"Fandango" pro generaci bezstarostných lemplů, kteří se neměli proti čemu bouřit, ani nikdy nezažili opravdový strach, patos mužských svazků znají pouze z filmů, obdivují více popkulturní ikony než své blízké a za životní vzory jim stáli hrdinové prcičkovských teenagerských komedií, filmů Judda Apatowa a Big Lebowski. Na jednu stranu ubohé, ale současně upřímně prosté idealismu, velkolepě vtipné a dokonce uhrančivé.(13.10.2009)

Nosí prstýnek mé babičky, která přežila Holocaust! -Nevěděl jsem, že tam rozdávali prstýnky. Naprosto ultimátní, skvělá, vtipná, místy i dojemná komedie o čtyřech kamarádech, Las Vegas, rozlučce se svobodou, tygrem v koupelně a spoustě dalších věcí. Snad každý z nás někdy zažil probuzení pro propařené noci. A i já, čerstvě 18letý, jsem jednou zažil situaci "What happened last night?" Co na tom, že jsem neměl tygra v koupelně, nevzal jsem si prostitutku (teda o tom alespoň do teď nic nevím :-)) nebo mi nezmizel kamarád. Stejně to nebylo příjemné, když jsem nevěděl, co se dělo. A proto jsem si tuhle komedii naprosto užil. Tohle je totiž naprostá jízda od začátku do konce. Musím pochválit skvěle vybranou hudbu (potěšila mě zejména píseň Yeah od Ushera) vynikajícího švagra Alana a cameo Mika Tysona. Protože, ač tomu někteří nebudou věřit, má pořád ránu! :-) Podtrženo sečteno: Pařba ve Vegas je skvělá komedie, která mi přesně kápla do noty, a už dlouho jsem se takhle v kině nesmál. Můžu vřele doporučit, hlavně opravdu vydržte a podívejte se na fotky, které se fakt povedly! P. S. A na to, že Heather Graham táhne na 40, tak je vážně pořád kočka!(16.8.2009)

Pařba ve Vegas rozhodně není typ filmu, který já bych vyhledávala, přece jen hlavní zápletka už tady byla zfilmovaná nesčetněkrát, rozhodně nepatří mezi to nejoriginálnější, o to mě ale více film překvapil. Takhle jsem se u filmu už dlouho nebavila. Ono se ani nejedná o komedii, u které byste se popadali za břicho od první minuty do poslední, ale zkrátka má TO něco navíc oproti většině jiných komedii. Sice i tady se vyskytuje pár momentů, které směřují k nesmyslnosti až trapnosti, jenže naštěstí pak přijde zase něco, co tu slabší chvilku zcela napraví a těch pár úletů filmu odpustíte. Ještě musím pochválit skvělý výběr hudby, která je ve filmu použita naprosto přesně a výběr herců, líbí se mi, že se vsadilo na neokoukané herce. Pařbu ve Vegas určitě více ocení muži, ostatně myslím, že i jim byl film cílen, ale i já jsem nadmíru spokojená a pokud se chcete podívat na pohodový oddechový film, který je však lepší než většina komedii poslední doby, neváhejte a sáhněte právě po Pařbě ve Vegas.(19.5.2011)

Osvěžující letní mladická komedie, která konečně přesahuje neduhy teenagerských nesmyslů a nechutností. Objevování tajů prochlastané noci je skutečně vtipné, legrační, dokonce i v celém svém celku zajímavé a v rámci možnosti ani není výrazně nelogické. Pohodovst a humor není do snímku protlačen nasílím, jako povinnost k žánru, ale skutečně vyplývá z příjemného kamarádství a familiárních, situací - hrdinům nelze, než držet palce. Charaktery sice v sympatičnosti nepřekonávají Willa Ferrella a králem komedií s dramatickým přesahem o přátelství také stále zůstává Clerks 2, ovšem i tak jde o jednu z nejlepších komedíí poslední dlouhé doby. 8/10(20.7.2009)

Ty vole ! Překvapení roku ! Naprosto bezchybná komedie ! Žádná hluchá místa, žádná nuda. Už ten trailer, co jsem viděl v kině na tento film mě navnadil. Philips je prostě třída. Myslel jsem si, že jeho výtečnou komedii Road trip nic nepřekoná, ale zatraceně jsem se mýlil. Tohle je prostě BOMBA ! Valte na to do kina ,-)) PS: Vyplatí se dívat i na závěrečné titulky ,-)(21.6.2009)

• - K pesničke, ktorú Stu (Ed Helms) spieva pri hraní na klavíri, napísal text sám herec spolu s režisérom Toddom Phillipsom. (HFCJ)

• - Ed Helms kvůli své roli zhubnul 8 liber (zhruba 3,6 kg). (Miuri)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen druhou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně třemi "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)