„Ani to nebudem bližšie komentovať. Si trápny.“ Predstavte si, že idete štyria do Las Vegas. Ráno sa zobudíte – a z predchádzajúcej noci si NIČ nepamätáte (je to podobný nápad, z akého vyšli tvorcovia KÁMO, KDE MÁM FÁRO?, ale tým sa akákoľvek podobnosť končí). Izba v dezolátnom stave, v šuplíku plače batoľa, na stole kotkodáka sliepka, v kúpeľni mrmle tiger, v garáži vám parkuje policajné auto (a vy doprdele nie ste policajt), jednému chýba zub a štvrtý chýba úplne – mobil má v izbe, ale kde je on, to akosi nikto nevie. V ťažkom poopicovom stave sa nachádzajúci traja kamaráti sa vyberú hľadať ho a... bohužiaľ, otázka „Čo v kúpeľni robí TIGER?“, je vtipnejšia, ako odpoveď. Kým na zmätených hrdinov strieľa ázijský mafiánsky gang a oni nevedia prečo, je to vtipnejšie, ako odpoveď. Snímka našťastie nie je príliš dlhá, výprava je fajn, herci si navzájom sadli (najviac zaujal „tučný Ježiš“) a občas som sa dokonca smial (elektrošoky, vlčia svorka čítajúca jedného vlka).(9.3.2011)

Nic pro ženy (ty tohle prostě nikdy nepochopí:) a rozhodně nic pro abstinenty (kterým to bude připadat nerealistické). Kdo se ale kdy vzbudil v polorozbořeném místě s bandou přátel, aniž by si kdokoli pamatoval to, co všechno k té spoušti vedlo, ten to musí ocenit do nejmenších detailů. Výborné „okno“, jehož nejlepší výhodou je to, že následky nese někdo jiný.(9.6.2009)

Mam z toho trochu rozporuplny dojmy. Na jednu stranu paradni komedie, u ktery jsem se az na par hluchejch mist bavil prakticky nepretrzite, ale na druhou stranu zase nic extra vyjimecnyho. Mame tu neoriginalni pribeh i vtipy, herci jsou sice sympataci, ale jejich charaktery jsou uz taky mockrat provareny. Ale proste se zadarilo a jako celek to skvele funguje, pribeh ve slusnym tempu odsejpa, hraje chytlava hudba a vtipy se s nicim moc neserou a parkrat se podari nakej brutalni. Z postav nejvic zaujme vymasteny hovado Galifianakis, kterej fakt nema chybu. Ale proste, ze by to bylo neco tak masakralniho, abych film zaradil mezi 250 nejlepsich, pripadne aby mel k dnesku na csfd 87% tak to urcite ne a zaverecny rozuzleni "Kde je Doug" jsem taky cekal drobet zajimavejsi. Ale minimalne tenhle rok se jedna o jednu z nej komedii, to zase jo.(18.6.2009)

Naprosto bezproblémový road trip nejen pro odrostlejší teenagery. Spíš hodně příjemný než třeskutě vtipný a spíš opravdu zajímavý než nesmyslně samoúčelně odvázaný (většina scén je v rámci škatulky (!) "civilně normální", nejezdí tu zhulení tygři atp.). Kultovka z toho asi nebude, ale opakované dávce se nikdy bránit nebudu. P.S. Druhá návštěva kina všechno potvrzuje - Pařba je držák a možná z ní nakonec BUDE kultovka :). 3*->4*.(9.6.2009)

Bolavá hlava, žaludek na vodě, zvracení, bouchání do dětí, děti s paralyzátory, vygumované vzpomínky, nadávky, nahatí asiati, fotky! Musím jít ještě jednou, abych všechny vtipy vstřebal, protože napoprvé tuhle palbu prostě nejde pobrat. Nic sprostějšího a vtipnějšího letos v kině nenajdete. Todd Phillips zválcoval Kevina Smithe se vší parádou.(29.6.2009)

• - Scény spjaté s fiktivní Nejlepší malou svatební kaplí byly natáčeny na 1236. ulici v Las Vegas. Několik dalších scén bylo filmováno podél silnice Interstate 210 poblíž měst San Bernardino a Rialto. [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)

• - Keď Alan (Zack Galifianakis) spieva pesničku "Who Let the Dogs Out?", tak dvere do kúpeľne sú otvorené, no o chvíľu sú už zatvorené. (ShortyIC)

• - Dle výzkumu se divák průměrně zasměje 2,5 za minutu. (Psychopat no.8)