneho duvodu). Nej. sceny: Casino, fotky na konci, probuzeni, proslov na strese a hromada dalsich. KOMEDIE ROKU(12.11.2009)

• - Aby obraz v určitých situacích vypadal zmateněji, byla použita ruční kamera. (x_silver)

• - Keď Alan (Zack Galifianakis) spieva pesničku "Who Let the Dogs Out?", tak dvere do kúpeľne sú otvorené, no o chvíľu sú už zatvorené. (ShortyIC)

• - Zpěvák na svatbě, Dan Finnerty, si zahrál stejnou roli i ve filmu Old School (2003), který také režíroval Todd Phillips. (T-enter)