Zpívánky jsou u nás doposud jedním z nejstarších a nejvděčnějších pořadů na obrazovce České televize. Je to zpěvník tradičních lidových písniček a říkanek. (Rodriguez)

Lachtaan

Je děsivé, že čím jsem starší, tím mi ta žlutá kočka devastující klavír připadá víc a víc děsivější. Koncem 20. století byla prostě velká tendence cpát mezi dětské pořady ty zpívané. Nedokážu si představit, jak šílené by byly v dnešním kabátě. ()

Muse

Některé věci dokáží pořádně vytočit i malé děti... Tento pořad je toho názorným příkladem... ()

štísko

Tento pořad jsem kdysi taky moc nemusel. Až dnes se občas rád podívám. Nedávno jsem si jedny nahrál. S Markem Ebenem. Starší jednoduché kulisy, různé známé osobnosti v mladším vydáním. I proto si telku před večerníčněkem pustím někdy trochu dřív. ()

ZkuKol odpad!

Nikdy se mi to nelíbilo a vždycky mě na to jako malého lákali/nutili koukat a to na Nově běžel třeba Macgyver apod.!!! ;-) ()

rozbris

Pořad, kde se děti učí zpívát tradiční ale i normální české písničky. Nic víc nic míň, někdy trošku trapné... ()

Dargel odpad!

Už když sem byl malý, tak sem nechápal, proč tohle vůbec vysílají. Vždycky sem to musel přetrpět, než začli milovaní pokémoni. Zpí-ván-ky! Mňau! To sem vždycky umíral. ()

DonQ odpad!

Samozřejmě chápu účel...ale jako děcko jsem to vážně nesnášel a před Večerníčkem (!!!!) jsem to bral jako nutné příkoří.... z čistě emocionální záležitosti odpadem ()

Paity

Višchni to známe, ale že bysme se díky tomu naučili zpívat, to asi ne. Na druhou stranu považuji Zpívánky za takovou trochu nutnost pro současnou generaci dětí, která skutečně jen čučí na Hlasy.... MTV a další záležitosti. Takhle alespoň dostanou menší dávku lidových českých písniček, které snad už znají možná co by polyfonní vyzvánění do mobilů. ()

Matematicka

Pro seznámení malých dětí s českými, moravskými a slezskými písničkami jsem zatím v televizi nic lepšího neviděla. Chvályhodný projekt, který jsem ráda sledovala už v dětství. Je obdivuhodné, jak dlouho vydržel, i když starší díly mám raději. Zajímavé komentáře: triatlet, gudaulin, duklak2. ()