Důvěrně známá situace. I když máte na rameni makaka a hlavu jako jeden velký střep, je podstatné sesbírat i drobné střípky, za pomoci kterých lze zacelit ta černá díra vzniknuvší v alkoholem poškozeném mozkovém centru. Že rána v nevadském městě hříchu bývají setsakramentsky těžká (především je nutné najít osobu, kterou jsem si v noci vzal) ví Homer Simpson i Ned Flanders už dávno a parta odrostlých dětí v samospravujícím se stříbrném Mercedesu se to po "rufíkové" stag party již brzy dozví taky. Vtipná Phillipsova komedie určená pro ty, které už nějaký ten týden netrápí akné a svátost manželského svazku berou s patřičným nadhledem. Povídá se, že záhadná přítomnost bílé kvočny je dosud jediným nevyřešeným případem Grissomova vyšetřovacího týmu..(15.12.2009)

Vtipné, chytré, skvělé, zkrátka zajímavý počin, u kterého jsem se docela dobře pobavil a odreagoval. Tohle je úžasně nepředvídatelná komedie, kde se může stát prakticky cokoliv a jak si tak postupně ti chlapíci skládali dohromady, co vše se událo během uplynulé noci, tak jsem se bavil stále víc a víc a s postupujícím dějem mě udivovalo, jak nápaditý scénář tahle komedie má. Ano, nahlas jsem se snad nezasmál ani jednou, ale celou dobu jsem se bavil tak nějak nenuceně s úsměvem na tváři, a to je pro mě o hodně víc, než když koukám na komedii, která má dvě tři solidní hlášky a zbytek filmu je nuda a šeď. Tenhle film je zkrátka povedenou záležitostí a je fajn, že ještě někdo dokáže v dnešní době napsat a zrealizovat povedenou komedii s neokoukanou zápletkou a atraktivním nepředvídatelným dějem. Jediné, co mi v tomto filmu moc nesedělo, byly scény s Mikem Tysonem, to mi tam přišlo jako něco násilně vloženého, co se do toho filmu absolutně nehodí a co je tam jaksi navíc, zkrátka přišlo mi, že to působí jako pěst na oko. Jinak jsem maximálně spokojený, obsazení hlavních rolí je povedené, jednotliví herci příjemní a sympatičtí, a i herečky jsou zde atraktivní a sympatické, takže velká spokojenost s filmem a celkově ho vnímám jako hodně příjemné překvapení. Dávám čtyři hvězdy.(10.1.2011)

Navzdory premise inteligentní a především chytře vystavěný road trip, narvaný over-the-top vtípky do takové míry, kde má každý individuální pijan hranici. Ženské to asi moc nedostane, abstinenti si řeknou "co to mělo znamenat", byť s lehkým úsměvem na tváři, a každý, kdo alespoň jednou narazil na "opici" a otevřel "okno jako vrata", se pobaví na takových sedmdesát procent. :) UPDATE: Za unrated sestřih 20 procent nahoru.(9.6.2009)

Jasný důkaz toho, že i eRkové komedie můžou být chytře napsané. Phillips kupodivu natočil "jen" příjemně odvázaný film, než aby diváka trápil tunou samoúčelných scének bez vyššího smyslu a pral do něj jeden f*ck za druhým. Díky sympatickému ústřednímu triu (Galifianakis nakonec není pouze idiotem, kterého nenávidíte), správně nastavenému tempu a nepředvídatelnému vývoji příbehu je Pařba ve Vegas asi nejlepší komedií, co jsem letos viděl. Přestože to není žádná přehlídka geniálních fórů, drží pohromadě, a když vás po sto minutách vyplivne ven, uvědomíte si, že jste si tu jízdu vlastně náramně užili. Update: Zní to neuvěřitelně, ale ten film je podruhé ještě lepší. Bez ostychu zvedám na pět.(9.6.2009)

POSRALI JSME TO…TA NAŠE ROZLUČKA SE SVOBODOU…TROCHU SE TO VYMKLO…. Krutej mejdan. Nebo spíš pořádná PAŘBA!!! Přitom to po 20ti minutách vypadá na takovou normálku. O humor se stará ,,retardovaný“ Alan, ničím neuráží a dokáže navnadit na ,,věci příští“. A snad i proto, že ten mejdan byl větší, než jaký jsem kdy zvládl já :-) je to nad očekávání zábavný. Místo trapných pokusů o humor se s troškou fantasie může jednat o film ,,pro nás chlapy“. Nebo alespoň pro všechny, kteří se chystají do Vegas! Se závěrečnýma titulkama na cestu jako bonus. Věřím, že se na ně taky budete těšit. PŘÍBĚH **** HUMOR **** AKCE * NAPĚTÍ *(7.12.2009)

• - Príbeh bol inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa stala Trippovi Vinsonovi, producentovi a priateľovi výkonného producenta Chrisa Bendera. Vinson sa vyparil zo svojej bakalárskej párty a prebudil až v Las Vegas v striptízovom klube, kde nakoniec nechal pekný účet. (WalterIK7)

• - Na začátku filmu, kdy hrdinou jedou do Vegas, na autě není střecha. Když však poté auto znovu vyzvedávají v polovině filmu, střecha již na autě je. (J*A*M*A*L)

• - Ráno při snídani Stu (Ed Helms) zjistí, že v casinu Bellagio zaplatil 800 amerických dolarů. Ve filmu Dannyho parťáci (2001) je stejné casino vykradeno.