Tak tento film mě mile překvapil, nabyl pozitivní energií a po celou dobu bavil. Herci své postavy ztvárnili špičkově a typově se do svých rolí naprosto hodili. A když se k hercům přidá poutavý příběh, dobře vybraná hudba a parádní fotky tak je nejlepší komedie roku na světě. Mé hodnocení 5 hvězdiček…(24.6.2009)

Velmi dobře natočená komedie. Skvělá režie, povedená hudba a příjemní hrdinové. Originální a bláznivé, ale ne za hranicí vkusu a uvěřitelnosti (což je vzhledem k tomu, co se ve filmu děje, zvláštní). Pařba ve Vetgas je pro mě příjemné překvapení a skvělý film na jedno použití. Navíc je skvěle nasnímaná a záběry z Las Vegas jsou prostě... cool. Hangover asi nepatří mezi filmy, které by člověku něco daly, ale i filmy čistě pro zvednutí nálady a pobavení jsou potřeba...(13.12.2009)

Nic pro ženy (ty tohle prostě nikdy nepochopí:) a rozhodně nic pro abstinenty (kterým to bude připadat nerealistické). Kdo se ale kdy vzbudil v polorozbořeném místě s bandou přátel, aniž by si kdokoli pamatoval to, co všechno k té spoušti vedlo, ten to musí ocenit do nejmenších detailů. Výborné „okno“, jehož nejlepší výhodou je to, že následky nese někdo jiný.(9.6.2009)

Osvěžující letní mladická komedie, která konečně přesahuje neduhy teenagerských nesmyslů a nechutností. Objevování tajů prochlastané noci je skutečně vtipné, legrační, dokonce i v celém svém celku zajímavé a v rámci možnosti ani není výrazně nelogické. Pohodovst a humor není do snímku protlačen nasílím, jako povinnost k žánru, ale skutečně vyplývá z příjemného kamarádství a familiárních, situací - hrdinům nelze, než držet palce. Charaktery sice v sympatičnosti nepřekonávají Willa Ferrella a králem komedií s dramatickým přesahem o přátelství také stále zůstává Clerks 2, ovšem i tak jde o jednu z nejlepších komedíí poslední dlouhé doby. 8/10(20.7.2009)

Po delší době pořádně sprostá a nahláškovaná komedie, která mě dostala do křečí. Hangover je prostě něco neuvěřitelného a naprosto nečekaného...takovou nálož nemůže očekávat prostě nikdo. Ale on se ten děj odehrává ve Vegas a po brutálním ožeru se špetkou těch drog...takže se to vlastně tak nějak očekávat dá. Přidejte si k tomu bandu kámošů k pohledání (nebo taky k posrání...dement Alan a pan učitel Phil jsou fakt výborní), tygra, slepici, nafukovací prase.... a takhle bych mohl pokračovat dál a dál.... a dostanete největší humorný náser léta. Ještě bych se chtěl poklonit panu překladateli, bo takovou zásobu vulgarit nemám ani já (a to je co říct, kurva) a jeho obraty skvěle dokreslovaly už tak výborný film. A pokud by se rozdávaly ceny za nejlepší závěrečné titulky...Hangover by byl jasný favorit (BJ)!!!(19.6.2009)

• - Príbeh bol inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa stala Trippovi Vinsonovi, producentovi a priateľovi výkonného producenta Chrisa Bendera. Vinson sa vyparil zo svojej bakalárskej párty a prebudil až v Las Vegas v striptízovom klube, kde nakoniec nechal pekný účet. (WalterIK7)

• - Zpěvák na svatbě, Dan Finnerty, si zahrál stejnou roli i ve filmu Old School (2003), který také režíroval Todd Phillips. (T-enter)

• - Režisér Todd Philips si zde střihl cameo muže vyházejícího se ženou z výtahu v hotelu. (TomikZlesa)