Zasmál jsem se přesně pětkrát, což není žádná tragédie, protože při většině dnešních komedií se mi chce skutečně hořce, ale velmi hořce, plakat. Snad v žádném jiném žánru nemám pocit, že dobře už bylo a že kvalitní veselohry zažívaly svou zlatou éru před pár desítkami let a když se chci dobře pobavit, vracím se k osvědčené klasice. Tady totiž nepomůže bombastický rozpočet ani skvělé triky, tady je potřeba nápaditost, vkus a pokud možno i určitá scénáristická odvaha. Dnešní produkce velkých studií ale sází na osvědčené modely z minulosti, takže se točí remaky, kterým holt schází svižnost originálu, nebo další a další volně navazující díly, které už vaří opět z vody. Pařba ve Vegas v zásadě není špatná, ale takhle by měl vypadat žánrový průměr a ne svým způsobem kult se spoustou nadšeně bombastických komentářů a pětihvězdičkovou nadílkou. Nejspíš boduje ta chlastací tématika. Za sebe můžu říct, že za největší klad považuju, že s výjimkou jediné scény na policejní přednášce neklesá úroveň předvedeného humoru pod mojí hranici vkusu. Jinak nejde o nic výjimečného nebo originálního. Celkový dojem: 55 %. V podstatě jde o splácaninu typu strčíme tam gangstera, Tysona, tygra, novorozeně a on už si každý z toho něco vybere.(14.5.2010)

Tak tento film mě mile překvapil, nabyl pozitivní energií a po celou dobu bavil. Herci své postavy ztvárnili špičkově a typově se do svých rolí naprosto hodili. A když se k hercům přidá poutavý příběh, dobře vybraná hudba a parádní fotky tak je nejlepší komedie roku na světě. Mé hodnocení 5 hvězdiček…(24.6.2009)

Jo, když se člověk ráno vzbudí a přemýšlí: 1. U koho v bytě to, sakra, jsem? 2. V kterém městě to, sakra, jsem? 3. Proč vedle mě leží dva kluci pouze v trenkách, zatímco mně chybí jen ponožky? 4. (zoufale) Kde mám brýle? 5. (když je najdu, pokřivné jak prase, samozřejmě, tak ještě zoufaleji) Kde mám kabelku??? ---> Po půl hodině marného hledání zjistím, že jsem vlastně žádnou kabelku neměla. Na mobilu spousta nepřijatých hovorů a vzkazů, kde to jako jsem? Okno jak kráva a jediný letmý záblesk vzpomínky, jak v pozdních nočních (ranních?) hodinách vyřváváme zaseklí ve výtahu.(24.6.2009)

„Ani to nebudem bližšie komentovať. Si trápny.“ Predstavte si, že idete štyria do Las Vegas. Ráno sa zobudíte – a z predchádzajúcej noci si NIČ nepamätáte (je to podobný nápad, z akého vyšli tvorcovia KÁMO, KDE MÁM FÁRO?, ale tým sa akákoľvek podobnosť končí). Izba v dezolátnom stave, v šuplíku plače batoľa, na stole kotkodáka sliepka, v kúpeľni mrmle tiger, v garáži vám parkuje policajné auto (a vy doprdele nie ste policajt), jednému chýba zub a štvrtý chýba úplne – mobil má v izbe, ale kde je on, to akosi nikto nevie. V ťažkom poopicovom stave sa nachádzajúci traja kamaráti sa vyberú hľadať ho a... bohužiaľ, otázka „Čo v kúpeľni robí TIGER?“, je vtipnejšia, ako odpoveď. Kým na zmätených hrdinov strieľa ázijský mafiánsky gang a oni nevedia prečo, je to vtipnejšie, ako odpoveď. Snímka našťastie nie je príliš dlhá, výprava je fajn, herci si navzájom sadli (najviac zaujal „tučný Ježiš“) a občas som sa dokonca smial (elektrošoky, vlčia svorka čítajúca jedného vlka).(9.3.2011)

Lehounce nadprůměrná komediální jízda, která mě ze začátku příjemně naladila na očekávané orgie, aby mi vzápětí odprezentovala jen jejich následky. Nepomohlo ani, o jak bizarní šlo svinčík. Mluvit o tom, jaký že bordel jsme včera způsobili, případně projíždět kompromitující fotky a videa, je možná dobrou zábavou v užším okruhu přátel, kde si můžeme situace zasadit do nějakého širšího kontextu a k "hrdinům" máme i určitý citový vztah. V případě Pařby ve Vegas jde kolikrát spíš o nudné plkání, které drží pohromadě divákova zvědavost "co přijde dál", náhodné úchylnosti jako nahý japončík vyskakující z kufru auta s páčidlem v ruce a očekávání nějaké brutální pointy, která dá téhle zmatené naháněčce smysl. S postupem času naopak přibývá pár trapných hollywoodských klišé a několik povedených džouků a hlášek stojí osamoceně jako kůly v plotě. Patřičné vyvrcholení se nedostavuje a v ústech zůstává mírná pachuť a sucho - dobře známé to příznaky "kvalitní" kocoviny.(17.8.2009)

• - Film se s výdělkem 44 979 319 amerických dolarů z tří tisíc dvou set šedesáti devíti kin po prvním víkendu dostal na první místo žebříčku tržeb filmů, a to před film Vzhůru do oblak (2009). Také měl téměř dvojnásobný výdělek než film Země ztracených (2009), který vydělal 18 800 000 amerických dolarů, přestože byl hlavním premiérovým filmem týdne. Překonal ho také v prvním dni premiéry, kdy výdělal 16 734 033 amerických dolarů z přibližně čtyř tisíců pěti set kin a třech tisíců dvou set šedesáti devíti dalších míst. [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)

• - Ráno při snídani Stu (Ed Helms) zjistí, že v casinu Bellagio zaplatil 800 amerických dolarů. Ve filmu Dannyho parťáci (2001) je stejné casino vykradeno. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Na začátku filmu, kdy hrdinou jedou do Vegas, na autě není střecha. Když však poté auto znovu vyzvedávají v polovině filmu, střecha již na autě je. (J*A*M*A*L)