Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Důvěrně známá situace. I když máte na rameni makaka a hlavu jako jeden velký střep, je podstatné sesbírat i drobné střípky, za pomoci kterých lze zacelit ta černá díra vzniknuvší v alkoholem poškozeném mozkovém centru. Že rána v nevadském městě hříchu bývají setsakramentsky těžká (především je nutné najít osobu, kterou jsem si v noci vzal) ví Homer Simpson i Ned Flanders už dávno a parta odrostlých dětí v samospravujícím se stříbrném Mercedesu se to po "rufíkové" stag party již brzy dozví taky. Vtipná Phillipsova komedie určená pro ty, které už nějaký ten týden netrápí akné a svátost manželského svazku berou s patřičným nadhledem. Povídá se, že záhadná přítomnost bílé kvočny je dosud jediným nevyřešeným případem Grissomova vyšetřovacího týmu..(15.12.2009)

 • freddy
  ****

  Vtipné, chytré, skvělé, zkrátka zajímavý počin, u kterého jsem se docela dobře pobavil a odreagoval. Tohle je úžasně nepředvídatelná komedie, kde se může stát prakticky cokoliv a jak si tak postupně ti chlapíci skládali dohromady, co vše se událo během uplynulé noci, tak jsem se bavil stále víc a víc a s postupujícím dějem mě udivovalo, jak nápaditý scénář tahle komedie má. Ano, nahlas jsem se snad nezasmál ani jednou, ale celou dobu jsem se bavil tak nějak nenuceně s úsměvem na tváři, a to je pro mě o hodně víc, než když koukám na komedii, která má dvě tři solidní hlášky a zbytek filmu je nuda a šeď. Tenhle film je zkrátka povedenou záležitostí a je fajn, že ještě někdo dokáže v dnešní době napsat a zrealizovat povedenou komedii s neokoukanou zápletkou a atraktivním nepředvídatelným dějem. Jediné, co mi v tomto filmu moc nesedělo, byly scény s Mikem Tysonem, to mi tam přišlo jako něco násilně vloženého, co se do toho filmu absolutně nehodí a co je tam jaksi navíc, zkrátka přišlo mi, že to působí jako pěst na oko. Jinak jsem maximálně spokojený, obsazení hlavních rolí je povedené, jednotliví herci příjemní a sympatičtí, a i herečky jsou zde atraktivní a sympatické, takže velká spokojenost s filmem a celkově ho vnímám jako hodně příjemné překvapení. Dávám čtyři hvězdy.(10.1.2011)

 • Psema
  *****

  Navzdory premise inteligentní a především chytře vystavěný road trip, narvaný over-the-top vtípky do takové míry, kde má každý individuální pijan hranici. Ženské to asi moc nedostane, abstinenti si řeknou "co to mělo znamenat", byť s lehkým úsměvem na tváři, a každý, kdo alespoň jednou narazil na "opici" a otevřel "okno jako vrata", se pobaví na takových sedmdesát procent. :) UPDATE: Za unrated sestřih 20 procent nahoru.(9.6.2009)

 • KarelR
  *****

  Jasný důkaz toho, že i eRkové komedie můžou být chytře napsané. Phillips kupodivu natočil "jen" příjemně odvázaný film, než aby diváka trápil tunou samoúčelných scének bez vyššího smyslu a pral do něj jeden f*ck za druhým. Díky sympatickému ústřednímu triu (Galifianakis nakonec není pouze idiotem, kterého nenávidíte), správně nastavenému tempu a nepředvídatelnému vývoji příbehu je Pařba ve Vegas asi nejlepší komedií, co jsem letos viděl. Přestože to není žádná přehlídka geniálních fórů, drží pohromadě, a když vás po sto minutách vyplivne ven, uvědomíte si, že jste si tu jízdu vlastně náramně užili. Update: Zní to neuvěřitelně, ale ten film je podruhé ještě lepší. Bez ostychu zvedám na pět.(9.6.2009)

 • Fr
  *****

  POSRALI JSME TO…TA NAŠE ROZLUČKA SE SVOBODOU…TROCHU SE TO VYMKLO…. Krutej mejdan. Nebo spíš pořádná PAŘBA!!! Přitom to po 20ti minutách vypadá na takovou normálku. O humor se stará ,,retardovaný“ Alan, ničím neuráží a dokáže navnadit na ,,věci příští“. A snad i proto, že ten mejdan byl větší, než jaký jsem kdy zvládl já :-) je to nad očekávání zábavný. Místo trapných pokusů o humor se s troškou fantasie může jednat o film ,,pro nás chlapy“. Nebo alespoň pro všechny, kteří se chystají do Vegas! Se závěrečnýma titulkama na cestu jako bonus. Věřím, že se na ně taky budete těšit. PŘÍBĚH **** HUMOR **** AKCE * NAPĚTÍ *(7.12.2009)

 • - Príbeh bol inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa stala Trippovi Vinsonovi, producentovi a priateľovi výkonného producenta Chrisa Bendera. Vinson sa vyparil zo svojej bakalárskej párty a prebudil až v Las Vegas v striptízovom klube, kde nakoniec nechal pekný účet. (WalterIK7)

 • - Na začátku filmu, kdy hrdinou jedou do Vegas, na autě není střecha. Když však poté auto znovu vyzvedávají v polovině filmu, střecha již na autě je. (J*A*M*A*L)

 • - Ráno při snídani Stu (Ed Helms) zjistí, že v casinu Bellagio zaplatil 800 amerických dolarů. Ve filmu Dannyho parťáci (2001) je stejné casino vykradeno.