Soundtrack Christophe Beck: 1. It's Now Or Never - El Vez ,2. Thirteen - Danzig ,3. Take It Off - The Donnas ,4. Fever - The Cramps ,5. Wedding Bells (Are Breaking Up That Old Gang Of Mine) - Gene Vincent/His Blue Caps ,6. In The Air Tonight - Phil Collins ,7. Stu's Song - Ed Helms ,8. Rhythm And Booze - Treat Her Right ,9. Iko Iko - The Belle Stars ,10. Three Best Friends - Zach Galifianakis ,11. Ride The Sky II - Revolution Mother ,12. Candy Shop - Dan Finnerty and The Dan Band ,(14.6.2011)

Jasný důkaz toho, že i eRkové komedie můžou být chytře napsané. Phillips kupodivu natočil "jen" příjemně odvázaný film, než aby diváka trápil tunou samoúčelných scének bez vyššího smyslu a pral do něj jeden f*ck za druhým. Díky sympatickému ústřednímu triu (Galifianakis nakonec není pouze idiotem, kterého nenávidíte), správně nastavenému tempu a nepředvídatelnému vývoji příbehu je Pařba ve Vegas asi nejlepší komedií, co jsem letos viděl. Přestože to není žádná přehlídka geniálních fórů, drží pohromadě, a když vás po sto minutách vyplivne ven, uvědomíte si, že jste si tu jízdu vlastně náramně užili. Update: Zní to neuvěřitelně, ale ten film je podruhé ještě lepší. Bez ostychu zvedám na pět.(9.6.2009)

V zástupu dospěláckých ale přitom dětinsky pozitivních a zatraceně odvázaných podívaných je tenhle kousek opravdu králem! Našlo se zde i spoustu věcí, které mi vadily a byly tak samoúčelné až jsem se popadala za hlavu, ale stejně to jako celek prostě fungovalo a já se bavila nejvíc jak jen to šlo. Čtyři kamarádi, čtyři charaktery, jedna obří zábava. Scény s tygrem super, stejně tak fotky v závěrečných titulkách... doufám, že moje rozlučka bude minimálně stejně tak d/Divoká... :)(6.9.2009)

Mam z toho trochu rozporuplny dojmy. Na jednu stranu paradni komedie, u ktery jsem se az na par hluchejch mist bavil prakticky nepretrzite, ale na druhou stranu zase nic extra vyjimecnyho. Mame tu neoriginalni pribeh i vtipy, herci jsou sice sympataci, ale jejich charaktery jsou uz taky mockrat provareny. Ale proste se zadarilo a jako celek to skvele funguje, pribeh ve slusnym tempu odsejpa, hraje chytlava hudba a vtipy se s nicim moc neserou a parkrat se podari nakej brutalni. Z postav nejvic zaujme vymasteny hovado Galifianakis, kterej fakt nema chybu. Ale proste, ze by to bylo neco tak masakralniho, abych film zaradil mezi 250 nejlepsich, pripadne aby mel k dnesku na csfd 87% tak to urcite ne a zaverecny rozuzleni "Kde je Doug" jsem taky cekal drobet zajimavejsi. Ale minimalne tenhle rok se jedna o jednu z nej komedii, to zase jo.(18.6.2009)

Jako zarytý abstinent, který navíc odmítá po setmění vystrčit nos z bezpečí domova, bych tomuto snímku měl napálit odpad již za námět, jenže tak povedená taškařice se vidí málokdy. Pokud tedy někdy opustím masku svého konzervatismu a vydám se na čestný souboj s alkoholem, drogami a hazardem, tak pevně věřím v to, že si to budu schopen užít v souladu se zhlédnutým manuálem.(22.11.2011)