"Fandango" pro generaci bezstarostných lemplů, kteří se neměli proti čemu bouřit, ani nikdy nezažili opravdový strach, patos mužských svazků znají pouze z filmů, obdivují více popkulturní ikony než své blízké a za životní vzory jim stáli hrdinové prcičkovských teenagerských komedií, filmů Judda Apatowa a Big Lebowski. Na jednu stranu ubohé, ale současně upřímně prosté idealismu, velkolepě vtipné a dokonce uhrančivé.(13.10.2009)

Pařba ve Vegas rozhodně není typ filmu, který já bych vyhledávala, přece jen hlavní zápletka už tady byla zfilmovaná nesčetněkrát, rozhodně nepatří mezi to nejoriginálnější, o to mě ale více film překvapil. Takhle jsem se u filmu už dlouho nebavila. Ono se ani nejedná o komedii, u které byste se popadali za břicho od první minuty do poslední, ale zkrátka má TO něco navíc oproti většině jiných komedii. Sice i tady se vyskytuje pár momentů, které směřují k nesmyslnosti až trapnosti, jenže naštěstí pak přijde zase něco, co tu slabší chvilku zcela napraví a těch pár úletů filmu odpustíte. Ještě musím pochválit skvělý výběr hudby, která je ve filmu použita naprosto přesně a výběr herců, líbí se mi, že se vsadilo na neokoukané herce. Pařbu ve Vegas určitě více ocení muži, ostatně myslím, že i jim byl film cílen, ale i já jsem nadmíru spokojená a pokud se chcete podívat na pohodový oddechový film, který je však lepší než většina komedii poslední doby, neváhejte a sáhněte právě po Pařbě ve Vegas.(19.5.2011)

Velmi dobře natočená komedie. Skvělá režie, povedená hudba a příjemní hrdinové. Originální a bláznivé, ale ne za hranicí vkusu a uvěřitelnosti (což je vzhledem k tomu, co se ve filmu děje, zvláštní). Pařba ve Vetgas je pro mě příjemné překvapení a skvělý film na jedno použití. Navíc je skvěle nasnímaná a záběry z Las Vegas jsou prostě... cool. Hangover asi nepatří mezi filmy, které by člověku něco daly, ale i filmy čistě pro zvednutí nálady a pobavení jsou potřeba...(13.12.2009)

„Ani to nebudem bližšie komentovať. Si trápny.“ Predstavte si, že idete štyria do Las Vegas. Ráno sa zobudíte – a z predchádzajúcej noci si NIČ nepamätáte (je to podobný nápad, z akého vyšli tvorcovia KÁMO, KDE MÁM FÁRO?, ale tým sa akákoľvek podobnosť končí). Izba v dezolátnom stave, v šuplíku plače batoľa, na stole kotkodáka sliepka, v kúpeľni mrmle tiger, v garáži vám parkuje policajné auto (a vy doprdele nie ste policajt), jednému chýba zub a štvrtý chýba úplne – mobil má v izbe, ale kde je on, to akosi nikto nevie. V ťažkom poopicovom stave sa nachádzajúci traja kamaráti sa vyberú hľadať ho a... bohužiaľ, otázka „Čo v kúpeľni robí TIGER?“, je vtipnejšia, ako odpoveď. Kým na zmätených hrdinov strieľa ázijský mafiánsky gang a oni nevedia prečo, je to vtipnejšie, ako odpoveď. Snímka našťastie nie je príliš dlhá, výprava je fajn, herci si navzájom sadli (najviac zaujal „tučný Ježiš“) a občas som sa dokonca smial (elektrošoky, vlčia svorka čítajúca jedného vlka).(9.3.2011)

Nejzábavnější, nejnabušenější a nejmonumentálnější komediální pařba snad za posledních 10 let, tohle fakt nemá obdoby, bavil sem se pořád, smál se snad každou minutu a trojici Cooper, Helms a Galifianakis sem si oblíbil jako málokoho, obzvlášť Galifianakis je špičková postava a jeho retardovaný dotazy jsou geniální, stejně jako celá jejich ultimátní pařba ve Vegas a když k tomu připočtu ještě nejlepší závěr s fotkama, co sem kdy viděl, tak s okamžitou platností požaduju, aby se tomuhle filmu dalo udělit 6*(18.6.2009)

• - K pesničke, ktorú Stu (Ed Helms) spieva pri hraní na klavíri, napísal text sám herec spolu s režisérom Toddom Phillipsom. (HFCJ)

• - Spoiler: Ken Jeong ve scéně, kdy jeho postava vyskočila nahá z kufru auta, improvizoval. Původně bylo plánováno, že bude oblečený. Ken navrhl, že by bylo zábavnější, kdyby byl nahý. Později režisér dal Kenovi podepsat prohlášení ohledně práv, kdyby si náhodou scénu rozmyslel. (c.tucker)

• - Mike Tyson sa neskôr priznal, že bol počas natáčania závislý na kokaine, a svoje repliky prednášal len s veľkou ťažkosťou. (HelenOfTroy)